Tomasz Saweczko - facetemjestem.pl

W Patronite od 15.07.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
1 750 zł łącznie

Utrzymanie kota

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Jeśli dobijemy do tego progu, będę musiał przestać nazywać moją kotkę darmozjadem! Będziecie odpowiedzialni za jej prawidłową dietę i różne kocie rozrywki, które jej zafunduję za ten hajs. :D

Waciki, serwery & Rock'n'Roll

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Im więcej osób mnie czyta, tym większe są koszty serwera i innych bajerów. Obecnie średni miesięczny koszt utrzymania bloga (do których dochodzi np. abonament w stocku zdjęć, płatne wtyczki, prace techniczne i inne) i tak przekracza 500 zł miesięcznie. Dzięki osiągnięciu tego celu będę mógł się odciążyć od podstawowych kosztów.

Będę robić cuda w blogowaniu!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Poważnie! Jeśli dostawałbym od Was 2000 zł miesięcznie, to mógłbym w końcu zająć się takimi sprawami jak aplikacja mobilna dla bloga. Są to spore koszty i nie są to wydatki jednorazowe (np. wysyłanie powiadomień push w telefonie wymaga serwera, a serwery nie rosną na drzewach). Będzie mnie również w końcu stać na zlecenie profesjonaliście stworzenia designu (i całej technologii) bloga kompletnie od zera, tak żeby każdemu korzystało się lepiej z bloga.

Powiększam rodzinę!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Przy takim dofinansowaniu, nie dość, że będę mógł zrobić wszystko, co w poprzednim celu, to jeszcze będę mógł zatrudnić na stałe kogoś do pomocy w pracy nad blogiem (i vlogiem, który jest już w planach).

W końcu będę mógł wydawać męski magazyn!

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Być może wiecie jaka jest geneza powstania bloga "Facetem jestem i o siebie dbam". Jedną z przyczyn było to, że byłem kompletnie niezadowolony z jakości magazynów dla mężczyzn na rynku. Chciałem stworzyć "przeciwwartość" dla nich. Dysponując miesięcznym budżetem 15 tysięcy złotych miesięcznie, długo bym się nie zastanawiał i mógłbym podjąć wszystkie kroki prowadzące do wydawania męskiego magazynu, który stylem wzorowany byłby na blogu. Byłoby mnie np. stać na zlecenie pisania tekstów profesjonalistom wysokiej klasy.

Jeśli osiągniemy ten cel, to będziecie się mogli uważać za ojców założycieli tego magazynu! :) Chyba będę musiał też każdego patrona nagrodzić darmową subskrypcją magazynu on-line!
Zostań Patronem