Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

427 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Myślę, że każdy z nas ma jakąś pasję, którą chciałby realizować w swoim życiu :) Ja mam ich kilka, a oto jedna z nich! :D

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Z duszy kolor płynie - czy na pewno?
Jak wiadomo malarze (w Polsce) najłatwiej nie mają ;)
Przyjemnie by było mieć w końcu spokojny sen i zacząć regularnie tworzyć bez ograniczeń typu:
"muszę sobie odpuścić malowanie bo wszystkie zakupione płótna już wykorzystałem " lub "kur**a! znowu ultramaryna mi się skończyła! :("
i w pełni cieszyć się zajawką :) Nie jest to najtańsza zabawa, ale dzięki Waszej pomocy NA PEWNO NAM SIĘ UDA znaleźć rozwiązanie :)
Jak tylko osiągniemy ten próg od razu biorę się za tworzenie SPECJALNIE DLA WAS pracy na dużym formacie. Przygotuję pliki z reprodukcją obrazu w przyjemnej dla oka rozdzielczości i zdjęcia ze zbliżeniami na "ciekawsze" (moim zdaniem) fragmenty :) dodatkowo materiały z procesem powstawania obrazu. :) Każdy Patron otrzyma na skrzynkę mailową paczkę z materiałami.
Jak widać kolor płynie z duszy, ale nie tak ochoczo gdy waluty brak :P

NO TO RUSZAMY! :)

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 600 zł
DUŻE jest ...ciekawsze ;)
W takim razie działamy dalej! :)
koszty związane z malarstwem wielkoformatowym są większe niż mogło by się wydawać :)
Same koszty podobrazia w formacie 200x200cm są zastraszająco wielkie, a do tego dochodzi cena pędzli odpowiednich do tego formatu i ilość farby którą musimy tutaj wykorzystać. gdy wszystko się skumuluje wychodzi nam naprawdę imponujący rachunek O_O ale wiem, że w którymś momencie nadejdzie dzień gdy będę mógł w końcu zmierzyć się z takim formatem (i to nie raz w miesiącu) :D
Nie wiem czy uda się osiągnąć ten pułap ale gdyby... przygotuję pliki z reprodukcją obrazu w przyjemnej dla oka rozdzielczości i zdjęcia ze zbliżeniami na "ciekawsze" (moim zdaniem) fragmenty :) dodatkowo materiały z procesem powstawania obrazu. :)
UWAGA
SPECJALNIE DLA PATRONÓW stworzę film speed painting na którym będzie widać krok po kroku jak powstaje jeden z moich obrazów :)
myślę ,że to będzie gratka dla ciekawskich i tych którzy mają plan i zajawkę by zacząć swoją przygodę z malarstwem.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 10000 zł
OCZY - jeden z najważniejszych zmysłów.
Nie będę obwijał w bawełnę :P
Kwestia jest tego typu, że problemy ze wzrokiem pojawiły się u mnie już jako dziecko. Wszyscy mówili, że dorośniesz to wszystko się ustabilizuje. Niestety tak się nie stało.
Najpierw okulary, ale co chwilę ginęły lub ulegały destrukcji przy moim trybie życia. Teraz soczewki. Niestety sprawiają dość dużo problemów. Przy intensywnym wysiłku dość szybko wysychają, uwierają, przeszkadzają. Problemy z soczewkami pojawiają się również przy wielodniowych wycieczkach z namiotem czy rowerem gdzie dostęp do sanitariatów jest ograniczony. Już nie mówiąc o malowaniu gdzie intensywne wpatrywanie się w dane elementy i skupianie wzroku na poszczególnych elementach pracy też staje się dość uciążliwe ze względu na soczewki. Codzienne zdejmowanie, zakładanie. Wiecznie, przemęczone oczy. Natomiast bez soczewek nie jestem w stanie nic zrobić/ normalnie funkcjonować. Nawet pisanie na telefonie sprawia problemy.
Przemyślałem wiele "za" i "przeciw" i doszedłem do wniosku, że operacja będzie najlepszym rozwiązaniem. Jednakże wiąże się to ze sporym wydatkiem.
Wierze, że kiedyś uda się zrealizować to jedno z najważniejszych (na tą chwilę) marzeń :)

No to do Dzieła!!! :D :D :D

O Autorze

 

HEJ! ;)


w tym miejscu miałem wstawić jakieś zdjęcie swojej paszczy, ale niestety nie posiadam na tą chwilę nic godnego uwagi :P haha, jak tylko coś się zacznie dziać na  profilu na pewno wrzucę jakieś niesztampowe foto "swojego paszcza" :) (obiecuję)

 

A tak poza tym to jestem sobie standardowym ludkiem na wzór tych, których na co dzień mijacie pod blokiem sklepem czy w drodze do roboty.
Pracuję, kończę studia (troszkę się to przedłuża :P ) a w wolnym czasie maluję lub melanżuję :P czasami a czasem jedno i drugie - wtedy ręka jest taka luźniejsza ;) haha.hmmm... co by tutaj jeszcze napisać.
Nie powinienem narzekać :) mam pracę, opłaty związane z mieszkaniem zjadają prawie połowę wypłaty ale jakoś się wyrabiam do następnej wypłaty :) no i starcza na chwilkę zabawy kilka razy w miesiącu :) niestety na tym koniec. Jeśli chodzi o materiały do malowania jest już gorzej, Zazwyczaj trzeba odmówić sobie czegoś by zainwestować w farby, podobrazia, pędzle, wałki itd. no a niestety nie są to tanie rzeczy :) ALE CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA ZAJAWKI ;)Nooo w każdym razie fajnie by było pozbyć się ograniczeń finansowych i zainwestować w lepsze materiały i zacząć walczyć z większymi formatami. ROZWIJAĆ SIĘ!

A na dole mały przykład tego co się dzieje po włączeniu muzyki, odpaleniu browarka i złapaniu za farby :D
 

 

tutaj jest obrazek :)

 

Chcielibyście więcej zdjęć w dużo lepszej jakości?! PATRONUJCIE!!! a ja już się postaram byście byli zadowoleni ;)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielkie dzięki za zainteresowanie :)
właśnie te małe gesty nie pozwalają zatrzymać się w miejscu i przypominają, że jest o co walczyć :)
DO BOJU!!!!!!! ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za zaufanie i poświęcenie niemałej kwoty na mój rozwój,
Za taką kwotę jestem w stanie zakupić farbę lub mały pędzelek w promocji :)
ale kilka takich sum może sprawić, że będę mógł chlapać farbą bez wyrzutów sumienia. CZYLI TAK JAK UWIELBIAM!!! hahaaaaaaa
Może z tego wyjść kawał dobrej pracy ;) OCZYWIŚCIE STWORZONEJ DZIĘKI TOBIE!!!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielkie Dzieny za wsparcie mnie tak konkretną sumą.
Zdaję sobie sprawę ze 20 blaszek miesięcznie drogą nie chodzi, dlatego mocno doceniam ten gest!
Przy pomocy takiej sumy jestem w stanie na spokojnie zainwestować w kolejną tubę farby (na szczęście i w końcu DOBREJ firmy).
Miesiąc po miesiącu i wymienimy farby na te o półkę lepsze ;)
Alternatywnie szpachelka, pędzel lub (kto wie) jak się uda i jedno i drugie.
UWAGA!
Czuję postęp w powietrzu :) dlatego też, w zamian za tak poważny gest będę dzielił się z Tobą dokumentacją z procesu powstawania kolejnej pracy, A TAM:
zdjęcia mojego artystycznego bałaganu w którym kocham pracować, kolejne etapy powstawania pracy, pewnikiem nawet dowiesz się (o takich pierdołach jak...) piffko jakie spożywałem przy akcie twórczym, ile zajęło tworzenie itd. Ogółem wszystko co dzieje się dookoła finalnej pracy.
Materiały będę wysyłał osobiście na Twojego maila :D
TO DO DZIEŁA! :)
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Dziękuję za tak hojny dar! Naprawdę niewyobrażalnie wiele to dla mnie znaczy!
DZIĘKI TOBIE za taką sumę będę w stanie spokojnie zainwestować w płótna, farby i pędzle. Tak więc kolejna z prac powstanie dzięki Twojej inicjatywie!

UWAGA!
W ramach podziękowania za tak znaczący datek podzielę się materiałami z dokumentacji powstającej pracy (e-mail), Odpowiem na wszelkie pytania odnośnie moich twórczości (jeśli tylko poczujesz taką potrzebę), JESTEŚ CZŁONKIEM ELITARNEJ DYCHY !!!
CZUJĘ, ŻE BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :)
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK