Bliżej Historii

Mikrofon dla lepszej jakości dźwięku

200 zł

80%

osiągnięto

40 zł

brakuje

Witajcie. Mikrofon to rzecz, która pozwoliła by mi o wiele podnieść jakość dźwięku w moich filmach oraz nagrywać je również w terenie bez zbędnych hałasów. Dzięki lepszemu nagłośnieniu filmy były by lepsze same w sobie dlatego jeśli chcecie dołożyć do tej zmiany swoją cegiełkę zapraszam do wsparcia progu. Liczy się każda złotówka. Wielkie dzięki za waszą pomoc.

książka Bliżej Historii

5 000 zł

3%

osiągnięto

4 840 zł

brakuje

Jak pisałem moim marzeniem jest przenieść swoją pasję na papier. Aktualnie kończę pisanie własnej książki historycznej w której posługuję się językiem znanym z odcinków. Wydanie książki kosztuje jednak bardzo dużo pieniędzy dlatego to właśnie twoje wsparcie jest tu wręcz niezbędne. Jeśli chcesz przyczynić się do realizacji tego celu i mojego marzenia wesprzyj ten cel. Liczy się każda złotówka, ale będzie warto. Po wydaniu książki na moim kanale pojawi się film z podziękowaniami dla was, a już wcześniej dla patronów dostępne będą przed premierowe fragmenty książki. Zorganizuję także konkurs w, którym do wygrania będzie egzemplarz z moim autografem dla zwycięzcy. To dla mnie bardzo bardzo ważne dlatego ogromnie dziękuję za wsparcie!!!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni