Siema Banda

W Patronite od 14.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 607

Liczba Patronów: 792

Zostań Patronem
13 patronów
540 miesięcznie
6 920 łącznie
Siema banda! Z tej strony Krzysiek Dąbrowski :). Uczę snowboardu i robię filmy. Dzięki wsparciu Patronów mogę realizować coraz to większe i ciekawsze, filmowo-snowboardowe przedsięwzięcia. Pierwszy projekt to "Najpiękniejsze miejsce na Ziemi", czyli wyprawa do Szwajcarii do bajecznej doliny Rosenlau

O Autorze

Tak przedstawiam się na Youtube i na blogu

ddd

Motto

Otwartość na zmianę i ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie

I tutaj te słowa krystalizują się i stają się rzeczywistością. Teraz możemy pisać razem ciąg dalszy tej zaskakującej, pozytywnej historii.

Jakie korzyści płyną z bycia Patronem?

Jako patroni jesteście częścią kanału. Macie realny wpływ na filmy zrealizowane dzięki waszemu wsparciu. Obdarzyliście mnie zaufaniem, co samo w sobie jest bezcenne, a ja odwdzięczam się przenoszeniem naszych snowboardowo-filmowych produkcji na kolejny level.

Na patronów czekają podarunki, których dostępność zależy od progu patronatu.

❄️Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku "B.A.N.D.A. na snowboardzie".

❄️Wysokiej rozdzielczości zdjęcie tyrolskich gór z logo B.A.N.D.Y.

❄️Cyfrowy certyfikat wsparcia, dowód zaangażowania i współudziału w produkcjach.

❄️Plakat "Sezon byka" z infografiką o technice jazdy na snowboardzie.

❄️Konsultacje Skype - 60 minutowa rozmowa na dowolny temat od snowboardu poprzez marketing internetowy, prowadzenie bloga i kanału na youtube, aż po tematy o dobrym, życiu, zmianach i trudnych decyzjach.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Krzysztof Born
Krzysztof Born
Próg: 10 zł
Mirek Łapiński
Mirek Łapiński
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Monika Żyła
Monika Żyła
Próg: 40 zł
greg kurek
greg kurek
Próg: 40 zł
Sławomir Jarek
Sławomir Jarek
Próg: 10 zł