Z pamiętnika psa podróżnika

W Patronite od 02.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
285 łącznie

Praca nad książką pt " Z pamiętnika psa podróżnika "

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Kochani!
Po przeczytaniu mojej wizytówki już wiecie, czym się zajmuję. Ostatnio tylko pisaniem, bo przez pandemię siedzę w domu i psuję nerwy Mamusi. Z nudów, ciągle ją wyciągam na spacerek. Schudła 4 kg i nie wiem, czy to moja zasługa, czy po prostu w nocy nie wyżera z gara? Tak czy inaczej, zagoniłem Mamcię do pracy. Teraz siedzi ze mną i klika na laptopie. Sorry, ale ja nie potrafię. Łapkę mam za dużą do tych guzików. Mamcia bezrobotna jest to i grajcarów nie ma, a ja specjalną karmę codziennie spożywam, ze względu na moje nerki i wątrobę. Podpowiedziałem jej, Mamci znaczy, że może założymy z Tatką spółkę joint venture? Plan jest taki: On będzie nas karmił, do czasu aż my opublikujemy moje pamiętniki. Potem my będziemy karmić Tatkę. Nie wiem, co z tego wyjdzie? Tatko zmienia kolor na twarzy na buraczany, oglądając rachunki ( nie wiem po co to robi, jeśli mu szkodzi?), a ja z Mamcią ciągle piszę, znaczy: ona pisze, a ja dyktuję.
Potrzebujemy jeszcze ze trzy miesiące, aby skończyć pisanie pierwszej części moich opowieści. Potem chcemy je wydać. I tu też proszę Was o pomoc, bo niby kto, przy zdrowych zmysłach, zechce wydać jakieś psie opowiadania??? No kto? Początek będzie trudny, ale wierzę, że razem damy radę, za co z góry Wam dziękuję. - Maruś
Ps. Zanim dokończę moje opowiadania, wstawiam Wam linka byście już mogli zapoznać się z moją chaupniczą twórczością.
https://z-pametnika-psa-podroznika.pl/

Wydanie ksiązki pt " Z pamiętnika psa podróżnika "

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Kochani!
Wszystkie ptaki ćwierkają w Europie, że jest jakiś, prawdopodobnie nawiedzony jamniczy osobnik, który chce wydać swoje podróżnicze pamiętniki. Powiem Wam, że to nie jest pomówienie. Rzeczywiście chcę wydać moje opowieści. Niestety, od chcenia do realizacji, droga jest daleka, zwłaszcza, gdy się nie ma pieniędzy. Ja ich nie mam. Dlatego pomyślałem o tych wszystkich moich przyjaciołach, którzy codziennie wspierają mnie psychicznie i utwierdzają w przekonaniu, że jednak powinienem zrealizować moje marzenie wydania książki. Pomyślałem, że może oni mi pomogą? Nie chodzi o to bym miał się wzbogacić. Chcę pomagać innym zwierzakom, poprzez pokazanie ludziom, że z psem czy kotem, można podróżować na motorze, jak ja to robię, i na motolotni, bo też widziałem takiego psa. Jeśli dzięki moim pamiętnikom, nie zostanie na wakacje, wyrzucony z domu, choćby jeden pies, to będę mógł powiedzieć, że moje życie jest coś warte. Dlatego proszę Was, raz jeszcze, o pomoc w wydaniu książki pt.:" Z pamiętnika psa podróżnika".
Z góry Wam dziękuję - Maruś
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Kasprzyk
Agnieszka Kasprzyk
Próg: 5 zł
Agnieszka Kasprzyk
Agnieszka Kasprzyk
Próg: 10 zł
marysia550
marysia550
Próg: 10 zł