dwanaście pytań

W Patronite od 08.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2534

Liczba Patronów: 2387

Zostań Patronem
1 patron
9 miesięcznie
486 łącznie

wypływamy na szerokie wody

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

991 zł

brakuje

Mój przekaz rozchodzi się całkowicie organicznie. My, innowatorzy potrzebujemy Early Adoptersów, aby Ci docierali do coraz większej ilości osób. Niestety nie da się tego zrobić bez znajomości i zastosowania brutalnych praw marketingu. Dlatego środki z tego celu chcę w całości przeznaczyć na promocję treści, które mają dotrzeć do szerokiej publiczności. Będę promował treści blogowe i podcastowe w mediach społecznościowych, między innymi na Facebooku i Linkedin.
Kwota 1000 zł miesięcznie pozwoli na dotarcie do 20 krotnie większej publiczności. Wierzę, że przełoży się to na wzrost osób zainteresowanych turkusową filozofią. Wszystkimi działaniami i ich wynikami transparentnie podzielę się z Tobą we wpisach na Patronite.

profesura

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 991 zł

brakuje

Poza konsekwentnym poszerzaniem bazy potencjalnych entuzjastów turkusu, będę mógł skorzystać z wiedzy, szkoleń i porad specjalistów w swoich dziedzinach. Mam na myśli między innymi tematy reklam w mediach społecznościowych, kursy online, ciekawe narzędzia psychometryczne do przetestowania, email marketing, czy edycja i obróbka podcastu. Dzięki temu stworzę profesjonalne turkusowe miejsce w sieci.
Choć nie jestem gadżeciarzem, chciałbym też zainwestować też w sprzęt do nagrywania podcastów. nie chodzi o sprzęt z górnej półki. Marzy mi się po prostu drugi mikrofon i mikser, co ułatwiłoby nagrywanie wywiadów.

toolsy

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 991 zł

brakuje

Po zdobyciu wiedzy i umiejętości przyjdzie czas na optymalizację narzędzi, które obecnie są całkowicie darmowe a przez to mają ograniczone możliwości. Lepsze, płatne narzędzia to wieksze możliwości tworzenia dla Was jeszcze lepszych rzeczy. oprócz tego będę zapraszał do współpracy innych twórców, których czas i umiejętności kosztują. Myślę o współpracy z grafikiem, aby wzbogacać dla Was treści o graficzną formę. Chciałbym zlecić edycję i obróbkę podastu profesjonalnemu edytorowi, co podniesie jego jakość.
I teraz na to chciałbym postawić.

niezależność

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 991 zł

brakuje

Za taką kwotę ja i chmara moich dzieci ;) możemy poczuć się bezpiecznie. Wystarczy na marketing, wiedzę, narzędzia i specjalistów. Wtedy całkowicie poświęcę się prowadzeniu bloga i rozwijaniu turkusowej idei. A pomysłów mam całkiem sporo :)

projekty

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 991 zł

brakuje

Między innymi chodzi mi po głowie projekt badawczy, którego celem jest wniknięcie do wnętrza kilkudziesięciu firm stosujących turkusowe praktyki i poznanie specyficznych i niepowtarzalnych mechanizmów, kultury, wartości stojących za powodzeniem ich transformacji. Kto wie, może rezultaty tego projektu staną się materiałem na książkę? Chętnie ją napiszę, z Twoją pomocą :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paulina Orlik
Paulina Orlik
Próg: 9 zł