e-prawapracownika.pl

W Patronite od 01.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie
Ukończyłam studia prawnicze a następnie podyplomowe studia prawa pracy. Od 2012 roku prowadzę bloga e-prawapracownika.pl. Na blogu omawiam tematy dotyczące praw pracowników i pracodawców, są też wzory dokumentów kadrowych oraz testy sprawdzające wiedzę z ok 900 pytaniami jednokrotnego wyboru.

O Autorze

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych pasjonowało mnie od dawna jeszcze przed podjęciem studiów, pisać chciałam niemal od zawsze a ponadto jestem społecznikiem i lubię pomagać innym między innymi poprzez dzielenie się wiedzą na blogu.

 

Zostając Patronem bloga zaproszę Ciebie do uczestniczenia między innymi w:

 • powstawaniu wpisów na blogu,
 • aktualizowanie testów sprawdzających wiedzę - przykładowo testy z kodeksu pracy zawierają ponad 600 pytań jednokrotnego wyboru,
 • rozwoju zakładki ze "wzorami dokumentów" do pobrania,
 • dbaniu o aktualną wiedzę na blogu.

 

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła utrzymać i pisać nowe wpisy na blogu na dotychczasowym poziomie, prowadzenie bloga przez ponad 8 lat zrobiło się pisaniem pochłaniającym konkretne wydatki. Przykładowo wraz z rozwojem bloga, blog potrzebuje już profesjonalnej i stałej opieki technicznej.

 

Wsparcie finansowe pozwoli mi skupić się na wpisach na blogu i pozwoli mniej myśleć o zdobywaniu finansów na blogowanie. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł