Dominika Dominiak

W Patronite od 17.12.2019

Wydanie płyty MANTRA & REGGAE mix culture w wersji cyfrowej i 500 sztuk cd

18 700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

18 670 zł

brakuje

Łączna kwota jaka jest potrzebna żebym mogła dokończyć projekt z mantrami i wydać płytę to:  19080 zł + koszty związane z nagrodami 6908zł = 25 988zł

Potrzeba mi Twojej pomocy, żeby sfinalizować ten projekt. Żebyś i Ty mógł się cieszyć tym muzycznym połączeniem już wkrótce. Planowane wydanie płyty styczeń- marzec 2020 rok, w zależności od tego jak szybko uda mi się zebrać na to fundusze.

Każda złotówka, która wpłynie na moje konto na Patronite ponad to co potrzebuję na dokończenie nagrań w studio i wydanie płyty przeznaczę na nagranie video clipu w Indiach promującego moją płytę MANTRA & REGGAE mix culture.

Więcej informacji o moim projekcie wydania płyty MANTRA & REGGAE przeczytasz w zakładce: "WIZYTÓWKA"

Jak zostać Patronem?
Na Patronite dostępne są trzy metody płatności:

Kartą płatniczą - szybka i wygodna metoda, musisz jedynie podać dane z karty. Pobrania będą co miesiąc. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. (UWAGA! Ze względu na wysokość prowizji operatora, kartą można opłacić progi od 10 zł w górę!)

PayPal - umożliwia zautomatyzowanie wpłat - wystarczy, że ustawisz zlecenie, a co miesiąc dana kwota trafi do mnie! Ta metoda wymaga posiadania konta w serwisie PayPal (możesz je założyć w mniej niż 5 minut). Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie

Dzięki Tpay, za pomocą zwykłego przelewu (z dowolnego polskiego banku) możesz z góry wykupić subskrypcję na 3 lub więcej miesięcy. Dzięki tej metodzie, płacisz raz za cały okres wsparcia! Subskrypcję można anulować dopiero po wygaśnięciu okresu, za który zapłacisz.


Więcej na temat jak zostać Patronem przeczytasz tutaj: https://patronite.pl/post/255/jedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik

Kochani,
Można zasilić projekt wpłacając kwotę jednorazowo!

Załóżmy, że Patron opłacił próg 10 zł na trzy miesiące - płacił zatem 30 zł z góry. I ta kwota należy do autora po odliczeniu prowizji Patronite.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)