a Piece of Paper

W Patronite od 15.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1326

Liczba Patronów: 1364

Zostań Patronem
6 patronów
154 miesięcznie
1 444 łącznie
a Piece of Paper to mój sposób na spełnianie swoich marzeń, na relaks i na upiększanie świata. Wyklejam obrazy z kawałków gazet, które w duchu zero waste, przynoszą mi znajomi. Jestem żoną, mamą trzech istotek, absolwentka Odlewnictwa AGH i „ciocią Asią od aniołów” :)

O Autorze

  Właśnie spełniam swoje największe marzenie z dzieciństwa - otwieram pracownię, w której oprócz wyklejania obrazów, będę mogła pochować szyszki i patyki przyniesione ze spaceru, kartonowe pudła i korki do wina, które „się przydadzą”.


  Swoją przygodę z wyklejaniem obrazów zaczęłam kilka lat temu, po wizycie w Barcelonie. To tam zobaczyłam obraz zrobiony z kawałków papieru i  od razu się zakochałam :) Po powrocie do domu, postanowiłam zrobić „podobny”, wyszedł całkiem inny, ale całkiem MÓJ  ( to ten poniżej)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bogumiła Habrat
Bogumiła Habrat
Próg: 24 zł
Teresa Smyrak
Teresa Smyrak
Próg: 24 zł
Agata Czopek
Agata Czopek
Próg: 50 zł
Magdalena Kobos
Magdalena Kobos
Próg: 8 zł
Malgorzata Smyrak
Malgorzata Smyrak
Próg: 24 zł
Olga Czopek Goliszek
Olga Czopek Goliszek
Próg: 24 zł