Autostopem Na Koniec Świata

W Patronite od 21.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 27

liczba Patronów: 25

382 patronów
Michał Pater, absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, podróżnik, twórca kanału Autostopem Na Koniec Świata. Podstawowym przesłaniem prowadzonego przez niego kanału jest pokazywanie jak zrobić coś z niczego.

O Autorze

Patroni - dziękuję Wam!

Dzięki Patronom udało się stworzyć niesamowitą społeczność. Od ponad pół roku podróżujemy razem po świecie, a teraz kiedy wróciłem - możemy spotkać się osobiście, a ja mogę Wam podziękować.

W tym miesiącu (październik 2019) rusza publikacja nowej, wielkiej wyprawy na wschód i my wszyscy przeżyjemy ją raz jeszcze. 

Na pewno pamiętacie te liczne zdjęcia, filmy i transmisje na żywo z odwiedzonych przeze mnie miejsc. Kilka razy było naprawdę gorąco i to nawet w trakcie naszych czatów głosowych potrafiłem popadać w tarapaty. Ileż to wywołało w nas emocji...
 

Teraz oglądając nowe przygody każdy z nas będzie mógł wspomnieć - “ooo to było wtedy co Misza gadał z nami na discordzie i trafił w gości do mongolskiej jurty!”

A pamiętacie ten koncert gitarowy z mongołem na Pustyni Gobi? Z pewnością każdy ma w pamięci jakieś swoje ulubione wspomnienie z tej wyprawy.

W każdym razie, dzięki wam mogę dalej robić to co kocham i brać was z sobą w kolejna podróż! 

Jeszcze raz dziękuję. Jak ja was wszystkich szanuję.

Jak poznaliśmy się z Patronami?

A pomyśleć, że jeszcze rok temu wszystko prezentowało się zgoła odmiennie. Po raz kolejny wróciłem z wielkiej wyprawy i znów musiałem zaczynać wszystko od zera....

Niektórzy zapytają "po co ci ten Patronite, skoro potrafiłeś pojechać na drugi koniec świata za 200 PLN?" Tak, potrafiłem i dalej potrafię, ale po co mi to wszystko skoro nie mam jak budować swojej przyszłości? 

To Wasze "cegiełki" są wykupywaniem mojego czasu, który mogę poświęcić na kręcenie filmów - a nie pracę zawodową, kompletnie niezwiązaną z kanałem.

Wielkim sekretem podróżników jest to, że potrafią oni zacisnąć pasa i oszczędzać na swoje marzenia, a tym samym kupić sobie czas. Kiedy jedni zmieniają samochody, podróżnicy gromadzą oszczędności, które pozwalają im nie martwić się o zobowiązania w trakcie wyprawy, oraz miękko wylądować po powrocie. Wracamy zatem z wyprawy, oszczędności topnieją, idziemy do roboty i odkładamy na kolejne marzenia.

Jaki ma sens robić tak do końca życia, skoro już dawno odkryliśmy, iż najwięcej radości daje nam dawanie swojego czasu innym? Tego zaś nie ma, bo za każdym razem trzeba od zera aklimatyzować się po powrocie do kraju.

Dzięki Waszemu wsparciu wszystko się zmieniło - podróże trwają, a w dodatku mogę zabierać Was w każdą z nich! Dziękuję!


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem