Fundacja Feliksiaki

W Patronite od 18.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2120

Liczba Patronów: 2269

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
2 240 łącznie
Feliksiaki to grupa przyjaciół, która pomaga zwierzętom, w szczególności kotom. Nasze hasło brzmi: Pomagamy KOTOM I PSOM w potrzebie!

O Autorze

Oficjalnie działamy od 2021 roku, ale każdy z nas od dłuższego już czasu zaangażowany jest działalność pomocową zwierzętom, szczególnie kotom. Wielu z nas prowadziło lub nadal prowadzi Domy Tymczasowe, niektórzy z nas zawodowo związani są z niesieniem pomocy zwierzętom (lekarze i technicy weterynarii). Każdemu przyświeca jednak myśl –

Pomagamy KOTOM w potrzebie!

Ta myśl stała się hasłem przewodnim naszych działań jako Fundacji.

Fundacja Feliksiaki jest organizacją non-profit, działa na terenie całego kraju, ale siedziba nasza znajduje się we wsi Feliksów, w Gminie Poddębice, w województwie łódzkim.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika