Agnieszka Marcinkowska

W Patronite od 29.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 305

Liczba Patronów: 225

Zostań Patronem
Kup na prezent
98 patronów
2 034 miesięcznie
13 892 łącznie
Cuzamendokupy to miejsce, w którym uczysz się niemieckiego w przyjemy i skuteczny sposób. Prowadzę podcast, dzięki któremu będziesz mówić już od pierwszego odcinka!

Słownictwo tematyczne, wyrażenia, gotowe zdania. Dodatkowo nauka w kilka minut - ćwiczysz słuchanie i mówienie kiedy chcesz! :)

O Autorze

Hallo!

Ich heiße Aga und ich bin deine Deutschlehrerin!

Uczę niemieckiego w offline i online, wykorzystuję nowoczesne technologie i media społecznościowe do uczenia i popularyzowania tego języka. 

Od lat zajmuję się językami obcymi, prowadzę szkołę językową Lerne!, otworzyłam kolejną markę edukacyjną Cuzamendokupy. Z tego miejsca właśnie nagrywam podcast dla Polaków uczących się języka niemieckiego!

Nauczę Cię mówić po niemiecku, jeśli tylko poświęcisz na to kilka, max. kilkanaście minut w tygodniu! 

W podcaście możesz spodziewać się krótkich lekcji na słuchanie i mówienie, poznasz nowe słownictwo i podam Ci gotowe wyrażenia, których możesz użyć od razu po zdjęciu słuchawek! Ponadto podzielę się metodami na szybkie zapamiętywanie i skuteczną naukę.

Szybka nauka, idealna dla kogoś, kto nie ma czasu w ciągu dnia. Podcast to forma audio na życzenie - słuchasz kiedy chcesz - sprzątasz, idziesz na spacer, gotujesz, trenujesz? Od Ciebie zależy jak wykorzystasz te kilka minut! Jak sama nazwa wskazuje - znajdziesz tu same konkrety - cuzamendokupy ;-)

Sama uczę się trzech języków obcych i wiem, jak często brakuje nam po prostu czasu na uczenie się, odrabianie zadań itd. Forma podcastu jest lekka i przyjemna, sama często korzystam z tej formy nauki.

Podcast znajdziesz na wszystkich aplikacjach podcastowych, t.j: Spotify, Apple Podcast, Google Podcast i inne, które znasz i lubisz! Odcinki znajdziesz także na YouTube.

Słuchacze podcastu mają możliwość otrzymania dodatkowych materiałów, notatek i zadań do każdego odcinka w zamian za wsparcie na Patronite. Sam podcast jest zupełnie za darmo dla wszystkich.


Dodatkowo możesz uczyć się za darmo na mojej grupie na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/niemieckidladoroslych, na której znajdziesz mnóstwo materiałów i co tydzień darmowe lekcje na żywo, gdzie omawiam różne tematy gramatyczne czy leksykalne.

Na tej grupie możesz zaproponować swój temat na lekcję, a kiedy mam czas robię z tego lekcję live! :)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Kilka przykładów lekcji z podcastu na YouTube:

 

 

 

Jeśli chcesz mnie poznać bliżej lub porozmawiać, to zapraszam na mojego Instagrama lub Facebooka:

https://www.instagram.com/agnes.marcinkowska.niemiecki/ 

https://www.facebook.com/FrauMarcinkowska

 

Możesz zapisać się też do mnie na newsletter, gdzie dzielę się wiedzą o języku niemieckim i nauce języków obcych, na maila zawsze można mi odpisać:

https://cuzamendokupy.pl/ 

 

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję do USŁYSZENIA!:)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Ufniarz
Aleksandra Ufniarz
Próg: 14 zł
Maciej Nurski
Maciej Nurski
Próg: 21 zł
Ewelina Okarmus
Ewelina Okarmus
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 14 zł
Mononika
Mononika
Próg: 14 zł