Avatar użytkownika

Inka

2
patronów
80 
miesięcznie
2 430 
łącznie
2
patronów
80 zł 2 430 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Z całego serduszka dziękuję Ci za wsparcie! Mam nadzieję, że moja muzyka i rzeczy, które dzięki temu powstaną, będą najlepszą formą odwdzięczenia się. <3
30 zł miesięcznie
Z całego serduszka dziękuję Ci za wsparcie! Mam nadzieję, że moja muzyka i rzeczy, które dzięki temu powstaną, będą najlepszą formą odwdzięczenia się. <3
Za tę wpłatę oferuję co jakiś czas zdjęcia i filmiki z prób oraz procesu nagrywania, plus comiesięczna zapowiedź (fragmencik wersji roboczej lub już bardziej dopracowanej) piosenki z drugiej płyty, której jeszcze nikt nie słyszał!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
49 dostępnych miejsc
Z całego serduszka dziękuję Ci za wsparcie! Mam nadzieję, że moja muzyka i rzeczy, które dzięki temu powstaną, będą najlepszą formą odwdzięczenia się. <3
Za tę wpłatę oferuję płytę oraz plakat z autografem, a także zniżki na koncerty!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Inka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

autorka tekstów i muzyki stawiająca pierwsze kroki w branży muzycznej, wydała w 2021 r. debiutancką płytę "Świecę w ciemności", absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, marzy o wystąpieniu na Olsztyn Green Festival i zaśpiewaniu z Melą Koteluk oraz Arturem Rojkiem

Cześć! Jestem Inka. 

Jestem wokalistką i autorką piosenek - sądzę, że mam dużo do powiedzenia poprzez muzykę. To najprostszy środek wyrażenia siebie, ubrania w słowa tego, co czuję, wypuszczenia niechcianych emocji i oderwania się od rzeczywistości. Piszę o tym, co mnie męczy, co mi w duszy gra, co chcę powiedzieć lub wyrzucić z siebie. 

Piosenki piszę od lat, ale pod koniec 2020 r. postanowiłam w końcu je nagrać. Nagrania w studio to jakaś magia. Wymaga to całej masy pracy, ale absolutnie jest to warte każdej spędzonej nad tym sekundy. To niesamowite uczucie, kiedy siedzisz sobie w swoim pokoju, piszesz piosenki, potem spędzasz godziny próbując, poszukując w studiu, nagrywając i kiedy w końcu masz finalny produkt - piosenkę na płycie... coś wspaniałego.

Piosenki na płycie "Świecę w ciemności" są zarówno z 2018 roku, jak i 2020 r., widać zatem, jaki to długi proces, przy powstawaniu utworów na płytę. I tak nie zostało nagrane wszystko, dlatego wraz z moim zespołem jesteśmy w trakcie pracy nad drugą płytą. 

Chcę się podzielić z Wami moimi perełkami. Oczywiście wszystkie piosenki są mi bliskie i każda jest dla mnie ważna, bo to moje słowa i uczucia, ale te są mi szczególnie bliskie. 

Piosenka "Pranie" napisania w trakcie pandemii, myślę, że każdy może się utożsamić. Teledysk zrealizowany w wakacje 2021 r.

Utwór "Świecę w ciemności" - tytułowa piosenka z albumu.

"Łódź" - trochę inna niż wszystkie, umacniająca.

Piosenka "Zły pomysł" - powstała przypadkowo, ale była chyba dość dobrym pomysłem. 

"Patchwork", czyli piosenka napisana na potrzeby mojego dyplomu "Dziewczyna jak z bajki" na 3. roku w Studium Wokalno-Aktorskim w Białymstoku, którego jestem absolwentką z tytułem aktora scen muzycznych. Utwór już z drugiej płyty, nad którą prace trwają.

I ostatnia, również promująca drugi album - "Motyle w brzuchu".

Jeżeli te utwory (oraz inne) przypadły Wam do gustu, gorąco zapraszam do wspierania mnie, jeśli chcecie więcej mojej twórczości i możecie mi pomóc w rozwoju i stawianiu kolejnych kroków w stronę marzeń.

Buziaki

- Inka <3

Cele Autora

TELEDYSKI PROMUJĄCE DRUGI ALBUM
  • 6 000 zł
  • 3 570 zł brakuje
40%
Opłacenie nagrań, sprzętu, montażu, postprodukcji itp. przy nagraniu dwóch teledysków do singli promujących drugą płytę.
DRUGA PŁYTA!
  • 10 000 zł
  • 7 570 zł brakuje
24%
Realizacja nagrań w studio + miks i mastering utworów, wynajęcie sali prób, wydanie płyty w formie fizycznej, projekt okładki itp.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Inka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.