Idź ze swoją siłą! - Magdalena Czech

W Patronite od 12.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 817

Liczba Patronów: 1047

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
527 miesięcznie
5 538 łącznie

Identyfikacja wizualna: Idź ze swoją siłą!

1 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chciałabym zbudować nową wizualizację projektu "Idź ze swoją siłą" opartej na estetyce, jakości i spójności graficznej. Wszelkie intra/wstawki/grafiki YT, FB, IG były do tej pory wykonywane amatorsko przeze mnie. Nie mam doświadczenia czy większych umiejętności w zakresie graficznym. W tym celu chce podjąć współpracę z grafikiem i zacząć budować wizerunek w jednolitym i spójnym charakterze. Pomoc grafika będzie mile widziana. :)

Pomoc techniczna

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osoby wspierające mnie techniczne to ludzie z NIEBA! Ich praca i pomoc przy tworzeniu filmów jest nie do opisania. Bez nich filmy nie mogłby pojawiać się regularnie na kanale. Czas, który poświęcają jest bezcenny. Kwota celu umożliwia chociaż w części wynagrodzenie ich wysiłku.

Spotkania dla kobiet

6 000 zł

92%

osiągnięto

462 zł

brakuje

Widzę co raz większą potrzebę spotykania się twarzą w twarz z kobietami tworzącymi społeczność "Idź ze swoją siłą". Otrzymuję od was masę wiadomości! Chce podarować Wam realne wsparcie, rozmowę, inspirację, modlitwę, wspólny posiłek i wiele więcej! Wypełnienie tego celu finansowo pomoże mi w realizacji spotkań (tj wynajęcie przestrzeni, przygotowanie warsztatów, stref inspiracji, pokrycie kosztów logistycznych, czy możliwość zaproszenia gości.)

Spotkania to czas przeznaczony na:
- poznaniu się , podzielenie pasjami, świadectwami, swoim powołaniem i utworzeniu nowych "połączeń" między kobietami,
- sekcję wykładowo-warsztatową,
- uwielbienie muzyczne,
- wywiad z gościem specjalnym na żywo!
- wspólny posiłek/brunch/ przerwa kawowa
- pamiątkowe zdjęcia!

Konferencja dla Kobiet 06.08.2022

8 000 zł

69%

osiągnięto

2 462 zł

brakuje

Spotkanie „Idź ze swoją siłą ” skierowane do kobiet, które szukają inspiracji, motywacji, poczucia jedności, a także umocnienia w wierze. Do wszystkich kobiet na każdym etapie życia.

Twoje wsparcie finansowe pomoże pokryć koszty wynajęcia sali, osób od techniki, zespołu uwielbienia, przygotowanie przerwy kawowej, obiadowej, zaproszenie prelegentów i wszelkie dodatkowe koszty wizualizacji i realizacji wydarzenia.

Moim pragnieniem jest, aby kobiety prawdziwie doświadczyły spotkania z Bogiem oraz zachęcać je do otwartości na Boże działanie, inspirować i pobudzać do kreatywnego działania.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Dominik Krawiec
Dominik Krawiec
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł