DżoDżo

Zawody w Europie

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Jako delegat organizacji WCA jestem odpowiedzialny za przebieg zawodów Speedcubingowych w Polsce, ale fajnie byłoby od czasu do czasu zwiedzić też inne państwa, co nie? Jeśli uda nam się osiągnąć ten próg, średnio raz na dwa miesiące będę brał udział w organizowanych na terenie Europy zawodach speedcubingowych, z których relacje będzie można obejrzeć na moim kanale. Pomiędzy takimi wypadami będę odwiedzał też zawody w różnych rejonach Polski.

Mistrz Europy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Przy osiągnięciu tego progu będę mógł pokazywać wam zawody w innych państwach Europejskich średnio raz na miesiąc! Oznacza to dużu podróży i obowiązkowy udział w Mistrzostwach Europy organizowanych co dwa lata (następne w 2020 roku).

Zawody na świecie

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

To już jest kawał kasy! A wiecie co kosztuje kawał kasy? Pozwolenie sobie na udział w zawodach Speedcubingowych organizowanych na innych kontynentach. Jeśli uda się osiągnąć ten próg, średnio co dwa miesiące na kanale pojawi się relacja z mojego udziału w zawodach organizowanych w różnych rejonach świata.

Mistrz Świata

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Wow! Za taką gotówkę można kupić sprawny samochód albo... wziąć udział w najważniejszych zawodach Speedcubingowych na świecie. Po osiągnięciu tego progu nie ominą mnie żadne mistrzostwa kontynentu a tym bardziej organizowane co dwa lata mistrzostwa świata! Osiągnięcie tego progu będzie skutkowało filmami z najważniejszych turniejów na świecie oraz udział w zawodach organizowanych w najdalszych zakątkach świata.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)