Dominika Dominiak

W Patronite od 17.12.2019

MEDYTACJA NA POŁĄCZENIE KULTUR- PŁYTA MANTRA/REGGAE

O Autorze


 

 

Kochani, Witajcie na moim profilu:)
Nazywam się Dominika Dominiak 
( English version below)

CHCĘ SIĘ Z  WAMI PODZIELIĆ MUZYKĄ, KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE NA LEPSZE- MOJE JUŻ ZMIENIŁA :)


- PŁYTA -
"MANTRA & REGGAE"

 

MUZYKA, KTÓRA WPROWADZI W POZYTYWNY NASTRÓJ :-)

W obecnej sytuacji pandemii słuchanie i śpiewanie mantr jest bardzo przydatne, ze względu na podniesienie odporności organizmu, co gwarantuje, że mantry w stylu reggae dostarczą wielu pozytywnych i radosnych uczuć, a przede wszystkim uspokoją umysł i dodadzą siły i wiary. 

Nawet przywódca duchowy Dalaj Lama, który zapytany grupę wielbicieli z Chin z miasta Wuhan jak mają sobie poradzić z Coronavirusem powiedział, żeby wszyscy zaczęli intonować mantry i zwrócił się z tą prośbą do wszystkich klasztorów buddyjskich w Chinach. Poniżej link do artykułu:

https://www.ndtv.com/world-news/coronavirus-dalai-lama-tells-followers-to-chant-mantra-to-contain-coronavirus-threat-2171224


Słuchając płyty "MANTRA & REGGAE" doświadczysz radości, zapomnisz o swoich doczesnych problemach i zmartwieniach, a nawet możesz doświadczyć uwolnienia od traumatycznych doświadczeń, jedno jest pewne, że umysł zacznie oczyszczać się z negatywnych myśli 
i wypełni Ciebie radość, miłość i wdzięczność :-)

A gdy pojawią się chwile zwątpienia gdy posłuchasz mantr z płyty
 "MANTRA & REGGAE" - ta muzyka będzie na to świetnym i skutecznym lekarstwem :-)

Tak było i jest  w moim przypadku, a nawet dzięki mantrom miałam i mam bardzo głębokie doświadczenia duchowe gdy je śpiewam i wiele lat temu uwolniłam się od nałogów, problemów i wielu negatywnych przekonań gdy po raz pierwszy weszłam w wcześniej mi nie znany stan medytacji podczas słuchania Gayatri Mantry śpiewanej na spotkaniu z duchowym mistrzem Svamim Vishwanandą. Od tamtej pory Gayatri Mantra stała się moją ulubioną mantrą, która jest moim pierwszym singlem nagranym (wtedy jeszcze) na bazie sampli w 2012roku. W 2015 roku nagrałam do Gayatri Mantry teledysk w przepięknym terenie Masywu Ślęży, miejscu mocy ważnym dla Słowian... nota bene nasza kultura słowiańska jest bardzo zbliżona do kultury wedyjskiej, starożytnej kultury Indii skąd pochodzą mantry, które wybrałam na płytę " MANTRA & REGGAE"
Teledysk Gayatri Mantry jest dostępny na You Tube :-)

 Moje osobiste doświadczenie z Mantrami i wszystkie płynące z nich  korzyści sprawiły,
że postanowiłam nagrać płytę z Mantrami z różnych tradycji duchowych
 we współczesnej aranżacji reggae, ska, rock i ambient by mogły trafić do każdego człowieka , kobiet i mężczyzn, nastolatek i nastolatków, młodzieży i dzieci, bez względu na wiek, doświadczenia życiowe, status społeczny i pochodzenie. 

Śpiewanie stało się moją pasją i swego rodzaju misją duchową, by dawać radość innym
i pomóc ludziom uwolnić się od cierpienia, tak jak ja kiedyś tego doświadczyłam dzięki mantrom.  Wybrałam aranżację w stylu reggae gdyż jest to muzyka serca i bardzo mi pasowała do połączenia z mantrami, ale na płycie znajdą się też utwory w innych stylach jak ska, rock i wyciszający ambient :-)
Cała płyta będzie przestrojona do częstotliwości  Solfegio 528hz w dźwięku C ( w dźwięku A 444hz), która ma bardzo pozytywny wpływ na ludzkie DNA.

Obecnie naukowcy pracują nad "rozbiciem" struktury wirusów poprzez ultra dźwięki tak jak śpiewacy wysokimi dźwiękami potrafią rozbić szklankę. Dzwony pogrzebowe dla wirusów. Poniżej link do artykułu obecnych wyżej wspomnianych badań naukowców: 

https://www.livescience.com/7472-kill-viruses-shake-death.html

Były też robione badania jak mantry maja wpływ na mózg człowieka. Z badań wynika, że po 9 minutach intonowania i słuchania mantr umysł się wycisza i dwie półkule mózgowe zaczynają się harmonizować i dzięki mantrom można osiągnąć stan Alfa, Theta i Beta
i tak jak jogini i mnisi wyższe stany świadomości i oświecenia.
Sama byłam świadkiem jak niesamowity wpływ mantry maja na dzieci zarówno te które dopiero zaczynają uczyć się mówić jak i te starsze w wieku przedszkolnym z różnymi problemami, stanami nadpobudliwości czy lękliwości. Przez 2 lata robiłam koncerty mantr w programie rozwoju świadomości dzieci w prywatnych przedszkolach w Warszawie i we Wrocławiu. Efekty były niesamowite. W Wielkiej Brytanii w jednej z prywatnych szkól wprowadzono jako zajęcia obowiązkowe dla wszystkich dzieci, które na pierwszych zajęciach każdego dnia w szkole recytowały mantry i teksty w sanskrycie bo zaobserwowano, że wtedy lepiej się uczą i są spokojniejsze. 

 Tak więc gorąco polecam puszczać mantry swoim dzieciom zarówno przed nauką jak
i przed snem :-)


Pod wpływem moich głębokich doświadczeniach duchowych poczułam idee budowania pomostów między ludźmi na całym świecie. Interesowałam się wszystkimi rdzennymi kulturami i religiami.
Wiedza Wschodu i mantry sprawiły, że przeszłam bardzo głęboką transformację duchową. Odkryłam też, że muzyka potrafi dosłownie zdziałać cuda i od tamtej pory wypełnia moje życie i mam nadzieje, że zechcesz mieć w swojej kolekcji płyt i muzykę
w swoim telefonie z płyty "MANTRA & REGGAE" by mogła radośnie wypełnić Ciebie i Twoje życie :-) Dlatego z całego serca zapraszam Ciebie do wsparcia mojego projektu wydania płyty "MANTRA & REGGAE" rezerwując już teraz ta płytę, która jest na końcowym etapie procesu tworzenia. Płyta będzie wydana w limitowanej serii 500 sztuk

Dokonując tutaj wpłaty tym samym wspierając proces końcowy tworzenia i wydania płyty "MANTRA & REGGAE" otrzymasz pliki audio i płytę z  Oczywiście za wpłatę niższych i wyższych kwot na wsparcie mojego projektu przeznaczyłam dla Was Kochani nagrody adekwatne do wpłaconej kwoty :-) Zapraszam do zapoznania się z nagrodami, o nich przeczytacie po prawej stronie mojego profilu, na którym teraz jesteście. 

 A poniżej zapraszam do przeczytania informacji o tym jakie mantry znajdą się na płycie
i z jakimi muzykami światowej sławy miałam możliwość i błogoslawieństwo współpracować podczas tworzenia całego projektu płyty "MANTRA & REGGAE"
od 2012 roku do teraz :-)

 

TYTUŁ PŁYTY:         "MANTRA & REGGAE"
                                            mix culture

Na płycie usłyszycie 13 mantr z takich tradycji duchowych jak słowiańska, wedyjska, sikhijska oraz buddyjska. Cały projekt powstawał przez 9 lat i nagrywałam go w kilku studiach w Polsce między innymi w studio u Leszka Możdżera i na Jamajce w Kingston. Wśród gości na płycie trzeba wymienić Paprodziada z Łąki Łan, legendarnego saksofonistę Alka Koreckiego czy wokalistę, o którym ostatnio głośno zrobiło się nawet w Indiach, Michała Rudasia i Ricky Lion z Afryki, który mieszka już od kilkunastu lat w Polsce. Na Jamajce perkusję i bas do połowy utworów nagrał mi syn basisty grupy Boba Marley’a The Wailers - Aston Barett Junior. Dołączyli muzycy zespołu Kabaka Pyramid - Bubble Rockers oraz młody znany na Jamajce wokalista Eesah. W dwóch innych mantrach za perkusją zasiada Paul Kastick ze znanej grupy Enigma słynnego kompozytora Michaela Kretu. Większość melodii i kompozycji na mojej płycie jest mojego autorstwa. Towarzyszy mi wielu krajowych i zagranicznych muzyków. Mix i mastering całej płyty realizuję w Gagarin Studio obok mnie na warszawskim Mokotowie u uznanego producenta Marcina Kwazara, na jego wspaniałym analogowym sprzęcie. Moja muzyka jest radosna i potrafi dodać energii. Można słuchać jej zarówno w samochodzie, kuchni czy w trakcie medytacji i praktyki jogi. Można pobujać ciało, odprężyć się i poczuć jamajskie słońce. Mój cel to połączenie muzyki rozrywkowej z mantrami. Chcę dotrzeć do szerszego grona odbiorców w różnym wieku.

Niewiele do końca :-)

Do wydania płyty pozostało mi nagrać moje wokale i chórki w studio, zrobić miksy i mastering- czyli proces końcowy zanim utwór znajdzie się na płycie.

W ubiegłym roku mój projekt z mantrami został doceniony przez ZAiKS i zdobyłam grant. To jednak wciąż za mało, żeby móc dokończyć projekt i wydać płytę. Wszystkie dotychczasowe wydatki związane z produkcją pokrywałam oczywiście sama.

Dzięki każdym wpłatom, które tutaj od Was otrzymuję mogę realizować końcowe nagrania w studio i jak uzbieram odpowiednią na to sumę, to wtedy wydam płytę, która oczywiście trafi w Twoje ręce jeżeli zdecydujesz się wesprzeć mój projekt. Planowane wydanie płyty kwiecień- czerwiec 2020 rok, w zależności od tego jak szybko uda mi się zebrać na to fundusze.

Na płycie znajdą się mantry z różnych tradycji duchowych we współczesnych aranżacjach reggae, ska i ambient:

1. Słowiańska Mantra- Radoro Daro Slavo 

2. Wedyjska mantra- Gayatri Mantra

3. Buddyjska mantra- Om Mani Padme Hum

4. Mantra Sikhijska "Ra Ma Da Sa"

5. Sikhijska mantra- "Ad Guray Name"

6. Sikhijska Mantra- "Ong Namo Gurudev Namo"

7. Buddyjska mantra- "Teyata Om Gate Gate Paragate Parasam Gate Bodhi Svaha"

8. Buddyjski tekst starożytny - "Dehino Smin Yatha..."

9. Buddyjska mantra medycyny - "Om Bhajshadże..."

10. Pieśń hinduska nazywana bhadżan - "Jay Ram Sita Ram Sita Ram"

11. Mantra ku czci energi żeńskiej- Jaya Ma

12. Mantra joginów- "Om Namaha Śivaya"

13. Suplement- Mantra- "Om Namaha Śivaya" w wersji remix Dub

 

Patronem medialnym płyty jest: Niezależna Telewizja Internetowa NTV

 

1. PIERWSZY KROK:

Nagranie moich wokali do wszystkich utworów na płytę i chórków do wszystkich mantr na płytę:

 • Koszty studia: 2520zł (czas studyjny z realizatorem dźwięku)- 70zł za 1h , licząc 2,5h na nagranie wokali do jednej mantry z edycją końcową
 • Nagrania wokalne będą zrealizowane w jaśniejszym, bardziej otwartym, wyższym stroju, Solfeggio, w którym częstotliwość A= 444hz , a wyższego C (C5)= 528hz

Mix i mastering wszystkich 13 utworów :

 • Koszta studia: 5200 zł (400zł za jeden utwór)
 • Wszystkie 13 utworów na płycie będą przestrojone bezstratnie z częstotliwości 440hz na strój 444hz
 • Koszt przetransponowania z 440hz na 444hz: 780zł ( 60zł za jeden utwór)

Potrzeba kwoty  8500zł żebym mogła dokończyć nagrania w studio i mieć wszystkie 13 utworów w wersji audio, które znajdą się na płycie w częstotliwości stroju Solfegio 528hz (dźwięk C5) :-)

2. DRUGI KROK:

 • Wydanie płyty 500 szt. CD 
 • Płytę planuje wytłoczyć w wytwórni i produkcji płyt Rockers pro we Wrocławiu: https://rockerspro.pl/
 • Koszt 500szt DigiPac: 2000zł (4zł brutto za jedną płytę)
 • Okładka do płyty z książeczką (praca grafika) + sesja zdjęciowa z fotografem do okładki na płytę: 1500zł

  Łączny koszt wytłoczenia płyty: 3500 zł na wydanie płyty 500 szt w DigiPac

     Kolejne koszty to nagrody dla osób wspierających mój projekt- 5000zł:

 • Wytłoczenie limitowanej serii 20 płyt winylowych 3000zł, 
 • Przesyłki z nagrodami na terenie kraju i za granicą szacowany koszt ok. 2000zł

Łączna kwota na dokończenie nagrań w studio mix i mastering ( 8000zł) i wydanie płyty cd 500 sztuk ( 3500zł)+ koszt związany z nagrodami ( 5000zł) RAZEM= 17 000 zł

 • Prowizja portalu Patronite i portalów płatnościowych PayPal, Tpay- ok. 10% od potrzebnej kwoty 17 000zł Koszt:  1700zł 
 • Suma= 18700zł

 

Łączna kwota jaka jest potrzebna żebym mogła dokończyć projekt z mantrami i wydać płytę to:  18700zł

A gdy już wydam płytę dzięki wszystkim osobom, które do tej pory wsparły i które wesprą mój projekt, czyli kochani dzięki Wam :-) Obdaruję Was moją płytą z mantrami jeszcze przed premierą :-*
 
3. TRZECI KROK:
 
Kolejnym krokiem będzie produkcja promocyjnych video clipów do 2 piosenek - mantr. Nagranie minimum dwóch video clipów jest niezbędne do promocji całej płyty w internecie. 
 
Do tej pory udało mi się polecieć na Jamajkę i nagrać w Kingston w legendarnym Grufton studio mojego drugiego singla mantrę "Om Mani Padme Hum", który miał premierę w Polskim Radio Czwórka. W Indiach i w Tybecie jeszcze nie byłam, choć zawsze o tym marzyłam. Z całego serca pragnę odwiedzić daleki wschód jakże bardzo ważny dla mnie i mojej twórczości. To właśnie w Indiach planuję nagrać video clip do jednej z mantr. 
 
Wiadomo , że każda podróż to tez i  koszta, nie tylko związane z przelotem i pobytem, ale i z pracą ekipy filmowej nagrywającej video clip wliczając w to montaż teledysku. Korzystając ze wskazówek mojego kolegi Skarbimira (tak mu na imię), który mieszka w południowych Indiach-  syna mojego nauczyciela sanskrytu, który na stałe mieszka w południowych Indiach. Skarbimir  skontaktował mnie z mężczyzną z Indii, który nagrywa video clipy w Indiach. szacowany koszt takiego wyjazdu i zrobieniu nagrań do teledysku to ok 15 tysięcy złotych.
 

Koszt video clipu w Indiach: 15 000zł

Każda złotówka, która wpłynie tutaj na moje konto na moim profilu na Patronite ponad to co potrzebuję na dokończenie nagrań w studio i wydanie płyty przeznaczę na nagranie video clipu w Indiach promującego moją płytę MANTRA & REGGAE mix culture.
 
Moim marzeniem i planem jest najpierw wydać płytę, a potem zagrać trasę koncertową idąc śladami innych zespołów mantrowych. Wśród tych grup jestem jedyną artystką, która zdecydowała się na nową formę - mantry we współczesnych aranżacjach reggae. Połączenie różnych, ale bliskich sobie tradycji duchowych. W mojej muzyce, z moimi przyjaciółmi. Z Tobą?

 

KIM JEST DOMINIKA DOMINIAK?

Zaczęłam śpiewać w 2006 roku i uczęszczałam na emisje głosu do jednych z najlepszych nauczycieli śpiewu, Tadeusza Konadora z Warszawy, Olgi Szwajgier z Krakowa i Ewy Głowackiej z Wrocławia. Wcześniej byłam pochłonięta sztuką, aktorstwem (zagrałam kilka epizodów w znanych serialach), studiowałam projektowanie mody. Byłam też tancerką, w wieku 13 lat dostałam się do warszawskiego musicalu METRO Janusza Józefowicza, zajmowałam się też malarstwem. Przez wiele lat prowadziłam medytacje światła i zajęcia z jogi i malowałam Mandale na indywidualne zamówienie.

Miałam mistyczne doświadczenie duchowe słuchając mantr intonowanych na spotkaniu z mistrzem duchowym Svamim Vishwanandą z Mauritiusa, który przyjechał do Warszawy w 2006 roku. Postanowiłam śpiewać mantry i występować z koncertami dla dorosłych i dzieci, ku rozwojowi świadomości, aby nieść radość i światło. Można mnie było zobaczyć w prywatnych przedszkolach, joga klubach i różnych salach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Występowałam kilkukrotnie na festiwalu Harmonia Kosmosu - Zlot Wolnych Ludzi, gościłam na festiwalu Kazimiernikejszyn 2018. O moich początkach ze śpiewem mantr opowiadałam w Czwórka Polskie Radio. 

Zapraszam do posłuchania:

 

DO TEJ PORY WYDAŁAM 3 SINGLE:

Moje 3 singli: Gayatri Mantrę, Mantrę buddyjską "Om Mani Padme Hum" i Mantrę Słowiańską "Radoro Daro Slavo" można posłuchać na wszystkich portalach muzycznych między innymi na Spotify, Itunes, w empik.com i na mojej stronie internetowej:

Nagrody

Dla wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć mój projekt przygotowałam wiele nagród, w tym takie do zdobycia tylko tutaj.

 • Od albumu w wersji CD oraz w plikach, płyta winylowa z limitowanej edycji, po zaproszenia na koncerty mantr, a nawet na spacer po Masywie Ślęży śladem miejsc z mojego teledysku Gayatri Mantry. 
 • Darczyńcy z tytułem Sponsora w tym DJ’e i stacje radiowe mogą zdobyć specjalne wersje dowolnych utworów z płyty, z wartością dodaną – wgranymi pozdrowieniami 
 • A jeżeli ktoś ma ochotę wejść na całego i stać się oficjalnym mecenatem płyty – zapraszam!

Ucieszy mnie każde, nawet symboliczne wsparcie i wierzę, że i Wam sprawią przyjemność nagrody jakie możecie zdobyć za wsparcie mojego projektu:-)

 • Płyta "MANTRA & REGGAE" dotrze do Was przed premierą albumu, przewidzianą na wiosnę 2020r. Będziecie cieszyć się tą słoneczną i duchową muzyką przed innymi:-)

Innych nagród możecie spodziewać się do końca wakacji 2020r. 

Odwiedzimy miejsca, w których był nagrywany mój teledysk do "Gayatri Mantry".
Są to miejsca związane z kulturą Słowian.

Wycieczka po Masywie Ślęży

SPRAWDŹ JAKA NAGRODA CZEKA NA CIEBIE ZA WSPARCIE MOJEGO PROJEKTU :-)
(Nagrody są rozpisane po prawej stronie obok opisu całego projektu)

Mój album jest już w dużej mierze nagrany – przede mną jeszcze rejestracja moich wokali , mix, mastering, grafika wydawnictwa. Sami widzicie, jak wiele serca, czasu i energii poświęciłam temu projektowi w ostatnich 9 latach. Jestem osobą  poważną, zdeterminowaną żeby dokończyć projekt i przepełnioną miłością do muzyki, która gra w mojej duszy:-) Nie brakuje mi też doświadczenia potrzebnego do sfinalizowania tego przedsięwzięcia.

Jedyne ryzyko które ponosicie, gdy z sukcesem doprowadzę moje dzieło do końca, to nieznaczny poślizg wydawniczy wynikający z powodów niezależnych ode mnie i terminem, w którym zbiorę całą kwotę na dokończenie nagrań i wydanie płyty.

Kochani! Będę wdzięczna za promowanie mojego projektu na Waszych Social Media zaco z góry dziękuję :-)
Zapraszam do odwiedzania odwiedzenia moich Social media: FB fun page i prywatne konto: Dominika Dominiak, Instagram: dominikadominiak33

Bardzo ważne jest publiczne wsparcie projektu w mediach społecznościowych. Dajcie znać znajomym, że szykuje się taka fajna płyta!

O każdym etapie mojej kampanii będę Was informować na bieżąco. Odpowiem na każde pytanie.

Dziś i Ty możesz stać się częścią tego niecodziennego przedsięwzięcia!
Wesprzyj album „Mantra & Reggae”
i odbierz swoja płytę w przedpremierowym wydaniu :-)

 

Jak zostać Patronem?

Na Patronite dostępne są trzy metody płatności:

 1. Kartą płatniczą - szybka i wygodna metoda, musisz jedynie podać dane z karty. Pobrania będą co miesiąc. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. (UWAGA! Ze względu na wysokość prowizji operatora, kartą można opłacić progi od 10 zł w górę!)
 2. PayPal - umożliwia zautomatyzowanie wpłat - wystarczy, że ustawisz zlecenie, a co miesiąc dana kwota trafi do mnie! Ta metoda wymaga posiadania konta w serwisie PayPal (możesz je założyć w mniej niż 5 minut). Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie
 3. Dzięki Tpay, za pomocą zwykłego przelewu (z dowolnego polskiego banku) możesz z góry wykupić subskrypcję na 3 lub więcej miesięcy. Dzięki tej metodzie, płacisz raz za cały okres wsparcia! Subskrypcję można anulować dopiero po wygaśnięciu okresu, za który zapłacisz.

 

Więcej na temat jak zostać Patronem przeczytasz tutaj: https://patronite.pl/post/255/jedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik

Kochani! 
Można zasilić projekt wpłacając kwotę jednorazowo!

Załóżmy, że Patron opłacił próg 10 zł na trzy miesiące - płacił zatem 30 zł z góry.

Autor już w momencie płatności jest "właścicielem" danej kwoty (30 zł) po odliczeniu prowizji Patronite.

-------------------

ENGLISH VERSION

UNITY OF CULTURES MEDITATION
– ALBUM –
MANTRA & REGGAE

My name is Dominika Dominiak.

Singing is my passion. One day I felt strong calling to unite and connect people of this World. I was interested in Eastern teachings, mantras and I have discovered a key how to integrate them with Western culture, where I grew up. Connection of relax and meditation.  Singing mantras lead me to creating unique 13 tracks with ancient mantras from various spiritual traditions like Slavic, Vedic, Hindu, Sikh and Buddhist, in modern styles of reggae, ska and ambient. This was never done before by anyone. I have colaborated with many artist from Poland and around the world, which seemed impossible at the beggining. In the last steps of finalizing this album I need your help, my dear friends.

 

ALBUM TITLE:  MANTRA & REGGAE MIXCULTURE

On the album you will hear 13 mantras from various spiritual traditions like Slavic, Vedic, Sikh and Buddhist. I am working on this project for 7 years now, I was recording it in Polish music studio with Leszek Mozdzer and in Kingston in Jamaica. I need to mention names of amazing artist that collaborated on creating this album; Paprodziad from Laki Lan, the legendary saxophonist Alek Korecki, Michal Rudas who is a singer known even in India. Drums and bass to half of my tracks were recorded by Aston Barett Junior, The Wailers Bob Marley’s son. Musicians from Kabaka Pyramid, Bubble Rockers and young Jamaican singer Eesah also joined to work with me. Drums to 2 of my tracks were recorded by Paul Kastick from well know band Enigma. Most of music on my album was created by me, alongside many musicians from around the world. Mix and mastering will be done by well-known producer Kwazar, in his Gagarin Studio on amazing analogue equipment. My music is joyous and can give positive energy. You can listen to it in your car, kitchen and during meditation. You can stimulate the body, relax and feel Jamaican sun. My goal is to combine dance music with mantras. I want to reach a wider audience of all ages.

 

SO CLOSE TO THE END

To release the album what’s left is to record some streams in the studio, work on mixing and mastering.

Last year my project with mantras was appreciated by ZAiKS and I was awarded grant. It’s still not enough to finalize the project. All costs so far were covered by myself but now I need your help. I need your help so you could enjoy this music creation soon. Planned date for album release is March 2020, depending on how fast I will be able to reach my goal.

On the album you will find mantras from various spiritual traditions in modern styles reggae, ska and ambient.

 1. Slavic Mantra – “Radoro Daro Slavo”
 2. Vedic Mantra – “Radoro Daro Slavo”
 3. Buddhist Mantra – “Om Mani Padme Hum”
 4. Sikh Mantra – “Ra Ma Da Sa”
 5. Sikh Mantra – “Ad Guray Name”
 6. Sikh Mantra – “Ong Namo Gurudev Namo”
 7. Buddhist Mantra - "Teyata Om Gate Gate Paragate Parasam Gate Bodhi Svaha"
 8. Buddhist Ancient Text - "Dehino Smin Yatha..."
 9. Buddhist Medical Mantra - "Om Bhajshadże..."
 10. Hindu Song - "Jay Ram Sita Ram Sita Ram"
 11. Mantra in The Name of Feminine Energy – “Jaya Ma”
 12. Yogis Mantra - "Om Namaha Śivaya"
 13. Supplement Mantra - "Om Namaha Śivaya" Dub Remix

 

1. FIRST STEP

Recording of my vocals and chours t]for all my tracks:

 • Studio costs: 2700zl (2h in studio for each track)

Mix and mastering of all 13 tracks:

 • Studio cost: 5600zl (450zl per track)
 • All 13 tracks will be also recorded in 444hz from 440hz Cost: 780 zl

Sum needed to finalize recording of all 13 tracks in studio, to have all audio in 444hz: 9080zl

2. SECOND STEP

Album CD release 500 pieces

 • I plan to release my album in Rockers record label in Wroclaw: https://rockerspro.pl/ Cost 500 pieces DigiPac: 2000zl (4zl for each CD)
 • Album cover with the booklet (graphic work) + photo session for coverCost: 3000zl

Cost of producing album in 500 pieces in DigiPac 5000zl

Prizes Costs: 

Limited edition Vinyl disks 3000zl 

Postage costs in country and abroad estimated 2000zl

Total sum needed to finalize mantras project and to release the album 19080zl + costs of prises 6908zl = 25988zl  (which is 6821 $ )

 

3. THIRD STEP

Next step will be production of videoclips for 2 of my songs – mantras. Recording of 2 video clips is essential for album promotion on the internet.

So far, I was able to fly to Jamaica and record in Kingston in legendary Grufton Studio, my second single mantra "Om Mani Padme Hum", which premiered in polish Radio Czworka. I haven’t been in India in Tibet yet, I have always dream about it. I really wish to travel to far East, areas so important in my work. In India I am planning to record video clip to one of my mantras.

Each trip brings a lot of costs, not only for flights and accommodation, but also for a video recording team and video assembly.  Thanks to Skarbimir, son of my Sanskrit teacher, who lives in South India, I have contact with professional in India who is recording video clips. Estimated cost of this recordings is 15000zl

Cost of recording video clip in India: 15000zl ( which is 3937 $ )

All money that will be paid onto Patron account after reaching my goal, I willdedicate to recording video clips in India, that will promote my album MATRA & REGGAE MIX CULTURE.

My dream is to record and release my album, and after that go for a tour in the steps of other mantras groups. Between those groups I am the only artist who decided to record mantras in new modern styles of reggae. Unity of different but close to each other spiritual traditions. My music, with my Friends, with You?

WHO IS DOMINIKA DOMINIAK?

I began to sing in year 2006, I have attended singing classes with one of the best singing teachers Tadeusz Konador from Warsaw, Olga Szwajgier from Cracow and Ewa Glowacka from Wroclaw. Before that I was obsessed with art, acting (I played in couple of popular TV sitcoms), also I have studied fashion design. In young age I was a dancer, at age 13 I got accepted to join Warsaw musical METRO with Janusz Jozefowicz. I have also painted, for many years I was doing light meditations and I was painting mandalas for individual people. I have also been Yoga instructor.

During the meeting with spiritual guru Svamim Vishwananda from Mauritius, who was visiting in Warsaw, I’ve experienced mystical, spiritual awakening while listening to mantras.

In year 2006 I have decided to sing mantras myself, and I was giving concerts to adults and children, in order to awaken people and bring happiness and light. You could find me in play schools, yoga clubs and many places in Warsaw, Wroclaw and Gdansk. I have also performed on popular festivals; Harmonia Kosmosu – Zlot Wolnych Ludzi, Kazimiernikejszyn 2018. In my interview in Polish Radio Czworka, I was talking about my first singing steps.

MY WORK, THAT I AM PROUD OFF:

 

SO FAR, I HAVE RELEASE 3 SIGLES

My tree singles, Gayatri Mantra, Buddhist Mantra – “Om Mani Padme Hum” and Slavic Mantra – “Radoro Daro Slavo” can be found on many music portals, like Spotify, Itunes, w empik.com also on my website:

Prizes

For All who will decide to support my project I have prepared many prizes, some only avaiable here.

My album in CD version or file download, limited edition vynyl disc, invitations to my mantra concerts, also walks in my company through Masyw Slezy in the steps of Gayatri Mantra video clip. Supporters from radio stations, DJs can get special editions of all my tracks with personalized greatings from Me. I invite you to become my best patronage!

I will be greatfull for even smallest donations, and I belive my prizes for your support will bring you a lot of joy.

"MANTRA & REGGAE" Album will reach you before project premiere, planned for Spring 2020. You will enjoy this sunny and spiritual music before evryone else.

Rest of the prizes you can expect till the end of holidays.

We will visit places where video clip to "Gayatri Mantra" was recorded. These places are connected to Slavic culture.

Trip in Masywie Ślęży

 

CHECK ALL THE PRIZES THAT WAIT FOR YOU WHEN YOU SUPPORT MY PROJECT
(All prizes are visible on the right side)

My album is almost ready, what’s left is to record some of my vocals, mix, mastering, graphics. You can see how much work, time and energy I have dedicated to this project in the last 7 years. I am very professional person, determined to finalize this project, and full of love to music that plays in my soul. I have a lot of experience that is needed to finalize this task. The only risk that can delay this project in time is date of achieving my goal, time when I collect all needed funds. 

My Friends please support me, join me on my social media. Public support of this project is very important on social media. Make sure you tell your friends about my amazing album!

I will be updating you on each step of this project, I will answer any of your questions.

 

Today you can be part of this unique project! Support “Mantra & Reggae” album, I am counting on You!


How to become a Patron? 
https://translate.google.com/translate?sl=pl&tl=en&u=https%3A%2F%2Fpatronite.pl%2Fpost%2F255%2Fjedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik

Dear Patron,
You can fund my project by paying the amount once!


Let's assume that the Patron paid the threshold of PLN 50zl ( 13 $ ) for three months - he therefore paid PLN 150zl (39$) in advance. The author already at the time of payment is the "owner" of the given amount (PLN 150zl) and it belongs to the autor minus commision for Patronite.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)