Avatar użytkownika

Chaos i inne piętra - Kaja Kowalewska

3
patronów
100 
miesięcznie
26 750 
łącznie
3
patronów
100 zł 26 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Próg 2
Dyszka: strzał w "rozwojową dziesiątkę"


10 zł kosztuje kawa w kawiarni - smaczna, owszem :) Lubię kawę, moja twórczość również może być smaczna, prawda? Pozwolisz mi w to uwierzyć? Stanę się Twoją kawą ;)

Jeśli zechcesz wspierać moją sztukę "filiżanką kawy za 10 zł" to malujesz mój uśmiech na twarzy i wierszu. Otrzymasz ode mnie także specjalne zaproszenie do prywatnej grupy na Facebooku, wyjątkowego miejsca, w którym będziemy dyskutować o poezji, prozie. O tworzeniu - jak pisać, czy ważne są emocje? Na "wall" będą pojawiały się również fragmenty moich rękopisów, ekskluzywne materiały liryczne, cytaty nigdzie wcześniej niepublikowane.

Razem tworzymy piętra!
25 zł miesięcznie
Próg 3
Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo cenne


Dzięki Tobie mogę rozwijać swoje skrzydła, a jednocześnie być dla ludzi i pomagać ludziom słowami. Słowa to mosty pomiędzy sercami, pomagają przetrwać najgorsze huragany i upadki. Słowa to mosty wsparcia. Pozwalają na wędrowanie od człowieka do człowieka.

W zamian za otwarty most podaruję Ci e-kartkę, zaprojektowaną przez serce i spersonalizowaną - czyli specjalnie dla Ciebie. Bo jesteś wyjątkowa/wyjątkowy.
Oczywiście próg ten daje Ci również dostęp do przywilejów z poprzednich progów.

Otwierajmy razem bramy sztuki. Budujmy mosty wsparcia.

Bądźmy dla siebie.
50 zł miesięcznie
Próg 4
Wow!


To będą naprawdę czary. A ja nieobliczalnie wierzę w magię, bo magii nie sposób obliczyć.
Bądź więc moim magikiem, czarodziejką. A ja podaruję Ci w zamian magiczną książkę mojego autorstwa - raz na trzy miesiące otrzymasz niezwykłą papierową ucztę od Kowalewskiej! Oczywiście z autografem/dedykacją imienną/cytatem. Do książki dorzucę "widokówkę-zakładkę" - również mojego autorstwa, z podpisem i wierszem.

Próg ten oczywiście gwarantuje Ci dostęp do przywilejów ze wszystkich poprzednich progów.

Zaczarujmy razem rzeczywistość!

100 zł miesięcznie
Próg 5
Czary-Mary


Czy to się dzieje naprawdę? Niech się zdarzy i rozwali wszechświat. Niech stanie się jak pasja - niewiarygodne i piękne.
Taki podarunek od Ciebie to wzruszenie, a ja podaruję Ci swoje wzruszenie w postaci papieru, który wydaję. Otrzymasz ode mnie każdą nowość - książkę wydaną w Chaos Artistic Laboratories (Chaos Art Lab). Dodatkowo podzielę się z Tobą Chaosem z piętrami - czyli moja pierwsza książka poetycka pt. Chaos i inne piętra stanie się Twoja. Już na zawsze. Do książki dorzucę "widokówkę-zakładkę". Książka i widokówka - ze specjalnym podziękowaniem dla Ciebie. Kilka ciepłych słów i myśli na papierze...
Dostęp do tego progu gwarantuje również dostęp do przywilejów lirycznych z progów: 1, 2, 3 .

Bądźmy wzruszeniem.
120 zł miesięcznie
Próg 6
Warsztaty indywidualne
"To poezja" lub "To proza"


(do wyboru) - analiza i interpretacja tekstu literackiego

Próg ten adresowany jest do Twórców/Autorów/Miłośników, do ludzi zakochanych w słowach, a także do tych, którzy są na początku poetyckiej drogi i marzą o tym, aby wydać własną książkę.

Uczę. Doradzam. Sugeruję. Wyjaśniam. Podpowiadam.

Drogi Autorze,
popracujemy nad Twoimi tekstami, warsztatem (poezja, proza, proza poetycka) - rozmowa online (głosowa, video - przez komunikator, czas: godzina zegarowa raz w miesiącu - może być rozłożona na 2 spotkania online).

Metaforycznie. Na stole operacyjnym rozłożymy Twój tekst. Będziemy wiersz/tekst kroić i wygładzać. Znajdziemy w nim ręce i oczy. To będzie najpiękniejsza operacja poetycka pod słońcem ;)

A tak na serio:
Wiedza, jaką zdobędziesz podczas indywidualnych warsztatów (z Chaosem) pozwoli Ci na rozwijanie skrzydeł poetyckich.
Zapraszam :)

Post Scriptum
W progu tym obowiązują przywileje z progów: 1-3

Słowa to klucze!
200 zł miesięcznie
Próg 7
Złoty próg / Golden pass - dla Złotego Bohatera


Lubię nadzieję, bo świeci i jest błękitna. Dzisiaj nadzieja taka właśnie jest.
Sztuka także świeci - na złoto. Bądźmy więc błękitem i złotem.

W Złotym Progu podaruję Ci wszystkie przywileje z poprzednich progów (poza progiem numer 6)
Dodatkowo Twoje imię i nazwisko/pseudonim/logo firmy zostaną zamieszczone w mojej książce (książkach), otrzymasz ode mnie specjalne podziękowanie drogą mejlową, a także podziękowanie oficjalne, które pojawi się na stronach autorskich i w relacjach (z oznaczeniem Twojej firmy, działalności lub osoby).
Podaruję Ci także swój czas - przez telefon/bądź komunikator/ video, porozmawiamy, wypijemy razem kawę online.

Bądźmy w złotym kontakcie :)
500 zł miesięcznie
Próg 8
Palma!


Jakoś tak mi odbiło ;) Może i komuś też odbije! :D - wtedy skonsultujemy się z psychoterapeutą/ psychiatrą/szamanem/ egzorcystą do wyboru ;) - żartuję :D

W zasadzie to nie wiem, co jeszcze mogłabym tutaj napisać.
Po prostu wszystko z poprzednich progów (poza progiem nr 6) + bonus od Autora
+ w zasadzie nie wiem, co jeszcze mogłabym tutaj napisać...

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chaos i inne piętra - Kaja Kowalewska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

filolog polski, writer z krwi i kości, art director, editor in chief, chaos, dreamer

wierzę w cuda
daję słowo.

Poetycko, bo poezja to dotyk

Jestem Chaosem. Słowo daję. Wytarganym przez kwiaty i wiatr wewnętrzny. Ciągle szukam nowym słów i światów. Śnię na jawie, „rajduję się” rowerem i wierzę – w Dobrego Człowieka.

Jestem polską poetką i pisarką. Piszę: psycho.powieści i czulę wiersze(m). Zaklinam nastroje. Z miłością wygładzam okładki. Wyznaję zasadę, że każdy musi mieć jakiś odpał. Zaklinam synestezję, parafrazuję. Mam serce i patrzę w serce.

 

moja strona autorska: Chaos i inne piętra 

 

Proza życia z motylami i pasją

Ja. Kaja Kowalewska – z wykształcenia filolog polski (medal za chlubne studia), studia podyplomowe: doradztwo zawodowe. Jestem poetką, pisarką, krytykiem filmowy, autorem artykułów naukowych, rozpraw, podręczników do nauki języka polskiego i materiałów dydaktycznych, pomysłodawcą i inicjatorem serii wydawniczych: Atrament, ChaosSeries, NovaKids, Artistic Anthologies, Credo Art, Vena, Antidotum. Przez wiele lat byłam współwłaścicielem agencji reklamowej oraz wydawnictwa Novatorja. Od października 2019 poświęcam się w pełni własnej agencji artystyczno-wydawniczej Chaos Artistic Laboratories (Chaos Art Lab), którą stworzyłam z miłości do słów, świata i ludzi. Jestem autorką powieści metafizycznej Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości, powieści utrzymanej w klimacie realizmu magicznego: Siedem grzechów głuchych, a także siedmiu książek poetyckich: Chaos i inne piętra, Melanżcholie, Niebospiecznik, Łąki mi love, Psychoprochy, Chaos. Listy i liście, Litry samotnie wypijanych kaw. W 2020 roku ukazało się kolejne wydanie tomu Chaos i inne piętra, książki, która zapoczątkowała rewolucję w poezji. Z zamiłowania jestem pasjonatką strun. Tworzę autorską muzę do swoich tekstów, prezentuję muzykę instrumentalną, wykonywaną na gitarze solo, a także melorecytację poezji. Swoje muzyczne utwory określam mianem CHAOSU ALTERNATYWNEGO.

Projekty i zaangażowanie literacko-kulturalne

Brałam udział w licznych projektach kulturalnych, artystycznych, w ten sposób promowałam sztukę i literaturę m.in.: „antyWalentynki” Grupy Literycznej Na Krechę, „WierszYstawka artystyczna”, „Scena Kultury Niemasowej”, kreatywna.org - „Sylwetki łódzkich kobiet”.

Wielokrotnie byłam zapraszana na różnego rodzaju imprezy artystyczno-literackie, spotkania autorskie, prezentacje m.in.: „Hyde Park - Integracje Literackie” (Niebostan), spotkanie w cyklu „wART loży” (Przechowalnia), „Noc Poetów” (Bielawa) - gość główny, Zloty Poetów, „Łąki mi love, łąki muzyczne - recital w klimacie Paryża”, spotkanie w ramach cyklu „Książka - z salonów do Internetu: Książki, Instagram i hasztagi - dyskusja” (Biblioteka z Pasją – Gdynia),

Występowałam również jako prelegentka pierwszej łódzkiej edycji ogólnopolskiego cyklu wydarzeń „Kobieto – Wyjdź przed Szereg” (konferencja poświęcona motywacji, inspiracji i przedsiębiorczości).

Wyjątkowe. Zdarzenia, serca, ludzie

Jestem Laureatką NAGRODY PUBLICZNOŚCI w ramach głosowania społecznego w Łódzkiej Nagrodzie Literackiej im. Juliana Tuwima (2016). Występowałam na scenie Domu Literatury w Łodzi zarówno w charakterze prowadzącej spotkanie, jak i gościa. Ostatnie spotkanie zapisało się w pamięci mojej i uczestników wyjątkowo. Gościem specjalnym była Joanna Brodzik, która czytała fragmenty mojej poezji i prozy.

Być dla ludzi

W 2019 roku zebrałam 134 twórców, aby wydać antologię „ponad podziałami”. Miłość w czasach fejskultury pod moją redakcją to serce, epoka, życie. To wiara w to, że poezja jest COOL(turalna). W tym roku pracuję nad antologią M@rzyciele, która niebawem wypełni nowe lato.

Chciałabym dalej rozwijać siebie, swoje serce, pasję, duszę – dla innych. Pozostawiać ślady i realizować fascynujące projekty COOLturalne, literackie, psychologiczne (psychologia liryczna, motywacja). Chciałabym wciąż pisać i przekazywać ludziom to, co najpiękniejsze. Budzić emocje.

Sztuka to czas, który nigdy nie umiera. Bądźcie ze mną i pomóżcie tworzyć tę sztukę. Z góry dziękuję za wspieranie mojej „małej kultury” i za otwarte serca.

Serdeczności!

 

Wypij ze mną kawę online. Zapraszam na moje strony: 

www.facebook.com/kajakowalewskaofficial/ - Kaja Kowalewska profil pisarza - nowinki z mojego życia literackiego, dyskusje tematyczne, nowe projekty, twórczość, ludzie, poezja, pasja

www.instagram.com/kajakowalewska.official - Instagram 

www.chaosiinnepietra.com - Chaos Art lab - tutaj możesz zamówić moje książki 

Cele Autora

Sens - praca
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
10%
Pisanie, słowa - to prawdziwa miłość i prawdziwa pasja. Jak głucho byłoby w świecie bez słów? Bez zapisywania tych wszystkich drobin, emocji, kawałków, serc. Chcę zapisywać te wszystkie serca. Nadajecie temu sens.
A kiedy jest sens, to moc nie umiera. Dzięki Wam mogę rozwijać swoje skrzydła, prowadzić stronę, udostępniać cytaty z książek w sieci, pracować z wielką pasją, tworzyć nowe.
Czas - rozwój
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 400 zł brakuje
4%
I mogę skrzydła rozwijać dalej i mieć więcej czasu na tworzenie, kolejne projekty. Mogę się poświęcić temu, co kocham i być dla Was. To taka reakcja wymiany, emocji, drobin. Być w Chaosie, aby tworzyć. Pozwalacie mi na więcej, dajecie mi czas na sztukę, a ja sztukę mogę podarować Wam - taką sztukę, którą tworzy serce. Chciałabym stworzyć kanał na YouTube, na którym zamieszczałabym filmy poetyckie, kulturalne, warsztaty twórcze, psychologiczne, motywacyjne. Chciałabym tworzyć i montować filmy poetyckie i dokumenty liryczne. Już mi się wszystko wyrywa do tego...
Skrzydła - film
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 900 zł brakuje
2%
Rozwijanie skrzydeł i piór. Będę mogła pisać i pisać. Rozwijać dla Was kanał na YouTube. Będę mogła angażować się w projekty otwarte dla wszystkich. Chciałabym stworzyć stronę na Facebooku dla młodych twórców, dla twórców, talentów. Promować nieodkryte wiersze. W planie mam także stworzenie serialu poetyckiego "Sylwetki" - o ludziach z piór(ami) w duszach. Chcę być. Być człowiekiem dla ludzi.

Kiedy robisz to, co kochasz, wszystko nabiera sensu. Bo i kawa smakuje jak najpiękniejszy poranek. I deszcz staje się dreszczem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chaos i inne piętra - Kaja Kowalewska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Lidia Wachowiak
Lidia Wachowiak
50 zł
Anonimowy patron
200 zł
rudalilia
rudalilia
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.