Strefa Patrona:

Wrocław
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Fantasmarium jest stroną poświęconą literaturze oraz filmom fantasy i sci-fi. Naszym celem jest dostarczanie szczerych recenzji, na których można będzie polegać w czasie zakupów czytelniczych, czy też wybierania filmu na wieczór oraz propagowanie czytelnictwa.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Zakup książek do recenzji
Dzięki takiej kwocie będę w stanie regularnie kupować książki do recenzji na kolejny miesiąc.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Videoblog Fantasmarium
Po osiągnięciu tej kwoty będę mógł zakupić odpowiedni sprzęt do nagrywania materiałów na YT oraz przeznaczyć czas na poznanie tajników sztuki montowania filmików na ten serwis. :)

O Autorze

Hej,

 

nazywam się Piotr i od 2016 roku prowadzę bloga Fantasmarium. Regularnie staram się zamieszczać tam recenzje książek (głównie fantasy, sci-fi i horror, chociaż zdarzają się też wycieczki do literatury pięknej) oraz filmów, dzięki którym fanom łatwiej będzie wybrać dobrą lekturę lub przyjemny film na wieczór. :) Oprócz tego na Fantasmarium pojawiają się również konkursy książkowe (na przykład "Jak zaczęła się Wasza przygoda z fantastyką?") i artykuły publicystyczne

 

Od lat pasjonuję się fantastyką oraz sci-fi, jednakże dopiero jakiś czas temu żonie udało się namówić mnie do rozpoczęcia prowadzenia bloga (może dzięki temu, że wymyśliła dla niego czadową nazwę). Moimi ulubionymi autorami są Neil Gaiman, J.R.R. Tolkien, Kurt Vonnegut, Steven Erikson (Anomander Rake i Itkovian to, według mnie, jedne ze zdecydowanie najlepszych postaci w całej literaturze fantasy) oraz Andrzej Sapkowski („Wiedźmin” już od dawna znajduje się moim osobistym Top3). Interesuję się również filmami sci-fi („Coś” i „Interstellar” powtarzam co około pół roku).

 

 

W czasie, kiedy nie zajmuję się Fantasmarium, prowadzę kursy językowe z angielskiego oraz udzielam korepetycji z fizyki. Wszelki pozostały czas spędzam z żoną i przyjaciółmi, grając w Tekkena, gry planszowe, albo aktywnie na łonie natury (najczęściej kajakując).

 

Niestety pisanie o fantastyce nie należy do najbardziej dochodowych biznesów, a wręcz przeciwnie, pochłania wiele czasu i pieniędzy - zakup nowych książek, wycieczki do kina, dostęp do Netflixa, zdobycie nagród do konkursów (prace zwycięzców "Jak zaczęła się Wasza przygoda z fantastyką?"), hosting strony na Wordpressie, reklama na Facebooku i wiele innych (nie wspominając nawet  kanale na YT, który również jest w planach :)). 

 

Dlatego właśnie postanowiłem poprosić Was o patronat nad Fantasmarium. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł nie tylko dalej propagować czytelnictwo książek fantastycznych i zachęcać do oglądania dobrych filmów, ale również rozwinąć serwis - kanał na YT, nowi autorzy, bardziej czasochłonne wpisy etc.

 

Za wszelkie wsparcie z góry serdecznie dziękuję!

Zostań Patronem

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Kwota wystarczająca do zakupu pisma branżowego, takiego jak "OkoLica Strachu", "Nowa Fantastyka", czy "Przekrój". Przy kilku takich dotacjach będę w stanie kupić nową książkę albo wykupić miesięczny dostęp do Netflixa. Jeśli zdecydujecie się na taką dotację, zostaniecie umieszczenie na liście patronów strony oraz otrzymacie zakładkę do książek "Fantasmarium". Dziękuję!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Konkretna suma pozwalająca na zakupienie książki w Arosie albo Taniej Książce. :) Decydując się na taką dotację możecie liczyć na wpis do listy patronów na stronie Fantasmarium, szyta na miarę zakładka do książek fantasy oraz zaproszenie do Wrocławia na kawę. :) Z góry serdecznie dziękuję za dotacje!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo dziękuję za odmówienie sobie jakiejś przyjemności, na rzecz wsparcia Fantasmarium. Dzięki takiej dotację będę mógł nie tylko zakupić książkę czy film, ale również spędzić więcej czasu pracując nad pisaniem dobrych artykułów. W razie wybrania tej dotacji, możecie liczyć na wpis do listy patronów na stronie, fantastyczną zakładkę do książki, zaproszenie na kawę do Wrocławia :) oraz co dwa miesiące polecaną przeze mnie książkę. Raz jeszcze dziękuję!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Są to 3-4 książki miesięcznie, na których temat na pewno napiszę. Przy większej ilości tego typu dotacji będę w stanie kupić potrzebny sprzęt i uruchomić kanał YT Fantasmarium, na którym regularnie opowiadałbym o książkach i jeśli tylko byłaby taka możliwość, zapraszałbym też autorów do dyskusji. Jeśli zdecydujecie się wesprzeć Fantasmarium taką kwotą, to oprócz wpisu do listy patronów, zakładki do książek oraz zaproszenia na kawę (we Wrocławiu :)), możecie liczyć również na polecaną przeze mnie książkę raz w miesiącu oraz raz na dwa miesiące możliwość wyboru książki, która zostanie zrecenzowana na blogu. Serdecznie dziękuję za wspieranie Fantasmarium!
Zostań patronem

Wyszukiwarka

Wybierz