RB Lipsk Polska

W Patronite od 02.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
RB Lipsk Polska to inicjatywa polskich kibiców klubu RB Lipsk. Prowadzimy serwis internetowy RBLipsk.pl oraz rozpoczynamy działalność stowarzyszenia kibiców Lipska.

O Autorze

Cześć!

Bardzo się cieszę, że tu trafiłeś. Od początku mojej pracy nad RBLipsk.pl chciałem skupiać jak największą ilość kibiców RB Lipsk w Polsce. Częściowo się to udało, razem z podjęciem współpracy z największym polskim fanpage’em na Facebooku. Prowadzimy również grupę na Facebooku i mamy serwer na Discordzie, gdzie prowadzimy rozmowy na temat klubu.

Chcemy iść krok dalej, mamy nieoficjalnie założony fanklub RB Lipsk Polska, który będziemy chcieli formalizować. Mamy też zielone światło od klubu RB Leipzig, żeby przy spełnieniu warunków starać się o bycie „oficjalnym fanklubem”.

Co w przyszłości?

W planach na przyszłość jest uruchomienie podcastu, prowadzenie relacji live w trakcie meczów RB Lipsk, organizacja spotkań kibiców.

Dlaczego Patronite?

Potrzebujemy pieniędzy na działalność, a w tej chwili serwis utrzymywany jest w 100% z moich prywatnych pieniędzy. Chciałbym wprowadzać nowe usprawnienia i funkcjonalności, jednak ten czas kosztuje. Chciałbym również ze spokojem móc płacić współpracownikom za udział w tworzeniu strony. Kolejnym ważnym punktem jest tu też to, że nie chcę na stronie dodawać reklam, które często są inwazyjne i utrudniają korzystanie z serwisów internetowych. Jedyną formą reklam będą linki afiliacyjne, które nie w żaden sposób nie wpłyną na to jak będzie wyglądał i działał nasz serwis.

Pozdrawiam!
Karol Krakowiak

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!