Avatar użytkownika

Blimsien

19
patronów
265 
miesięcznie
84 870 
łącznie
19
patronów
265 zł 84 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wygląda na to, że lubisz moje teksty. Chciałabyś podyskutować o nich z innymi kobietami? A może szukasz wsparcia w życiowych prozaicznych sprawach, chcesz porozmawiać o filmach, książkach, inicjatywach feministycznych, zdrowiu, psychologii, marketingu, dzieciach, partnerach w kulturalnym i wspierającym gronie?

+ Do Twojej dyspozycji jest zamknięta grupa na Facebooku GIRL GANG by blimsien oraz GIRL GANG po godzinach. Mamy ponad 2000 użytkowniczek i ponad 1000 chętnych, by dołączyć, ale od teraz ta opcja jest tylko dla Patronek!

*Drogi Patronie, nie jestem seksistką, ale moje gangi to dziewczęce grupy wsparcia. Chcesz mnie wesprzeć? Wspaniale, wiedz, że dbam o kobiety najlepiej, jak potrafię, a zadbane kobiety są solą tej ziemi. Poczynione dobro wróci do Ciebie ;)
10 zł miesięcznie
Dzieeeeń dobry! To oferta dla tych, które oczekują wartościowych treści. Od teraz w formie artykułów tylko dla Patronek/ów oraz podcastów (z tymi ruszę, gdy ten próg przekroczy 100 Patronek). Twoje wsparcie oznacza dla mnie czas na sumienny reaserch i spotkanie się z ludźmi, od których pozyskam informacje, żeby przekazać je Tobie! Świeże i pachnące jak glutenowe bułeczki!

- ciekawe wywiady
- osobiste przemyślenia
- holistyczne sposoby na osiędbanie

+ Oczywiście również jesteś zaproszona do girlgangów!
25 zł miesięcznie
Ale fajnie! Naprawdę mnie doceniasz i ciągle chcesz więcej! To mega motywacja, by poświęcić się rozwojowi własnej przestrzeni. Dlatego oprócz dowodów uznania ze wszystkich pierwszych progów, chcę, żebyś miała do powiedzenia więcej, sugerowała tematy kolejnych artykułów, a ode mnie dostaniesz jeszcze osobistego maila raz w miesiącu (którego wstydziłabym się wysłać wszystkim czytelnikom). Postaram się zainspirować Cię w nim w jakiś sposób do osiędbania w określonym przeze mnie temacie. Lovju!


+ osobiste maile
+ wpływ na artykuły
+ comiesięczne wyzwania

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Blimsien w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na swojej stronie dzielę się osobistą ścieżką w poszukiwaniu holistycznego osiędbania. Dbania o ciało, umysł, duszę, relacje, środowisko naturalne. Pokazuję to, co testuję na sobie i co działa, a o resztę pytam ekspertów i dzielę się ich wiedzą w formie wywiadów.

Zawodowo zajmuję się pisaniem. Tworzę treści dla prywatnych klientów i firm, ale też do magazynów. Wiesz, czego magazyny nie publikują? Czegokolwiek, co jest niezgodne z interesem redakcji, zbyt dziwne, offowe, poza mainstreamem lub kłóci się z reklamami w danym numerze. Właśnie w ten sposób piszę o kobiecości, ciele, rozwoju duchowym, dbaniu o ciało i życiu.

Esencją tego, co robię, jest słowo: OSIĘDBANIE. Zapamiętaj je dobrze, powstało właśnie na użytek Blimsien i jest odpowiednikiem anglojęzycznego SELFCARE. Wierzę, że tylko zadbani, jako jednostki, możemy przenosić góry, kochać, dawać innym dobro (dawjmy innym dobro, proszę!). Odmieniam więc osiędbanie przez wszystkie przypadki, testuję i pokazuję to, co działa. Przeprowadzam też wywiady ze specjalistami, bo chcę dać głos tym, którzy wiedzą, o czym mówią.

Przeczytasz i posłuchasz u mnie o ciele, seksualności, kulturze, jedzeniu, rozwoju duchowym i życiu w harmonii. 

Zostając Patronką/em przejmujesz rolę redaktora ;) Sugerujesz tematy, zamawiasz artykuły, czytasz o tym, o czym nie piszą kolorowe magazyny, nie ma audycji w radiu, a moim (i TWOIM) zdaniem jest ważne i warte uwagi. Powierzając rolę mojego pracodawcy Tobie, uwalniam się od komercjalizacji treści i wartości, dzięki czemu możesz dostać coś świeżego i żywego zamiast tego, co chce zobaczyć i przeczytać reklamodawca.

Dzięki Tobie, mogę zacząć produkować podcasty, robić jeszcze więcej wywiadów i drążyć tematy, które są czasochłonne i pracochłonne, a zamiast próbować zainteresować nimi dotychczasowych pracodawców - dać je bezpośrednio zainteresowanym czytelnikom! Zgromadzone zasoby pozwolą mi też testować różnorakie terapie, produkty, zajęcia ruchowe czy zioła, kupować książki i moją autorską selekcję przekazywać na stronie <3 Oczywiście jest też basic: witryna, serwer, sprzęt itp.

Nie wyślę Ci pocztówki, magnesu ani rysunku. Będąc moją patronką/patronem dajesz mi czas niezbędny do kreowania treści, ktorymi chcę się z Tobą podzielić :)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Blimsien już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

anai
anai
10 zł
Anonimowy patron
25 zł
magdalena brol
magdalena brol
10 zł
Aleksandra Snoch
Aleksandra Snoch
10 zł
Agata Dybiżbańska
Agata Dybiżbańska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.