Strefa Patrona:

2

patronów

100 zł

miesięcznie

100 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
343
miesięczne wsparcie
561
liczba patronów

  Bractwo Spolszczenia jest ekipą zajmującą się spolszczeniami wraz z dubbingiem. Na tę chwilę pod pieczą znajdują się głównie Enderal, Returning oraz inne różnorakie mody do gry Gothic; w tym wsparcie programu Spine.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 700 zł
Epizodyczne role
Drodzy Patroni!
Dziękujemy ślicznie! Jest to kwota, która pozwoli nam epizodycznie zatrudnić jakiegoś aktora do zagrania którejś z mniejszych ról w naszych projektach.

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1900 zł
Tournée po dubbingu
Kochani!
Dziękujemy jeszcze śliczniej! Taka suma pozwoli nam zdecydowanie ożywić postacie na ekranie wieloma głosami, które wszyscy ubóstwiają. Kochamy to, co robimy, i spędzamy przy tym przedsięwzięciu możliwie każdą wolną chwilę, dlatego liczymy, że kiedyś ten pułap uda się osiągnąć i wszyscy będziemy mieć fajną pamiątkę na lata.

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4900 zł
Drugi Gothic
Kochani!
Bardzo odległa wizja, ale jeśli gracze chcieliby usłyszeć postacie, które mówią niemało, to niestety takie kwoty trzeba uwzględniać. Kto nie ryzykuje, ten żyje dłużej. ;)

O Autorze

Kochani! Skoro tutaj trafiliście, to pewnie interesujecie się naszą działalnością i wiecie, czym się zajmujemy. Jeśli jednak jest Wam ona obca, śpieszymy z pomocą.
Od lat z sukcesami tłumaczymy różnorakie modyfikacje do gier (które notabene często sprawiają więcej frajdy i odnoszą większe sukcesy niż oficjalne produkcje) głównie z języka rosyjskiego, niemieckiego i angielskiego, oraz dodatkowo je dubbingujemy. Nasz dorobek jest już naprawdę bardzo duży i stale się powiększa. Nie tak dawno temu wydaliśmy nasz największy projekt — Returning 2.0, który przetłumaczyliśmy razem z Dream Vader, i to właśnie na dubbingu do niego głównie nam zależy.  
Naprawdę wielu graczy nas pytało o to, czy mogą nas w jakiś sposób wesprzeć, toteż zdecydowaliśmy się na taki krok, który niesie przecież za sobą obopólne korzyści! Możemy z czystym sumieniem poręczyć, że 80-90% zebranych sum będziemy przeznaczać na dubbing, a reszta to na takie sprawy jak opłacenie forum i inne pierdoły, żeby chociaż od tego nas odciążyć.

I chcemy, żeby dwie rzeczy były bardzo jasne:

1. Obojętne, ile pieniędzy zbierzemy (lub nie zbierzemy), nie przestaniemy zajmować się spolszczeniami.
2. Nie obiecujemy, że będziemy robić więcej, ale postaramy się.

Wszystkie nasze materiały wrzucamy na kanał Majesa. To on jest naszym oficjalnym youtuberem, który wspiera i ogrywa nasze projekty.

Dlaczego chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje nam Patronite? Mody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie takie rozległe, fabularne. Wielu bardzo dobrych dubbingerów decyduje się nam pomagać w wolnym czasie za darmo, za co z całego serca im dziękujemy, jednak w przypadku aktorów z najwyższej półki samo dobre słowo nie wystarczy, a bardzo nam na ich głosach zależy.
Dzięki Patronite mamy szansę wznieść nasze spolszczenia na bardzo wysoki poziom. :)

Bardzo dziękujemy z góry za Wasze dobrowolne wsparcie! To właśnie dzięki Wam cały czas mamy chęci i motywację, by tworzyć spolszczenia. :-)
Cała nasza ekipa kłania się w pas wszystkim Patronom!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo Ci dziękujemy za miły gest! Jak zawsze forum jest do Twojej dyspozycji, staramy się służyć pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!

Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy z całego serca za wsparcie! W zamian podzielimy się jakimiś krótkimi materiałami albo screenami z prac, których nigdzie nie publikujemy, oraz — co najważniejsze — twój nick lub imię i nazwisko znajdzie się w napisach końcowych przy każdym następnym projekcie!

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!

Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Musisz nas naprawdę lubić, skoro dobrowolnie decydujesz się na taką kwotę. Patroni z tego przedziału będą mogli liczyć na ekskluzywne materiały ze spolszczeń w postaci np. jakichś próbek, które normalnie nie będą wrzucane publicznie na kanał Majesa.
+ oczywiście to, co z niższych progów

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!

Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Oj, taka suma wymaga już nie lada wyróżnienia. Ten próg kumuluje opisy wszystkich powyższych oraz dostajesz oczywiście nasze przyszłe spolszczenia odpowiednio wcześniej do ogrania (zależnie od czasu gry)!

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!

Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Niestety, nie możemy zaoferować nic ponad to, co zostało już powiedziane w poprzednich progach, dlatego traktujemy to jako swego rodzaju mecenat, gdyby ktoś mimo wszystko zechciał się zdecydować na taką kwotę.

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!

Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy