Astrohunters.pl

W Patronite od 19.01.2018

Maintenance

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Tyle mniej więcej kosztuje nas dodatkowa działalność poza normalnymi godzinami pracy. W tej kwocie jesteśmy w stanie utrzymywać z Wami regularny kontakt poprzez transmisje na żywo na portalu facebook i Youtube, odpowiadać na Wasze pytania i przygotowywać dla Was ciekawe tematy, które razem z Wami chcemy poruszać.

Development

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Wsparcie na takim poziomie pozwoli nam częściej kontaktować się z Wami online. Wzbogacimy nasze transmisje internetowe o szkolenia online, np. z fotografii, astrofotografii, edycji foto i video. Będziecie mieli realny wpływ na poziom i tematykę naszych transmisji. Musicie pamiętać, że szkolenia, które mamy dla Was przygotować muszą być związane z tym, co robimy. Nie jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia online, np. ze skakania na spadochronie czy udzielania pierwszej pomocy.

Target

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu, nasza działalność popularyzatorska będzie się mogła rozwijać. Wszystko co możecie zobaczyć na naszej stronie, fanpage czy na youtube jest wykonywane tylko i wyłącznie naszymi środkami - bez żadnego dodatkowego wsparcia z zewnątrz. Jesteśmy dumni z tego, co udało się osiągnąć dwóm osobom bez specjalnego przygotowania przy użyciu dwóch rąk. Pomyślcie, jak bardzo ten poziom może się zwiększyć dzięki Wam. Przygotowanie odpowiedniego materiału, jego edycja i publikacja zabierają mnóstwo czasu, którego nie możemy w tym momencie poświęcić na poszukiwanie zleceń. Wasz patronat byłby w tym momencie nieodzowny. Dzięki zrealizowaniu tego celu będziemy w stanie cyklicznie tworzyć i udostępniać kolejne odcinki AstroLabu z lepszą muzyką, zdjęciami i animacjami i z Waszym udziałem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)