Gry

Bractwo Spolszczenia

7 patronów
75 miesięcznie
Jesteśmy grupą znaną w internecie jako Bractwo Spolszczenia. Zajmujemy się pełną polonizacją (tj. tekst, grafiki, dubbing etc.) różnorakich gier, modyfikacji, komiksów, programów i tym podobne.

O Autorze

Świeżakami w tej kwestii nie jesteśmy, bo od lat z sukcesami regularnie wydajemy różnorakie projekty choćby do wspominanego tutaj Gothica, będąc jednocześnie rekordzistami w wielu aspektach na polskiej scenie modderskiej, więc wiemy, z czym to się je.
Wydaliśmy już chociażby bardzo cenione wśród graczy Cienie Przeszłości czy Dirty Swamp.

Jeśli chodzi o produkcje total conversion, to standardem jest u nas to, że dosłownie każda postać jest zdubbingowana przez kogoś innego. Zebrane pieniądze pozwolą nam w dalszym ciągu organizować dubbing na wysokim poziomie.

Na Gothicu świat się oczywiście nie kończy. Chcemy działać na różnych płaszczyznach i cały czas się doskonalić.

Większością naszych materiałów dzielimy się na kanale Wagona. To on jest naszym oficjalnym ambasadorem, który wspiera i ogrywa nasze projekty.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kamil Pająk
Kamil Pająk
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Bartosz Z Kosmosu
Bartosz Z Kosmosu
Próg: 5 zł
Monika Kuczyńska
Monika Kuczyńska
Próg: 25 zł
Remek Panasiuk
Remek Panasiuk
Próg: 10 zł