Fundacja Endopolki

W Patronite od 24.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 492

Liczba Patronów: 362

Zostań Patronem
Kup na prezent
53 patronów
1 135 miesięcznie
6 470 łącznie

🎗️ W zgodzie z ciałem i umysłem 🎗️

3 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

1 865 zł

brakuje

Pierwszy cel osiągnięty - mamy PODCAST!
Ogromnie cieszymy się, że dzięki Wam możemy o endometriozie rozmawiać jeszcze głośniej i jeszcze więcej (a nam jest ciągle za mało😈), ale mamy jeszcze jedno marzenie... widzieć się z Wami regularnie!

Dzięki kwocie 3000 zł, możemy tworzyć podcast i publikować jeden odcinek w każdym tygodniu, ale również organizować comiesięczne WARSZTATY STACJONARNE, które od Was będą wymagały jedynie otwartości i obecności. Będzie to kolejna forma darmowego wsparcia merytorycznego, dla wszystkich kobiet, które w danym momencie nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe koszty. Postaramy się dotrzeć z najświeższą, ale i podstawową, specjalistyczną wiedzą oraz dzielić się narzędziami, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia Endopolek!

Mamy to szczęście, że w Radzie Programowej Fundacji (ale nie tylko, mamy serio sztab kosmicznie mądrych ludzi do współpracy!) są fantastyczni specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoim ogromnym doświadczeniem i pokażą Wam jak sobie pomóc.

🎙️ Podcast Endopolki 🎙️

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na ten moment na profilach Endopolki w mediach społecznościowych zapisanych jest 29 rozmów ze specjalistami. To są prawie 32 godziny darmowej wiedzy o endometriozie! 🤩

Pojawiła się naturalna potrzeba stworzenia przestrzeni dedykowanej takim rozmowom. Przestrzeni, w której pojawi się miejsce na dłuższe nagrania, ale też rozmowy z zagranicznymi specjalistami. Będzie to taka biblioteka wiedzy o endometriozie, którą będziecie mogły_li odwiedzać w każdej chwili i wychodzić z niej z poczuciem większego zrozumienia i otulenia.

Ta kwota pozwoli nam na zakup podstawowego sprzętu, aranżację domowego studia - poza merytoryką zależy nam również na jakości dźwięku, by słuchanie było przyjemnością dla Waszych uszu oraz stworzenie cotygodniowego odcinka Podcastu Endopolki.
Będą to przede wszystkim rozmowy z gośćmi, Wami-Endopolkami, ale też rozkminy solo, dzielenie się doświadczeniem i odcinki Q&A, w których odniesiemy się do Waszych pytań.

To jak, spełnicie nasze marzenie o tworzeniu domowego radia, w którym bezpiecznie i bez wstydu można rozmawiać o zdrowiu kobiecym?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena  Inger
Magdalena Inger
Próg: 5 zł
Ewelina Markiewicz
Ewelina Markiewicz
Próg: 20 zł
Weronika Łuczak-Łeszyk
Weronika Łuczak-Łeszyk
Próg: 50 zł
Kasia Wiśniewska
Kasia Wiśniewska
Próg: 10 zł
Asia Jaworska
Asia Jaworska
Próg: 5 zł
Małgorzata  Gorska
Małgorzata Gorska
Próg: 20 zł