Graszki.pl

W Patronite od 15.09.2020

Witaj Przyjacielu!
Miło nam, że postanowiłeś zajrzeć na ten profil, który promuje gry planszowe!.

Dlaczego planszówki?
Jest to niewątpliwie nasze wielkie hobby! Gramy bardzo dużo - zarówno na imprezach rodzinnych, jak i podczas spotkań z przyjaciółmi. Pomóż nam promować tę formę rozrywki.

O Autorze

Klub Miłośników Gier Planszowych Graszki w Cellarium

Cała Polska wie o tym, że Opole to stolica polskiej piosenki. My chcemy, by również na dobre zagościły tu gry planszowe.

Od kilku lat możecie już zaopatrywać się w swoje ulubione tytuły w sklepie Graszki.pl. Współpracujemy z polskimi wydawnictwami, prowadzimy przedsprzedaże ich gier i cały czas poszerzamy swoją ofertę. W dodatku zamówienia dowozimy pod Wasze drzwi! Prowadzimy także wypożyczalnię gier, w której znajdziecie ponad 200 tytułów.

Teraz to dzięki Wam tworzymy miejsce, w którym regularnie gramy w gry z naszej wypożyczalni lub w te, które przynoszą na spotkania nasi Patroni. Łączy nas wspólna pasja - miłość do planszówek. Dołączcie do naszego Klubu jeżeli tak jak my lubicie gry planszowe. Przywitamy Was z otwartymi ramionami. Zrobimy kawę, herbatę i zaczniemy grać! 

Spotkanie przy grach

Spotkanie przy grach, stolik

Spotkanie przy grach, rozgrywka

Niestety, żeby Klub mógł funkcjonować konieczne są finanse, przede wszystkim na utrzymanie tego miejsca, tak byśmy mogli z niego swobodnie korzystać. Klub jest zlokalizowany w Cellarium (ul. Koraszewskiego 7-9). To przy samym rynku, niedaleko przystanków MZK oraz 10 min. od dworca PKP. Łatwo do niego trafić.

W środku do dyspozycji są dwie sale, w których regularnie (głównie w weekendy) odbywają się spotkania klubowiczów, zgodnie z harmonogramem przygotowanym w konsultacji z patronami.

Na klubowiczów czeka bezpłatna herbata/kawa oraz woda. W planach są cykliczne spotkania tematyczne, organizowane np. z wydawnictwami gier planszowych.

Chcemy także poszerzać klubową kolekcję gier. W naszej wypożyczalni jest już ponad 200 tytułów, jednak każdego tygodnia odbywają się kolejne premiery. Chcemy żebyście mieli swobodny, bezpłatny dostęp do wypożyczalni. Nasi Patroni korzystają z niej bezpłatnie.

Klub Miłośników Gier Planszowych ma być miejscem do realizacji Waszej pasji! W jaki sposób możecie nam pomóc w jego utworzeniu? Po prostu możecie co miesiąc dokładać swoją cegiełkę!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)