Architecture is a good idea

W Patronite od 12.10.2016

Koszty działalności

500 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

105 zł

brakuje

Tyle kosztuje realizacja naszych filmów. W to wchodzą opłaty za programy do grafiki i montażu (wszystko robimy na legalnym oprogramowaniu), utrzymanie strony internetowej, materiały do makiet: nożyki, kleje, pianki, tektury, plexi, wydruki no i lekcje dykcji dla Radka, o które tak prosicie (ponoć słychać efekty) ;) . Jeżeli uda nam się uzbierać tyle pieniędzy, to będzie to super. Dziękujemy!

Odcinek zrealizowany poza Warszawą

3 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

2 605 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam zainwestować w więcej odcinków o polskiej architekturze poza Warszawą. Bardzo chcielibyśmy móc nagrać coś o Zamościu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu lub innych arcyciekawych miejscach, w których nas jeszcze nie było (a także w takich, do których warto wrócić). Takie odcinki są jednak dość kosztowne - musimy oboje dojechać i zatrzymać się na miejscu. Jeden odcinek wyjazdowy powstaje trzy - cztery dni, w czasie których nie możemy robić nic innego.
Po osiągnięciu tego progu pojedziemy do wybranego przez Was polskiego miasta, by zrobić odcinek o jego architektonicznych skarbach.

Nagrywanie filmów AIAGI to jednak nie tylko koszty prowadzenia działalności i wyjazdów, ale także wiedza, którą musimy skądś czerpać. Kwota progu to około 10-20 specjalistycznych, naukowych lub albumowych książek o architekturze i sztuce.

Odcinek zrealizowany poza Polską

5 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

4 605 zł

brakuje

A może coś z arcydzieł architektury światowej? Albo z architektury polskiej na Kresach? Po osiągnięciu tego progu zrealizujemy film na zagraniczny temat, który pomożecie nam wybrać w ankiecie.

Góra szczęścia

10 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

9 605 zł

brakuje

Hurraaa! Niezależność finansowa! Rozbudowa zespołu AIAGI!
Po przekroczeniu tego oszałamiającego progu zrealizujemy ponad półgodzinny film o architekturze wybranego przez Was regionu Polski. (Roboczy tytuł: Górny Śląsk :D )

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)