Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

W Patronite od 09.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1838

Liczba Patronów: 1835

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
220 łącznie

Wydanie kursu dla Rodziców i Nauczycieli

10 000 zł

2%

osiągnięto

9 780 zł

brakuje

Od lat wyłamujemy się z niedostosowanego do naturalnych predyspozycji ludzkich systemu edukacji. Po latach pracy z dziećmi wiemy jak bardzo trening mentalny podnosi jakość ich życia. Jak dodaje sił i skrzydeł. Jak wydobywa dziecięcy potencjał i uodparnia na niepowodzenia. Wiemy jak trening mentalny wspiera w realizacji marzeń i wzmacnia poczucie własnej wartości i dodaje pewności siebie.

Przyszedł czas by podzielić się tą wiedzą z Nauczycielami i Rodzicami by mogli świadomie wspierać najmłodszych w dążeniu do celów i do podniesienia efektywności życia. Dlatego chcemy wydać kurs o treningu mentalnym i odporności psychicznej dzieci.

Dzięki Waszemu wsparciu będzie to możliwe. Będziemy też mogły ofiarować kurs 3 wybranym fundacjom działającym na rzecz Dzieci!

Finalizacja gry OdporniMentalnie.pl

55 000 zł

0%

osiągnięto

54 780 zł

brakuje

Finalizacja wydania zestawu 4 gier OdporniMentalnie.pl to nasza najpilniejsza potrzeba, bo po pierwszych testach gry i wiemy, że jest wielką wartością, ma moc i jest potrzebna na naszym rynku! Teraz tylko druk, pakowanie i magazynowanie…

Zestaw 4 gier OdporniMentalnie.pl to jedyny taki produkt na polskim rynku, który posłuży dzieciom i dorosłym, w pracy i zabawie. Produkt, który pozwoli Ci bliżej poznać siebie i ludzi w Twoim otoczeniu.

Całość obejmuje:
-65 kart z treningiem mentalnym,
-plansze z treningiem mentalnym,
-65 kart z emocjami i uczuciami,
-plansze z emocjami i uczuciami,
-KursoPrzewodnik,
-kości, pionki, lusterko i zakrywajki.

To wszystko JUŻ JEST! KursoPrzewodniki (przewodnik po grze z kursem o emocjach, uczuciach i treningu mentalnym) został napisany, karty zmalowane, a plansze zaprojektowane. Teraz tylko wydrukować, a pakować, na sklep, a prosto z niego prosto do waszych rąk, serc i umysłów!

No i właśnie po to by pokryć te kosz potrzebujemy Waszego wsparcia!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni