W Patronite od 08.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
30 zł łącznie

Tutoriale/speedpainting

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Już rok temu jak powstawały moje Arty arty. pomyślałam, że fajnie byłoby tworzyć Tutoriale i filmy pokazujące w jaki sposób maluję. Podzielić się pasją, wiedzą i swoimi sposobami na akwarele :) Próbowałam kilka razy, ale cały proces wymaga sporo czasu i na ten moment niestety ciężko mi go znaleźć, ważniejsze są zlecenia które wpadają. Ta kwota pozwoliłaby mi spróbować pokazać Wam jak tworze od nieco innej strony. Jestem samoukiem i dlatego moje sposoby mogą nieco odbiegać od tych wyuczonych, działam mocno intuicyjnie <3 co może okazać się inspirujące :) Oczywiście jeśli takowe treści powstaną, moi patroni zobaczą je znacząco wcześniej :)

Własny sklep internetowy

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Aktualnie pracuję nad swoją, rozbudowaną strona internetową. Mam nadzieję, że ruszy maksymalnie za kilka tygodni <3 Wygląda tak jak sobie wymarzyłam, jest intuicyjna i nowoczesna. Jednak na ten moment, jeśli chodzi o funkcje sklepu, będzie jedynie przekierowywała do moich produktów umieszczonych w innych platformach, a co za tym idzie koszta wciąż są o 20% większe. Gdybym miała możliwość stworzenia własnego sklepu, wydruki byłoby znacząco tańsze, a ja mogłabym sprzedawać bez pośredników, wtedy kupowalibyście produkty bezpośrednio ode mnie, bez ukrytych kosztów.

Własna galeria rękodzieła z pracownią

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Moim aktualnie największym marzeniem, jest otworzenie własnej pracowni, gdzie poza moimi pracami, można by oglądać rękodzieło i obrazy innych artystów. Miałabym swoje wymarzone miejsce do pracy i piękną przestrzeń dla odwiedzających. Z czasem piękną wizją byłoby prowadzenie w tym miejscu różnorodnych warsztatów artystycznych. Na ten moment niestety nie jestem w stanie pozwolić sobie na koszta wynajmu. Liczę na Was <3
Zostań Patronem