Grecja od kuchni

W Patronite od 04.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
„Grecja od kuchni” to blog poświęcony tematyce greckiej i lokalnej kuchni. Jeśli szukasz informacji na temat Grecji, chcesz poznać sekrety greckiej kuchni, intrygują Cię zwyczaje greckie, lub potrzebujesz porad na temat swoich wakacji w Grecji to jesteś w odpowiednim miejscu!

O Autorze

Cześć! Ghia! Na imię mam Ewelina, z wykształcenia i pasji jestem geografem i pilotem wycieczek. Do tej pory pracowałam jako rezydent oraz przewodnik/pilot wycieczek na terenie Grecji. Przez ostatnie 10 lat mieszkałam m.in. na Zakynthos, Rodos i głównie na Peloponezie, tu gdzie bije serce prawdziwej Grecji.

Jestem strasznym łasuchem, szczególnie, gdy zasiądę w greckiej tawernie, uwielbiam prostotę tutejszej kuchni, owoce morza, oliwki, sery i wina.  Kocham słońce i podróże, szczególnie te po Elladzie i wszystko, co z nią związane. W wolnych chwilach przecieram nowe szlaki, odkrywam drogi, które nie istnieją na mapach. Jestem ciekawa nowych miejsc w tym pięknym kraju i żądna ich zdobywania. Pragnę poznać Grecję dogłębnie, tak od podszewki i dzielić się z Wami wszystkimi ciekawostkami na jej temat. 

Jeśli też jesteście miłośnikami Grecji to doskonale wiecie, że nie sposób o niej zapomnieć. Grecja oraz greckie jedzenie od wielu lat są moją pasją. Dotychczas z ogromną przyjemnością dzieliłam się z Wami moimi doświadczeniami związanymi z Grecją oraz jej kulinarną stroną na moim blogu „Grecja od kuchni”. Na moim blogu znajdziecie troszkę greckich przepisów kulinarnych, mitologii, historii oraz ciekawostki na temat kultury i tradycji greckiej, oraz wszystko to, co kryje się za kulisami życia codziennego, oto GRECJA OD KUCHNI widziana moimi oczami.  ​

Chciałabym rozwijać moją działalność, poświęcać więcej czasu na pisanie i polepszenie bloga, nadal dzielić się moją wiedzą. Pragnę całkowicie oddać się „Grecji od kuchni”, by pisanie przewodników po Grecji, oraz nagrywanie dla Was filmów o Grecji i greckim jedzeniu było moim głównym zajęciem. Chcę by moja pasja stała się moją pracą, z tego powodu założyłam profil na Patroninte i daję Wam możliwość wsparcia mnie finansowo.

Dzięki Waszym miesięcznym subskrypcjom będę mogła dostarczać Wam coraz więcej ciekawych wpisów o niezwykłych miejscach w Grecji oraz o jej kulinarnych aspektach. Wierzę, że moje marzenia wkrótce się urzeczywistnią. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent