Chaos i inne piętra - Kaja Kowalewska

W Patronite od 15.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 284

liczba Patronów: 590

13 patronów
955 zł miesięcznie
6 560 zł łącznie

Sens - praca

1 000 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

45 zł

brakuje

Pisanie, słowa - to prawdziwa miłość i prawdziwa pasja. Jak głucho byłoby w świecie bez słów? Bez zapisywania tych wszystkich drobin, emocji, kawałków, serc. Chcę zapisywać te wszystkie serca. Nadajecie temu sens.
A kiedy jest sens, to moc nie umiera. Dzięki Wam mogę rozwijać swoje skrzydła, prowadzić stronę, udostępniać cytaty z książek w sieci, pracować z wielką pasją, tworzyć nowe.

Czas - rozwój

2 500 zł

miesięcznie

38%

osiągnięto

1 545 zł

brakuje

I mogę skrzydła rozwijać dalej i mieć więcej czasu na tworzenie, kolejne projekty. Mogę się poświęcić temu, co kocham i być dla Was. To taka reakcja wymiany, emocji, drobin. Być w Chaosie, aby tworzyć. Pozwalacie mi na więcej, dajecie mi czas na sztukę, a ja sztukę mogę podarować Wam - taką sztukę, którą tworzy serce. Chciałabym stworzyć kanał na YouTube, na którym zamieszczałabym filmy poetyckie, kulturalne, warsztaty twórcze, psychologiczne, motywacyjne. Chciałabym tworzyć i montować filmy poetyckie i dokumenty liryczne. Już mi się wszystko wyrywa do tego...

Skrzydła - film

5 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

4 045 zł

brakuje

Rozwijanie skrzydeł i piór. Będę mogła pisać i pisać. Rozwijać dla Was kanał na YouTube. Będę mogła angażować się w projekty otwarte dla wszystkich. Chciałabym stworzyć stronę na Facebooku dla młodych twórców, dla twórców, talentów. Promować nieodkryte wiersze. W planie mam także stworzenie serialu poetyckiego "Sylwetki" - o ludziach z piór(ami) w duszach. Chcę być. Być człowiekiem dla ludzi.

Kiedy robisz to, co kochasz, wszystko nabiera sensu. Bo i kawa smakuje jak najpiękniejszy poranek. I deszcz staje się dreszczem.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni