Avatar użytkownika

piotr biegaj, iczek

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Trudno mi nawet wyrazić, jak bardzo doceniam, że zdecydowałeś się mnie wesprzeć. Zapraszam Cię na mój blog i gwarantuję, że będę się starać dostarczyć najwyższej jakości treści każdego tygodnia.
Do zobaczenia!
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Zdaje sobie sprawę, że każda złotówka ma swoją wagę. Dlatego tym bardziej chce Ci podziękować za takie wsparcie!
Zapraszam Cię na mój blog i co tydzień będę serwował Ci nową dawkę ciekawego materiału o fotografii!
Do zobaczenia!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Jeśli zdecydowałeś się na ten próg, to ja jestem pod wielką presją teraz, aby dorównać swoją pracą, wysokości Twojego wsparcia!
Na blogu będę raz w miesiącu umieszczał specjalną dodatkową treść dla wszystkich, którzy zadeklarowali swój współudział w tym progu.
Do zobaczenia!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora piotr biegaj, iczek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Nazywam się Piotr Biegaj. Jestem człowiekiem, dla którego fotografia jest jak drugie serce. Sam forografuję, ale przede wszystkim od ponad 20 lat prowadzę autorski blog o dobrej fotografii: „FotoPropaganda”.

Jaki jest sens wspierania mnie?

  • Żyjemy w czasach, gdzie większość treści tworzona zaczyna być pod algorytmy przez automaty. Mogą one pięknie napisać czym jest fotografia na podstawie wgranych do ich bazy miliardów tekstów czyichś, ale nie mają doświadczenia prawdziwego, realnego. Wspieranie konkretnych osób, realnych ludzi, którzy tworzą unikalne w swoim rodzaju, bo oparte na ludzkim doświadczeniu teksty (tzw. kontent) to jedyna droga, abyśmy nie zaginęli w tym świecie. Dlatego wsparcie dla konkretnej osoby i konkretnego projektu ma sens!
  • Od ponad 35 lat fotografuje i działam w obszarze fotografii jako sztuki, dziedziny życia, hobby itd. Prowadziłem w tym czasie własne studio fotografii  portretu w Gdańsku, pracowałem z tradycyjnymi technikami, takimi jak mokry kolodion. Współtworzyłem lokalne grupy fotografów i należę do organizacji fotograficznych. Jednak tym, co mnie najbardziej wyróżnia jest mój blog, którego historia sięga roku 2008. Posiadam tam ponad 1400 wpisów o fotografii i wszystkim, co z tym związane. Warto to kontynuować, chociażby dla przyszłych fotografów. Więcej informacji o mnie znajdziesz na mojej stronie: https://iczek.pl/o-mnie/

Po co mi pieniądze?

  • Te działania są hobbistyczne. Nie zarabiam na fotografii i nie zamierzam, ale czas, który poświęcać chcę na dalsze prowadzenie bloga, możliwość robienia testów sprzętu po prostu kosztuje.
  • Zamierzam publikować regularnie minimum 1 wpis w tygodniu dotyczący fotografii i wszystkiego wokół niej. Do tego wstawiać zdjęcia i krótkie relacje z kolejnych fotograficznych wypraw lub po prostu plenerów. Taka częstotliwość wymaga zaangażowania sił, czasu i pieniędzy.
  • Czasami potrzebny jest sprzęt, który po prostu ułatwia prowadzenie tak dużego bloga od strony technicznej. Zamierzam rozpocząć nagrywanie krótkich relacji-video, a do tego potrzebny jest zakup jakiejś małej kamerki DJI czy nawet oprogramowania. Jeśli chcesz skorzystać z tego, co robię - ja muszę prosić Cię o wsparcie finansowe.

Do czego nie potrzebuje Twoich pieniędzy?

  • Nie zamierzam płacić rachunków z Twojego wsparcia - pracuję i ma co do garnka włożyć.
  • Nie zamierzam jeździć na wakacje za Twoje pieniądze - każdy zakup lub inwestycja będzie wyjaśniona i pisana na blogu wraz z dokumentami zakupu.
  • Nie zamierzam też organizować żadnych spotkań grupowych, bo z natury rzeczy jestem samotnikiem więc Twoje wsparcie nie będzie sponsorowało piwa dla innego wspierającego.

Aby nie czuć się jak ten samotny poler do cumowania łodzi rybackich, możemy próbować tworzyć wspólnoty. Wokół jakiejś idei. Ideą taką może być czyjaś praca lub niematerialna treść - blog. Będzie mi bardzo miło i będę Ci bardzo wdzięczny jeśli wesprzesz moje działania. Postaram się z całych sił odwdzięczyć dobrymi treściami.

piotr biegaj, iczek

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora piotr biegaj, iczek już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.