Ka - Transpłciowa Dziewczyna

W Patronite od 03.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1647

Liczba Patronów: 1530

Zostań Patronem
4 patronów
70 miesięcznie
830 łącznie

Start podcastu i utrzymanie bloga

300 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

230 zł

brakuje

Startuje podcast!

Mając do dyspozycji taką kwotę, mogę rozpocząć nadawanie comiesięcznych podcastów. Jednak transkrypcje będą się pojawiały tylko dzięki pracy na zasadach wolontariatu, a nie pełnopłatnej.

Ponadto taka kwota pozwoli mi na opłacenie kosztów utrzymania bloga (nie ma i nie będzie reklam), dodruk wizytówek i naklejek. W latach ubiegłych organizowałam zbiórkę na te wydatki. Jeżeli nie odpowiada Ci wsparcie cykliczne, nadal można mnie wspierać jednorazowymi darowiznami!


Podcast z pełnego zdarzenia

700 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

630 zł

brakuje

Dysponując taką kwotą, będę udostępniać podcasty z transkrypcją na blogu, na kanale YouTube będą jako filmy z wizualizacją dźwięku, do tego czasem można się spodziewać gościnnych występów innych osób. Będę mogła wykupić reklamę w sieci, aby dotrzeć do większego grona osób.

Nie martwię się też o utrzymanie bloga, przedłużenie domeny, dodruk wizytówek, naklejek.


Wypływamy na szerokie wody!

1 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 430 zł

brakuje

Taki poziom wsparcia pozwala nie liczyć każdej złotówki. Mogę wynagradzać osoby, które mi pomagają w tworzeniu treści - korekta wpisów, pomoc przy grafikach, spisywanie transkrypcji podcastów, tworzenie filmów z wizualizacją rozmowy podcastu na YouTube. Do tego opłacenie reklam, przedłużenie domeny, dodruk wizytówek, druk wlepek i innych fajnych gadżetów.

W moich treściach nigdy nie było i nie będzie reklam i treści sponsorowanych, dbam o ich jakość, dzięki Waszemu wsparciu jest to możliwe!


Szeroko zakrojona działalność społeczna

3 100 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 030 zł

brakuje

Z tak dużym wsparciem nie muszę pracować na pełen etat, więc więcej czasu mogę poświęcać na działalność społeczną.

Wcześniejsze cele zostaną spełnione, a treści będzie się mogło pojawiać jeszcze więcej.
Pełnoetatowa działalność społeczna

6 300 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

6 230 zł

brakuje

Posiadając tak ogromne wsparcie, nie potrzebuję innego źródła utrzymania. Cały swój czas będę mogła poświęcić na wsparcie osób transpłciowych i edukowanie o transpłciowości. Niech cały kraj się dowie, że potwór gender nie jest straszny!

Skąd taka duża kwota? Niestety koszta życia w Polsce są wysokie, szczególnie chcąc żyć samodzielnie w mieście, czasem potrzeba się oderwać od rzeczywistości, zainwestować we własne zdrowie fizyczne i psychiczne. Niestety, na publiczną służbę zdrowia coraz ciężej jest liczyć.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Agnieszka  Zegarlinska
Agnieszka Zegarlinska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Emi-Grant
Emi-Grant
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł