Graszki.pl

W Patronite od 15.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 816

liczba Patronów: 1252

3 patronów
165 zł miesięcznie
165 zł łącznie

Powstanie oraz rozwój Klubu Miłośników Gier Planszowych Graszki w Cellarium

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 835 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu chcemy utworzyć Klub Miłośników Gier Planszowych, który będzie się regularnie spotykał w Cellarium.

Ta kwota umożliwi nam utrzymanie klubu oraz miejsca, który znajduje się w centrum Opola przy samym rynku (ul. Koraszewskiego 7-9). Lokal jest usytuowany niedaleko przystanków MZK oraz 10 min. od dworca PKP. Łatwo do niego trafić.

W środku do dyspozycji są dwie sale, w których regularnie będą odbywały się spotkania klubowiczów, zgodnie z harmonogramem przygotowanym w konsultacji z patronami.

Na klubowiczów będzie czekała bezpłatnie herbata/kawa oraz woda. Będziemy również mogli organizować cykliczne spotkania tematyczne oraz poszerzać klubową kolekcję gier planszowych o kolejne tytuły. Z kolekcji tej będą mogli bezpłatnie korzystać patroni Klubu.

Ma to być miejsce, do którego zaprosicie znajomych na partyjkę w ulubioną grę. Dobrze wiemy, że w rozwijaniu naszej pasji często problemem jest brak miejsca. A to stół za mały, a to żona chce zaprosić koleżanki, a dzieci muszą odrobić zadanie domowe. Do klubu będziecie mogli przyjść po to, żeby spędzić kilka godzin przy świetnych planszówkach. Harmonogram spotkań będziemy ustalać z klubowiczami. Przygotowaliśmy także dwa progi, dzięki którym klubowicze będą mogli zrobić prywatne spotkanie przy grach - tylko dla siebie i zaproszonych gości (z poszanowaniem regulaminu miejsca). Jeśli uda się zebrać całą kwotę możliwe jest codzienne uruchomienie gralni.

Jeżeli popierasz nasz pomysł i chcesz mieć swoje miejsce do grania w gry w Opolu - zostań naszym patronem!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni