Avatar użytkownika

dostawczakiem.pl

2
patronów
70 
miesięcznie
3 490 
łącznie
2
patronów
70 zł 3 490 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! To dla mnie będzie mocny kopniak sugerujący, że robię coś wartościowego. A bardziej prozaicznie: nie będę już dokładał np. do kosztów paliwa i zainwestuję w sprzęt audio-wideo, który przez lata funkcjonowania dostawczakiem.pl nieco się już zużył :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
199 dostępnych miejsc
W zasadzie to sporo kasy. Czy mogę zaoferować coś ekstra od siebie? Może ukłonem i podziękowaniem zarazem będzie lista Patronów dostępna na moim blogu w specjalnej zakładce? A może to Wy podeślecie jakiś pomysł? Jestem otwarty na wszelakie sugestie.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
99 dostępnych miejsc
Niepublikowane nigdzie indziej zdjęcia z prezentacji najnowszego modelu albo Wasz pomysł na poradnik? Nie ma sprawy! Od zawsze starałem się mieć bliski kontakt z moimi Czytelnikami i jeżeli będzie okazja np. do wspólnego testu jakiegoś dostawczaka - możecie na mnie liczyć. Tak jak ja mogę liczyć na Was!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora dostawczakiem.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, od ponad 7 lat prowadzę bloga o lekkich pojazdach użytkowych. Zawsze współdzieliłem pracę nad dostawczakiem.pl z różnymi "fuchami" czy pełnym etatem.

Teraz chciałbym pójść o krok dalej i w 100% poświęcić się mojemu serwisowi i moim Czytelnikom.

Bus, dostawczak, "blaszka" czy van - różnie mówi się na lekkie pojazdy użytkowe i wiem, że to niszowa tematyka. Niemniej od ponad 7 lat wytrwale pracuję nad rozwojem mojego bloga i nie chcę odpuścić.

Przed te wszystkie lata udało mi się zgromadzić niemałą liczbę Czytelników i to w niemałej części to oni tworzą dostawczakiem.pl inspirując do poruszania tematyki, której próżno szukać w innych, nawet w branżowych mediach. Przykłady? Usterki w nowych Renault Master – klienci skarżą się na ASO albo 9 dni czekali na pomoc Volkswagena po awarii Craftera

Poza tym poruszam tematy stricte związane z przepisami prawa objaśniając i sygnalizując ważne dla - jak się okazuje - niemałej grupy ludzi. Chociażby ostatnio kwestie związane z wejściem w życie tzw. Pakietu Mobilności: Od 5 lutego można składać do GITD wnioski o licencje i wypisy na busy.

W ramach bloga zajmuje się także testami nowych dostawczaków czy minibusów, co jest dla mnie bardzo czasochłonnym zajęciem, gdyż poza napisaniem tekstu z testu, samodzielnie robię też sesje zdjęciowe oraz nagrywam i montuję filmy z jazd testowych, które udostępniam na moim kanale na YouTube. Przykładowy film:

W planach były też używane auta dostawcze i zrealizowałem kilka takich materiałów, w części pokazując konkretne auta moich Czytelników: Używany: Mercedes Sprinter 308 CDI – pocztowiec (zdjęcia).

Najczęściej jednak publikuję aktualności i są to m.in. newsy o nowych modelach czy wypadkach lub kontrolach drogowych.

Mam cichą nadzieję, że dzięki Patronite będę mógł rozwijać mojego bloga i realizować swoje pomysły, także bezpośrednio z udziałem moich Czytelników. Bo mam ich naprawdę sporo!

 

Cele Autora

Rzuciłem etat i robię tylko dostawczakiem.pl
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 930 zł brakuje
1%
A może by tak rzucić wszystko i wyjechać - oczywiście jakimś dostawczakiem - w Bieszczady ;)

OK, koniec żartów. Przez ponad 7 lat próbuję sam finansować swojego bloga pracując dodatkowo na pełnym etacie czy robiąc różne "fuchy". Niestety już wiem, że przez taki podział czasu na "pracę" i "portal" nie mam czasu na w pełni poświecenie się tylko i wyłącznie mojemu blogowi.

Bo każda doba ma 24 godziny a robiąc wszystko samemu, w tym aktywnie odpisując na komentarze m.in. na facebooku dostawczakiem.pl, ale i pod artykułami na blogu, zaczyna tego czasu brakować.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora dostawczakiem.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Kuzia
Jakub Kuzia
50 zł
Ariel Łucek
Ariel Łucek
20 zł
Michał Zgajewski
Michał Zgajewski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.