Bartek Sawicki - Astrologia Ewolucyjna

W Patronite od 23.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 482

Liczba Patronów: 765

Zostań Patronem
16 patronów
845 miesięcznie
9 765 łącznie
Jestem Astrologiem i zajmuje się astrologią jako narzędziem do rozwoju personalnego i duchowego. Szkoła astrologii jaką się posługuje to Astrologia Ewolucyjna (Evolutionary Astrology), która skupiona jest na rozwoju duchowym. Posiadam kanał YouTube na którym uczę astrologii.

O Autorze

Hej!

Nazywam się Bartek i jestem Astrologiem Ewolucyjnym.

Pracuję z ludźmi, którzy szukają zrozumienia samych siebie, a także nowej ścieżki rozwoju osobowego i duchowego.

Astrologia jest narzędziem, dzięki któremu możemy śledzić nasz rozwój, a także zrozumieć, dlaczego mamy dane cechy osobowości, a co ważniejsze czemu służą nasze cechy charakteru.

Astrologia, którą się zajmuję jest daleka od horoskopów które możesz znaleźć w gazecie bądź na popularnych portalach internetowych. Zajmuje się interpretacją horoskopu za pomocą dokładnego czasu i miejsca urodzenia, które dla każdego jest jedyne i niepowtarzalne.

Jeżeli nigdy wcześniej nie widziałeś jak wygląda prawdziwy horoskop i czym posługuje się prawdziwy astrolog  w swojej interpretacji, poniżej możesz znaleźć obrazek który nazywa się "kosmogramem", czyli zapiskiem położenia planet w danym momencie i czasie.

Kosmogram, czyli powszechny "horoskop".

Astrologia to moja pasja, która przerodziła się w pomoc ludziom. Jest to dobre narzędzie służące do tego, aby pracować z problemami natury ludzkiej, ale przede wszystkim, aby bardziej zrozumieć swoje własne życie.

Moim mottem i życiową misją jest to, aby nauczać Astrologii w przystępny i zrozumiały sposób, gdyż znając swój horoskop, możemy wzbogacić swoje życie o nieocenioną wiedzę i akceptację.

"Bądź swoim własnym astrologiem!"

Astrologia i znaczenie planet obrazuje rzeczywistość w danym czasie, co pozwala na obiektywne spojrzenie na swoje życie, a tym samym przygotowanie się na to, co przygotowało dla nas życie i Wszechświat.

Swoje życie staram się prowadzić w sposób świadomy i duchowy, dając tym samym przykład innym, którzy szukają drogi rozwoju na każdej płaszczyźnie.

Jako astrolog pracuje indywidualnie z ludźmi, którzy szukają zrozumienia i nowych sposobów rozwoju osobowego.

Jestem autorem polskiego portalu "Astrologia Ewolucyjna" a także portalu anglojęzycznego "Holistic Expansion".

http://www.astrologiaewolucyjna.com

www.holisticexpansion.com

Poniżej możesz znaleźć próbkę tego czym się zajmuję na kanale YouTube: 

 

Jak możesz zobaczyć swój własny horoskop urodzeniowy?

W filmie poniżej umieściłem informacje krok po kroku na temat tego, jak obliczyć swój własny kosmogram, czyli Twój niepowtarzalny horoskop urodzenia!

 

Poprzez moją twórczość i pracę staram się zmienić powszechnie panujący w Polsce pogląd na Astrologię jako coś magicznego, coś, po co idzie się do cyganki wróżącej z kryształowej kuli...

Prawdziwa astrologia to powiązanie mitologii, psychologii i astronomii. Nie ma w tym nic magicznego, a tak naprawdę Astrologia jest o wiele bliższa duchowości, psychologii i nauce niż magicznym kartom, wyroczniom i przewidywaniu przyszłości.

Stawianie kart, wróżenie czy magiczne miłosne rytuały i tego typu podobne pozostawmy osobom lubiącym popuścić wodze fantazji...

Pracując z astrologią, zajmuje się problemami życiowymi i znalezieniem przyziemnych i realistycznych sposobów ich rozwiązania. To jak praca z psychologiem, jednakże na o wiele głębszej płaszczyźnie.

Szkoła astrologii jaką ukończyłem, oparta jest na astrologii wschodniej i zachodniej, która czerpie i korzysta z elementów opartych na rozwoju i wzmocnieniu swojego własnego charakteru.

Pewnie zastanawiasz się, jak rozszyfrować swój własny horoskop?

W linku poniżej możesz znaleźć informacje na temat tego w jaki sposób rozszyfrować poszczególne elementy kosmogramu.

Sukcesywnie umieszczam tam materiały edukacyjne i informacyjne, które związane są z podstawami nauki astrologii, ale umieszczam również elementy zaawansowane.

NAUKA ASTROLOGII

> > > https://www.astrologiaewolucyjna.com/naukaastrologii < < <

Dziękuje za zainteresowanie i zapraszam Cię do wspólnej podróży w świat Astrologii !


 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Kudłacz
Michał Kudłacz
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Grazyna Nasińska
Grazyna Nasińska
Próg: 20 zł
Monika Vik
Monika Vik
Próg: 100 zł
Agnieszka
Agnieszka
Próg: 100 zł
Numerologia dla Ciebie
Numerologia dla Ciebie
Próg: 20 zł