W Patronite od 30.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1930

Liczba Patronów: 2128

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
90 miesięcznie
910 łącznie
autorka tekstów i muzyki stawiająca pierwsze kroki w branży muzycznej, wydała w 2021 r. debiutancką płytę "Świecę w ciemności", absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, marzy o wystąpieniu na Olsztyn Green Festival i zaśpiewaniu z Melą Koteluk oraz Arturem Rojkiem

O Autorze

Cześć! Jestem Inka. 

Kocham pierogi z kapustą i z grzybami, chciałabym mieć kiedyś mopsa i mam dużo do powiedzenia - poprzez muzykę. To najprostszy środek wyrażenia siebie, ubrania w słowa tego, co czuję, wypuszczenia niechcianych emocji i oderwania się od rzeczywistości. Piszę o tym, co mnie męczy, co mi w duszy gra, co chcę powiedzieć lub wyrzucić z siebie. 

Piosenki piszę od lat, ale pod koniec 2020 r. postanowiłam w końcu je nagrać, na co od dawna byłam namawiana przez rodzinę i przyjaciół. Nagrania w studio to jakaś magia. Wymaga to całej masy pracy, ale absolutnie jest to warte każdej spędzonej nad tym sekundy. To niesamowite uczucie, kiedy siedzisz sobie w swoim pokoju, piszesz piosenki, potem spędzasz godziny próbując, poszukując w studiu, nagrywając i kiedy w końcu masz finalny produkt - piosenkę na płycie... coś wspaniałego.

Piosenki na płycie "Świecę w ciemności" są zarówno z 2018 roku, jak i 2020 r., widać zatem, jaki to długi proces, przy powstawaniu utworów na płytę. I tak nie zostało nagrane wszystko, dlatego wraz z moim zespołem jesteśmy w trakcie pracy nad drugą płytą. 

Chcę się podzielić z Wami moimi perełkami. Oczywiście wszystkie piosenki są mi bliskie i każda jest dla mnie ważna, bo to moje słowa i uczucia, ale te są mi szczególnie bliskie. 

Piosenka "Pranie" napisania w trakcie pandemii, myślę, że każdy może się utożsamić. Teledysk zrealizowany w wakacje 2021 r.

Utwór "Świecę w ciemności" - tytułowa piosenka z albumu.

"Łódź" - trochę inna niż wszystkie, umacniająca.

Piosenka "Zły pomysł" - powstała przypadkowo, ale była chyba dość dobrym pomysłem. 

"Patchwork", czyli piosenka napisana na potrzeby mojego dyplomu "Dziewczyna jak z bajki" na 3. roku w Studium Wokalno-Aktorskim w Białymstoku, którego jestem absolwentką z tytułem aktora scen muzycznych. Utwór już z drugiej płyty, nad którą prace trwają.

I ostatnia, również promująca drugi album - "Motyle w brzuchu".

Jeżeli te utwory (oraz inne) przypadły Wam do gustu, gorąco zapraszam do wspierania mnie, jeśli chcecie więcej mojej twórczości i możecie mi pomóc w rozwoju i stawianiu kolejnych kroków w stronę marzeń.

Buziaki

- Inka <3


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika