Graszki.pl

W Patronite od 15.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 387

liczba Patronów: 601

14 patronów
645 zł miesięcznie
855 zł łącznie
Witaj Przyjacielu! Miło nam, że postanowiłeś zajrzeć na ten profil, który promuje gry planszowe!. Dlaczego planszówki? Jest to niewątpliwie nasze wielkie hobby! Gramy bardzo dużo - zarówno na imprezach rodzinnych, jak i podczas spotkań z przyjaciółmi. Pomóż nam promować tę formę rozrywki.

O Autorze

Klub Miłośników Gier Planszowych Graszki w Cellarium

Cała Polska wie o tym, że Opole to stolica polskiej piosenki. My chcemy, by również na dobre zagościły tu gry planszowe.

Od kilku lat możecie już zaopatrywać się w swoje ulubione tytuły w sklepie Graszki.pl. Współpracujemy z polskimi wydawnictwami, prowadzimy przedsprzedaże ich gier i cały czas poszerzamy swoją ofertę. W dodatku zamówienia dowozimy pod Wasze drzwi! Prowadzimy także wypożyczalnię gier.

Teraz chcemy utworzyć miejsce, w którym regularnie będziecie mogli bezpłatnie zagrać w gry z naszej wypożyczalni. Będziecie także mogli przyjść z planszówkami z Waszej kolekcji. To ma być miejsce, w którym spotkacie takich samych jak Wy miłośników planszówek! Usiądziecie przy kawce, herbatce i … zagracie. Ma to być miejsce, do którego zabierzecie Waszych współgraczy na partyjkę. Takiego miejsca właśnie brakuje nam w Opolu!

Spotkanie przy grach

Spotkanie przy grach, stolik

Spotkanie przy grach, rozgrywka

Niestety, żeby mogło ono powstać konieczne są finanse, przede wszystkim na utrzymanie tego miejsca, tak byśmy mogli z niego swobodnie korzystać. Klub będzie zlokalizowany w Cellarium (ul. Koraszewskiego 7-9). To przy samym rynku, niedaleko przystanków MZK oraz 10 min. od dworca PKP. Łatwo do niego trafić.

W środku do dyspozycji są dwie sale, w których regularnie będą odbywały się spotkania klubowiczów, zgodnie z harmonogramem przygotowanym w konsultacji z patronami.

Na klubowiczów będzie czekała bezpłatnie herbata/kawa oraz woda. Będziemy również mogli organizować cykliczne spotkania tematyczne.

Chcemy także poszerzać klubową kolekcję gier. W naszej wypożyczalni jest już ponad 140 tytułów, jednak każdego tygodnia odbywają się kolejne premiery. Chcemy żebyście mieli swobodny, bezpłatny dostęp do niej.

Klub Miłośników Gier Planszowych ma być miejscem do realizacji Waszej pasji! W jaki sposób możecie nam pomóc w jego utworzeniu? Po prostu możecie co miesiąc dokładać swoją cegiełkę!

Mecenasi

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem