Idź ze swoją siłą! - Magdalena Czech

W Patronite od 12.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 494

Liczba Patronów: 975

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
1 183 miesięcznie
13 775 łącznie
"Idź ze tą siłą jaką posiadasz. Czyż nie Ja Ciebie posyłam?" - Sdz. 6,14 //
Przestrzeń skierowana do kobiet, które szukają inspiracji, motywacji, poczucia jedności, a także umocnienia w wierze.

O Autorze

Poznaj historię mojej działalności! Dla mnie jest ona potwierdzeniem, że Bóg dogłębnie przenika ludzkie serca (Hbr 4, 12) i ma dla każdego z nas niesamowity plan (Ef 2,10). Moja strona jest owocem właśnie Bożego prowadzenia.


To był majowy dzień 2021 roku. Odbywała się wtedy chrześcijańska konferencja dla kobiet, którą miałam przyjemność współorganizować. Podczas modlitwy uwielbienia padły słowa: "Wierzę, że Bóg przemawia do kobiety tu obecnej. Jesteś zaproszona do wykonania odważnego kroku w przód, w dzieło ewangelizacji. Bóg przemawia do Ciebie przez fragment z Księgi Sędziów 6, 14 - Idź z tą siłą, jaką posiadasz i wybaw Izraela z rąk Madianitów. Czyż nie Ja ciebie posyłam?" 

 

 

 

 

 

 

Te słowa mocno dotknęły mojego serca. Doznałam głębokiego przekonania, że są one skierowane właśnie do mnie. Na modlitwie osobistej Bóg krok po kroku zaczął pokazywać mi wizję kanału, strony działającej na rzecz kobiet. Mam iść z tą siłą jaką otrzymałam od Boga i zanieść ją... Tobie! Bóg widzi, ile kobiet potrzebuje wsparcia, pomocy, inspiracji, umocnienia, wiary!

Często nie zdajemy sobie sprawy z jakimi trudnościami mierzą się kobiety w dzisiejszych czasach: samotność, odrzucenie, krytyka, poniżenie, smutek, lęk, zazdrość, porównywanie. bezwartościowość, nieumiejętność, brak pewności siebie. Nie znają i nie doświadczają swojej wewnętrznej siły. Bywa, że zostają z tym same, a przecież tak nie jest! Chce Ci pokazać, że jest wyjście z tej sytuacji! Te trudności nie muszą rządzić Twoim czy moim życiem. Bo Bóg ma na to plan!

Te przemyślenia zaowocowało powstaniem przestrzeni: "Idź ze swoją siłą!". Historie kobiet, które pojawiają się na kanale pokazują jak w praktyce odnaleźć swoją ścieżkę, pasję, miłość. Jaki wpływ ma tu Boża ręka? Bóg przychodzi by ogłosić nad Tobą pełnię swoich marzeń, pełnię swoich zamysłów. On pragnie pokazać Ci rzeczywistość swoimi oczami. Chce działać w Twoim życiu! 


W Księdze Sędziów czytamy:

"Wybacz, Panie mój! – odpowiedział Mu – jakże wybawię Izraela? Ród mój jest najbiedniejszy w pokoleniu Manassesa, a ja jestem ostatni w domu mego ojca». Pan mu odpowiedział: «Ponieważ Ja będę z tobą, pobijesz Madianitów, jakby to był jeden mąż". 

Każdy z nas miewa momenty, kiedy odnajduję się w tych słowach. "Najbiedniejszy", "Ostatni"? Bo jak Bóg może przemówić do mnie, tu i teraz? Jak może mieć akurat dla mnie taką misję do wypełnienia? Czemu ja miałabym ją realizować skoro jest tyle osób bardziej ustawionych, wpływowych...?

Jesteś powołany do życia pełnią!

Rozmawiając z Bogiem, pytałam: „Boże jeśli to Ty, daj mi jakiś znak bym wiedziała!” I Bóg potwierdzał ten projekt dzień za dniem różnymi znakami przez przypadkowych ludzi i okoliczności. A ja? Prosiłam o kolejne znaki. A Bóg dalej potwierdzał, że to Jego dzieło, że: dla jednej osoby warto! Patrząc na owoce tej działalności, wzrastająca ilość wyświetleń i subskrypcji, a także liczne wiadomości wpadające od Was do skrzynki - stwierdzam, że było warto wykonać ten pierwszy krok. Ja dorzuciłam swoje "fiat", a Bóg podrzuca pomysły, porusza serca, stawia nowe, cudowne kobiety na mojej drodze. W końcu ten projekt jest w Jego rękach. 

Posługa ewangelizacji - Glasgow, Szkocja (10-15.11.2021) Posługa ewangelizacyjna - Glasgow, Szkocja (10-15.11.2021)

"Otóż myśmy nie otrzymali ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, dla poznania DARÓW Bożych. A głosimy to nie uczonymi słowami ludzkiej mądrości, lecz pouczeni przez Ducha."1 Kor 2, 12-13

Pan rozwija pragnienia i wizję działania na rzecz kobiet! Wołam o więcej!

 

 

 

 

 

 

Aby to "więcej" mogło stać się rzeczywistością potrzebuję Twojego wsparcia. Pragnę realizować:

 • regularne materiały na YouTube, a zatem potrzeba osoby technicznej do obsługi sprzętu podczas nagrań na kanał,
 • spotkania dla kobiet (gdzie finanse nie będą stanowiły przeszkody we wzajemnym poznaniu, działaniu czy rozwoju duchowemu).
 • pomoc graficzną przy budowaniu estetycznych i jakościowych treści w social mediach, YouTubie; wizerunku strony,
 • opłaty związane z logistyką przy zapraszaniu gości na rozmowy YouTube z różnych części Polski,
 • ulepszanie studia nagraniowego.

I tak w dniu moich urodzin utworzyłam kanał! To był sierpień 2021 roku. Od tego czasu mój kanał YouTube liczy:

 • 3 850 subskrypcji, 
 • 22 000 h obejrzanych filmów,
 • 200 000 wyświetleń!

Historie kobiet, które poznacie na tym kanale, są dla mnie świadectwem życia pełnią. Ich doświadczenie wielokrotnie poruszało moje serce prowadząc do osobistego wzrostu - zarówno duchowego, zawodowego jak i relacyjnego. Jestem im za to niesamowicie wdzięczna. Wierzę, że kiedy ONE dzieliły się ze mną swoją siłą, teraz JA mogę tę siłę przekazać dalej tworząc właśnie ten kanał.

Zaczerpnij tyle ile potrzebujesz i idź do przodu... ze swoją SIŁĄ!

 

SISTERHOOD: Tworzymy sieć wspierających się kobiet (video z konferencji 06.08.22):

 


ŚWIADECTWO:

W lipcu 2018 roku zaczęłam świadomie iść za Bogiem, On w zamian zaczął realnie pokazywać mi moje prawdziwe talenty, pasje i jak przez ich rozwijanie - mogę dziś nieść umocnienie Tobie i innym. W moim sercu powstało pragnieniem, aby dzielić się tym, co sama otrzymałam od ludzi napotkanych na mojej drodze. 

 Zapraszam Cię do wsparcia tego projektu!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Dobiech
Arkadiusz Dobiech
Próg: 7 zł
Artur Topoliński
Artur Topoliński
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Dominik Krawiec
Dominik Krawiec
Próg: 100 zł