Polish Women Photographers

W Patronite od 19.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 561

Liczba Patronów: 758

Zostań Patronem
14 patronów
587 miesięcznie
1 568 łącznie

koszty utrzymania i publikacje na PWP

3 500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

2 913 zł

brakuje

W sytuacji gdy skończyły się już prywatne oszczędności, przy takiej kwocie wsparcia, byłoby zdecydowanie łatwiej pokryć wszelkie stałe koszty utrzymania, jak operator kamery i montażysta video naszych rozmów video do cyklu "Dwudziestego o dwudziestej", kosztów licencji na wykorzystywaną muzykę i programy graficzne do obróbki i produkcji materiałów reklamowych czy różnego rodzaju foto prezentacji . Mogłabym nadal systematycznie publikować materiały oraz prowadzić spotkania i rozmowy online za pośrednictwem odpowiednich do tego celu platform. Poza tym zawsze łatwiej byłoby wiele innych administracyjnych drobiazgów - domena, serwer, stałe łącze itp..itd..
Do tej pory udawało się to własnym sumptem ale czasy jakie są każdy widzi a Polish Women Photographers rośnie w siłę i z każdym dniem pojawiają się nowe projekty.. trudno rezygnować z czegoś co niesie inspirację i otwiera nowe możliwości dla wszystkich fotografek :)
Chciałabym ze spokojniejszą głową poświecić się tylko temu. Trzymajcie kciuki :)

PWP dla nowych talentów

4 500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

3 913 zł

brakuje

Miesięczne wsparcie Patronów w tej kwocie, pozwoli nie tylko kontynuować wszystko co już funkcjonuje na PWP ale również utworzyć możliwość dofinansowania nowych talentów fotograficznych. Byłoby cudownie gdybyśmy wspólnie, przy Waszej pomocy oczywiście, mogli utworzyć fundusz dla osób, które są utalentowane fotograficznie jednak nie mają możliwości doskonalenia i rozpijania swojego talentu. Fundusz, który powstałby przy takim wsparciu miesięcznym, dałby możliwość ubiegania się o stypendium lub jednorazowy grant z przeznaczeniem na rozwój projektu lub dalszą naukę w kierunku fotograficznym.

PWP się rozwija

6 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

5 913 zł

brakuje

No w tej przestrzeni stale jest coś do zrobienia. Pierwszym celem jest ukończenie odpowiednio rozbudowanej strony PWP, która może docelowo stanie się bazą danych dotyczącą fotografek polskich, miejsc wystawienniczych, najważniejszych festiwali fotograficznych, wydawnictw, foto edytorek i edytorów, kuratorek i kuratorów wystaw i bieżących szkoleń, webinarów czy pozyskiwania grantów.

zbiorowa wystawa PWP

14 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

13 413 zł

brakuje

gdyby udało się utrzymać takie wpływy, to istniałaby całkiem realna szansa na profesjonalnego kuratora, katalog oraz profesjonalną promocję zbiorczej wystawy fotograficznej PWP - i to nie tylko w Polsce :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Iwona Suszycka
Iwona Suszycka
49 zł miesięcznie
Anna Małgorzata Stankiewicz
Anna Małgorzata Stankiewicz
114 zł jednorazowo
Anonimowy patron
27 zł miesięcznie
Marta Wojnarowska
Marta Wojnarowska
49 zł miesięcznie
Anna Te
Anna Te
27 zł miesięcznie
Paweł Pałuba
Paweł Pałuba
98 zł miesięcznie