English Journal

W Patronite od 02.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
460 łącznie

Casual

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Dzięki temu wsparciu kontynuuję tworzenie English Journal.

Mogę wygospodarować czas na selekcję zwrotów i tworzenie ilustracji. Mam również poczucie, że to co robię wam się podoba i ma sens.

Na stworzenie jednego postu składa się kilka faz. Cały czas mam uszy i oczy otwarte na nowe językowe trendy. Podsłuchuję o czym i jak się obecnie rozmawia. Kiedy już wybiorę odpowiedni zwrot, siadam do rysowania i pisania. To wszystko zajmuje czas. Wasze wsparcie pozwala mi go wygospodarować.

Directional

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Takie wsparcie pomoże mi zagłębić się w język na zupełnie innym poziomie. Da mi czas i możliwości eksplorowania dla was większej ilości tematów. Przy osiągnięciu tego progu patroni będą mieli możliwość sugerowania tematów i zagadnień, za którymi będę podążać. English Journal jeszcze bardziej wyjdzie w waszą stronę.

High-end

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Ogromnie się cieszę, że zależy wam na rozwoju English Journal. Takie wsparcie umożliwi mi wydanie publikacji już nie tylko w formie cyfrowej, ale i na papierze. Wybór czy będzie to gra, książka, notatnik lub kalendarz pozostawię wam, drodzy Patroni. Wspólnie podejmiecie decyzję co będzie dla was miało największą wartość.
Zostań Patronem