Bliżej Historii

Cześć mam na imię Mateusz i od 2018 roku prowadzę na YouTube kanał Bliżej Historii na, którym przedstawiam historię w możliwie ciekawy i przystępny sposób. Cały czas staram się rozwijać kręcąc coraz lepsze i ciekawsze odcinki. Zależy mi aby pokazać, że historia wcale nie musi być nudna.

O Autorze

O mnie i moim kanale

Witaj już mnie znasz teraz opowiem ci trochę więcej o tym co robię i co ty możesz wesprzeć. Tak więc w marcu 2018 roku uruchomiłem na YouTube kanał Bliżej Historii. Była to moja forma realizowania swojej pasji historycznej, ale zależało mi też aby pokazać ludziom, że historia wcale nie musi być tak nudna i beznadziejna jak z pozoru mogło by się wydawać. Dlatego w swoich filmach staram się mówić bez encyklopedycznych pojęć i zbędnych dat tak aby opowiedzieć ciekawą historię, która zainteresuje widzów. Oczywiście moim marzeniem jest abym poza tym mógł zarabiać na swojej pasji, ale aktualnie (maj 2019 roku) liczba wyświetleń filmów oraz subskrybentów w kryteriach jakie narzuca YouTube wciąż mi to uniemożliwia, a wspaniale było by gdybym mógł czerpać zyski z kanału i jednocześnie coraz bardziej go rozwijać rozpowszechniając historię w atrakcyjnej formie. Link do mojego kanału:

https://www.youtube.com/channel/UCd-KO814DJaNTVbr7AAwrow?view_as=subscriber

Na co przeznaczę pieniądze z waszego wsparcia 

Cóż na pewno poświęcę je na rozwój kanału Bliżej Historii. Być może będzie to sprzęt taki jak dobre mikrofony czy specjalne oświetlenie, które z pewnością mocno podniosły by jakość odcinków. Wasze wsparcie pozwoli mi też na zakup lepszych rekwizytów czy sfinansowanie wyjazdów w teren w celu nagrywania tam odcinków. Z kolei moim największym marzeniem jest wydanie książki w, której w ciekawy i oryginalny sposób opisałbym biografie moich ulubionych władców. Jestem w trakcie pisania i jak na razie to co udało mi się napisać podoba się ludziom, którym dałem to do przeczytania, ale wydanie książki wiąże się z dużymi kosztami i tu już potrzebne będzie mi wasze wsparcie za, które z góry STRASZNIE WAM DZIĘKUJĘ!!! Ode mnie na razie tyle pozdrawiam

                                                                                                                                 Mateusz  

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni