DżoDżo

W Patronite od 27.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1065

liczba Patronów: 873

2 patronów
20 zł miesięcznie
60 zł łącznie

Zawody w Europie

1 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

980 zł

brakuje

Jako delegat organizacji WCA jestem odpowiedzialny za przebieg zawodów Speedcubingowych w Polsce, ale fajnie byłoby od czasu do czasu zwiedzić też inne państwa, co nie? Jeśli uda nam się osiągnąć ten próg, średnio raz na dwa miesiące będę brał udział w organizowanych na terenie Europy zawodach speedcubingowych, z których relacje będzie można obejrzeć na moim kanale. Pomiędzy takimi wypadami będę odwiedzał też zawody w różnych rejonach Polski.

Mistrz Europy

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 980 zł

brakuje

Przy osiągnięciu tego progu będę mógł pokazywać wam zawody w innych państwach Europejskich średnio raz na miesiąc! Oznacza to dużu podróży i obowiązkowy udział w Mistrzostwach Europy organizowanych co dwa lata (następne w 2020 roku).

Zawody na świecie

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakuje

To już jest kawał kasy! A wiecie co kosztuje kawał kasy? Pozwolenie sobie na udział w zawodach Speedcubingowych organizowanych na innych kontynentach. Jeśli uda się osiągnąć ten próg, średnio co dwa miesiące na kanale pojawi się relacja z mojego udziału w zawodach organizowanych w różnych rejonach świata.

Mistrz Świata

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 980 zł

brakuje

Wow! Za taką gotówkę można kupić sprawny samochód albo... wziąć udział w najważniejszych zawodach Speedcubingowych na świecie. Po osiągnięciu tego progu nie ominą mnie żadne mistrzostwa kontynentu a tym bardziej organizowane co dwa lata mistrzostwa świata! Osiągnięcie tego progu będzie skutkowało filmami z najważniejszych turniejów na świecie oraz udział w zawodach organizowanych w najdalszych zakątkach świata.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni