Grecja od kuchni

W Patronite od 04.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

zakup sprzętu do nagrywania

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Aby móc rozpocząć nagrywanie potrzebuję statywu oraz oświetlenia, pierwsze otrzymane od Was pieniądze przeznaczę właśnie na zakup tych przedmiotów.
Niestety filmy nagrane jedną ręką, podczas, gdy drugą miesza się w garach wychodzi nieudolnie, obraz rusza się i trudno kroić cebulę ;P Dodatkowo byłoby obciachem uciąć sobie palca podczas takiego kręcenia :D Z tego powodu chcę zakupić statyw do mojego telefonu.
Jeśli uda mi się kupić dwa tanie statywy to będę jednocześnie nagrywać z aparatu fotograficznego, tak żebyście podczas moich instruktażów, oprócz jedzenia, mogli zobaczyć także mnie :)
Po drugie, mimo, że kuchnia w której gotuję ma wielkie okna to nie zawsze trafia się piękna pogoda, by oświetlić moje "mini studio" i nie zawszę gotuję za dnia. Aby jakość filmów była dla Was czytelna, chcę zakupić oświetlenie studyjne.

Inspirująca seria lekcji gotowania po grecku ruszy w momencie, gdy stanę się posiadaczem tego podstawowego sprzętu.

Z góry serdecznie DZIĘKUJĘ za wsparcie.

Grecja od kuchni pełną parą

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Przede wszystkim chcę by „Grecja od kuchni” poszerzyła się o kulinarny profil na YouTube. Pragnę nagrywać dla Was filmy instruktażowe, podczas których pokażę Wam krok po kroku jak wykonać prawdziwie greckie dania. Chcę by filmy były przystępne i jednocześnie na wysokim poziomie. Odtwarzając przed kamerą greckie smaki pragnę, żebyście razem ze mną przeżywali kulinarną podróż do Grecji.
Aby móc rozpocząć nagrywanie potrzebuję statywu oraz oświetlenia, pierwsze otrzymane od Was pieniądze przeznaczę właśnie na zakup tych dwóch przedmiotów. Pieniądze otrzymane od Patronów będę również przeznaczać na zakup produktów spożywczych potrzebnych do wykonania greckich dań na potrzeby filmów i bloga.
Od niedawna mieszkam ponownie w Polsce, co ogranicza mnie w odkrywaniu tego, co jeszcze nieodkryte w Grecji. Planuję przy każdej możliwej okazji wyjeżdżać do Grecji, by móc zgromadzić informacje i materiały na temat miejsc, które warto zobaczyć. Wszystkie moje podróże będą publikowane na blogu, oraz jako videoblogi. Dodatkowo chcę poświęcić swój czas na napisanie przewodników po Grecji, moją pisarską podróż rozpocznę od Półwyspu Peloponez.
Jeśli interesuje Was tematyka Grecji oraz tutejszej kuchni zachęcam do wspierania mojego bloga. Z góry bardzo dziękuję wszystkim Patronom za chęć wspierania mojej pasji, każda złotówka pozwoli mi przybliżyć Wam smak Grecji. Jeśli podoba Wam się to co robię, ale z jakiegoś powodu nie możecie być Patronami bloga, proszę jedynie o lajkowanie moich postów i udostępnianie ich, DZIĘKUJĘ :)
Zostań Patronem
Kup na prezent