Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

327 zł

łącznie

Myślę, że każdy z nas ma jakąś pasję, którą chciałby realizować w swoim życiu :) Ja mam ich kilka, a oto jedna z nich! :D

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Z duszy kolor płynie - czy na pewno?
Jak wiadomo malarze (w Polsce) najłatwiej nie mają ;)
Przyjemnie by było mieć w końcu spokojny sen i zacząć regularnie tworzyć bez ograniczeń typu:
"muszę sobie odpuścić malowanie bo wszystkie zakupione płótna już wykorzystałem " lub "kur**a! znowu ultramaryna mi się skończyła! :("
i w pełni cieszyć się zajawką :) Nie jest to najtańsza zabawa, ale dzięki Waszej pomocy NA PEWNO NAM SIĘ UDA znaleźć rozwiązanie :)
Jak tylko osiągniemy ten próg od razu biorę się za tworzenie SPECJALNIE DLA WAS pracy na dużym formacie. Przygotuję pliki z reprodukcją obrazu w przyjemnej dla oka rozdzielczości i zdjęcia ze zbliżeniami na "ciekawsze" (moim zdaniem) fragmenty :) dodatkowo materiały z procesem powstawania obrazu. :) Każdy Patron otrzyma na skrzynkę mailową paczkę z materiałami.
Jak widać kolor płynie z duszy, ale nie tak ochoczo gdy waluty brak :P

NO TO RUSZAMY! :)

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 600 zł
DUŻE jest ...ciekawsze ;)
W takim razie działamy dalej! :)
koszty związane z malarstwem wielkoformatowym są większe niż mogło by się wydawać :)
Same koszty podobrazia w formacie 200x200cm są zastraszająco wielkie, a do tego dochodzi cena pędzli odpowiednich do tego formatu i ilość farby którą musimy tutaj wykorzystać. gdy wszystko się skumuluje wychodzi nam naprawdę imponujący rachunek O_O ale wiem, że w którymś momencie nadejdzie dzień gdy będę mógł w końcu zmierzyć się z takim formatem (i to nie raz w miesiącu) :D
Nie wiem czy uda się osiągnąć ten pułap ale gdyby... przygotuję pliki z reprodukcją obrazu w przyjemnej dla oka rozdzielczości i zdjęcia ze zbliżeniami na "ciekawsze" (moim zdaniem) fragmenty :) dodatkowo materiały z procesem powstawania obrazu. :)
UWAGA
SPECJALNIE DLA PATRONÓW stworzę film speed painting na którym będzie widać krok po kroku jak powstaje jeden z moich obrazów :)
myślę ,że to będzie gratka dla ciekawskich i tych którzy mają plan i zajawkę by zacząć swoją przygodę z malarstwem.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1400 zł miesięcznie
brakuje 1400 zł
Nie ma co gnuśnieć w stagnacji :D
haha :)
Nie podchodzę do tego progu realnie w momencie pisania o nim. aaaaale kto wieeeeee :P
taką kwotę chciałbym zainwestować w wynajem niewielkiej powierzchni o wysokich sufitach w której mógłbym urządzić sobie pracownię.
SPEŁNIENIE MARZEŃ!!!
Zakupienie odpowiedniego oświetlenia! sztaluga naścienna, kawałek mebla by uporządkować przestrzeń, kubły farby i tony pędzli, szpachelek i olbrzymie podobrazia!!!!!!!!!

jeeeśli jakimś cudem uda się osiągnąć ten cel to organizujemy wernisaż specjalnie dla WAS, byście mogli w spokoju "przetrawić" (ocenić kolor, kompozycję, przede wszystkim fakturę, którą ciężko ująć na zdjęciach ) moje prace które tworzę razem z wami.
Z winkiem/sokiem w dłoni i jakąś przekąską, przy delikatnie sączącej się muzyce w tle będziemy mogli pogadać o prezentowanych pracach i nie tylko :)
Dodatkowo zorganizujemy konkurs w którym nagrody ustalimy wspólnie :)
Marzenia trzeba spełniać - DO DZIEŁA! :)

O Autorze

 

HEJ! ;)


w tym miejscu miałem wstawić jakieś zdjęcie swojej paszczy, ale niestety nie posiadam na tą chwilę nic godnego uwagi :P haha, jak tylko coś się zacznie dziać na  profilu na pewno wrzucę jakieś niesztampowe foto "swojego paszcza" :) (obiecuję)

 

A tak poza tym to jestem sobie standardowym ludkiem na wzór tych, których na co dzień mijacie pod blokiem sklepem czy w drodze do roboty.
Pracuję, kończę studia (troszkę się to przedłuża :P ) a w wolnym czasie maluję lub melanżuję :P czasami a czasem jedno i drugie - wtedy ręka jest taka luźniejsza ;) haha.hmmm... co by tutaj jeszcze napisać.
Nie powinienem narzekać :) mam pracę, opłaty związane z mieszkaniem zjadają prawie połowę wypłaty ale jakoś się wyrabiam do następnej wypłaty :) no i starcza na chwilkę zabawy kilka razy w miesiącu :) niestety na tym koniec. Jeśli chodzi o materiały do malowania jest już gorzej, Zazwyczaj trzeba odmówić sobie czegoś by zainwestować w farby, podobrazia, pędzle, wałki itd. no a niestety nie są to tanie rzeczy :) ALE CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA ZAJAWKI ;)Nooo w każdym razie fajnie by było pozbyć się ograniczeń finansowych i zainwestować w lepsze materiały i zacząć walczyć z większymi formatami. ROZWIJAĆ SIĘ!

A na dole mały przykład tego co się dzieje po włączeniu muzyki, odpaleniu browarka i złapaniu za farby :D
 

 

tutaj jest obrazek :)

 

Chcielibyście więcej zdjęć w dużo lepszej jakości?! PATRONUJCIE!!! a ja już się postaram byście byli zadowoleni ;)

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Wielkie dzięki za zainteresowanie :)
właśnie te małe gesty nie pozwalają zatrzymać się w miejscu i przypominają, że jest o co walczyć :)
DO BOJU!!!!!!! ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Dziękuję za zaufanie i poświęcenie niemałej kwoty na mój rozwój,
Za taką kwotę jestem w stanie zakupić farbę lub mały pędzelek w promocji :)
ale kilka takich sum może sprawić, że będę mógł chlapać farbą bez wyrzutów sumienia. CZYLI TAK JAK UWIELBIAM!!! hahaaaaaaa
Może z tego wyjść kawał dobrej pracy ;) OCZYWIŚCIE STWORZONEJ DZIĘKI TOBIE!!!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Wielkie Dzieny za wsparcie mnie tak konkretną sumą.
Zdaję sobie sprawę ze 20 blaszek miesięcznie drogą nie chodzi, dlatego mocno doceniam ten gest!
Przy pomocy takiej sumy jestem w stanie na spokojnie zainwestować w kolejną tubę farby (na szczęście i w końcu DOBREJ firmy).
Miesiąc po miesiącu i wymienimy farby na te o półkę lepsze ;)
Alternatywnie szpachelka, pędzel lub (kto wie) jak się uda i jedno i drugie.
UWAGA!
Czuję postęp w powietrzu :) dlatego też, w zamian za tak poważny gest będę dzielił się z Tobą dokumentacją z procesu powstawania kolejnej pracy, A TAM:
zdjęcia mojego artystycznego bałaganu w którym kocham pracować, kolejne etapy powstawania pracy, pewnikiem nawet dowiesz się (o takich pierdołach jak...) piffko jakie spożywałem przy akcie twórczym, ile zajęło tworzenie itd. Ogółem wszystko co dzieje się dookoła finalnej pracy.
Materiały będę wysyłał osobiście na Twojego maila :D
TO DO DZIEŁA! :)
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dziękuję za tak hojny dar! Naprawdę niewyobrażalnie wiele to dla mnie znaczy!
DZIĘKI TOBIE za taką sumę będę w stanie spokojnie zainwestować w płótna, farby i pędzle. Tak więc kolejna z prac powstanie dzięki Twojej inicjatywie!

UWAGA!
W ramach podziękowania za tak znaczący datek podzielę się materiałami z dokumentacji powstającej pracy (e-mail), Odpowiem na wszelkie pytania odnośnie moich twórczości (jeśli tylko poczujesz taką potrzebę), a dodatkowo jako CZŁONEK ELITARNEJ PIĄTKI otrzymasz ode mnie reprodukcję wybranej pracy w formacie 20x20cm (wydruk na płótnie)

CZUJĘ, ŻE BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :)
Zostań patronem

Wyszukiwarka

Wybierz