Gry

Bractwo Spolszczenia

7 patronów
180 miesięcznie
Jesteśmy grupą znaną w internecie jako Bractwo Spolszczenia. Zajmujemy się pełną polonizacją (tj. tekst, grafiki, dubbing etc.) różnorakich gier, modyfikacji, komiksów, programów i tym podobne.

O Autorze

Świeżakami w tej kwestii nie jesteśmy, bo od lat z sukcesami regularnie wydajemy różnorakie projekty choćby do wspominanego tutaj Gothica, będąc jednocześnie rekordzistami w wielu aspektach na polskiej scenie modderskiej, więc wiemy, z czym to się je.
Wydaliśmy już chociażby bardzo cenione wśród graczy Cienie Przeszłości, zaraz wydamy Dirty Swamp, a na horyzoncie widać też inne projekty, na przykład Edycja Rozszerzona czy Returning.

Jeśli chodzi o produkcje total conversion, to standardem jest u nas to, że dosłownie każda postać jest zdubbingowana przez kogoś innego. Zebrane pieniądze dadzą nam możliwość pozyskać aktorów, na których normalnie nie możemy sobie pozwolić.

Na Gothicu świat się oczywiście nie kończy. Chcemy działać na różnych płaszczyznach i cały czas się doskonalić.

Większością naszych materiałów dzielimy się na kanale Wagona. To on jest naszym oficjalnym ambasadorem, który wspiera i ogrywa nasze projekty.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Monika Kuczyńska
Monika Kuczyńska
25 zł miesięcznie
Remek Panasiuk
Remek Panasiuk
10 zł miesięcznie
Kamil Włodarczak
Kamil Włodarczak
10 zł miesięcznie
Dawid Rapciak
Dawid Rapciak
50 zł miesięcznie
Gabriel Kisielewski
Gabriel Kisielewski
50 zł miesięcznie
sry ncu
sry ncu
25 zł miesięcznie