Idź ze swoją siłą! - Magdalena Czech

W Patronite od 12.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 536

Liczba Patronów: 1005

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
1 026 miesięcznie
11 558 łącznie

Pomoc techniczna

2 000 zł

miesięcznie

51%

osiągnięto

974 zł

brakuje

Osoby wspierające mnie techniczne to ludzie z NIEBA! Ich praca i pomoc przy tworzeniu filmów jest nie do opisania. Bez nich filmy nie mogłby pojawiać się regularnie na kanale. Czas, który poświęcają jest bezcenny. Kwota celu umożliwia chociaż w części wynagrodzenie ich wysiłku.

Spotkania dla kobiet

6 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

4 974 zł

brakuje

Widzę co raz większą potrzebę spotykania się twarzą w twarz z kobietami tworzącymi społeczność "Idź ze swoją siłą". Otrzymuję od was masę wiadomości! Chce podarować Wam realne wsparcie, rozmowę, inspirację, modlitwę, wspólny posiłek i wiele więcej! Wypełnienie tego celu finansowo pomoże mi w realizacji spotkań (tj wynajęcie przestrzeni, przygotowanie warsztatów, stref inspiracji, pokrycie kosztów logistycznych, czy możliwość zaproszenia gości.)

Spotkania to czas przeznaczony na:
- poznaniu się , podzielenie pasjami, świadectwami, swoim powołaniem i utworzeniu nowych "połączeń" między kobietami,
- sekcję wykładowo-warsztatową,
- uwielbienie muzyczne,
- wywiad z gościem specjalnym na żywo!
- wspólny posiłek/brunch/ przerwa kawowa
- pamiątkowe zdjęcia!

Konferencja dla Kobiet 06.08.2022

8 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

6 974 zł

brakuje

Spotkanie „Idź ze swoją siłą ” skierowane do kobiet, które szukają inspiracji, motywacji, poczucia jedności, a także umocnienia w wierze. Do wszystkich kobiet na każdym etapie życia.

Twoje wsparcie finansowe pomoże pokryć koszty wynajęcia sali, osób od techniki, zespołu uwielbienia, przygotowanie przerwy kawowej, obiadowej, zaproszenie prelegentów i wszelkie dodatkowe koszty wizualizacji i realizacji wydarzenia.

Moim pragnieniem jest, aby kobiety prawdziwie doświadczyły spotkania z Bogiem oraz zachęcać je do otwartości na Boże działanie, inspirować i pobudzać do kreatywnego działania.

Sprzęt audio-video

10 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

8 974 zł

brakuje

Kolejnym moim celem jest uzbieranie funduszy na kamerę, mikrofony, statywy, oświetlenie, aby nagrania mogły pojawiać się w jak najlepszej jakości, z większą częstotliwością i odpowiadały na więcej pytań i tematów. Pragnę dzielić się swoim duchowymi przemyśleniami z życia codziennego razem z Wami i nie czuć
ograniczenia wynikającego z braku sprzętu do nagrań. Do tej pory sprzęt był wypożyczany. Dołóż cegiełkę do tego dzieła :)

Dziękuję za Twoje wsparcie, błogosławię!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 28 zł
Dominik Krawiec
Dominik Krawiec
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Arkadiusz Dobiech
Arkadiusz Dobiech
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł