JANTAR Elbląg Standard Formation Team - Formacja JANTAR

W Patronite od 21.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
5 769 łącznie
Formacja Standardowa JANTAR Elbląg - obecni Mistrzowie Polski. Jantar Elbląg to klub z ponad 35 letnimi tradycjami, a do sukcesów formacji można zaliczyć: 🏆 Dwukrotny tytuł Mistrzów Świata (1999 i 2010) 🥈 Wielokrotne tytuły Wicemistrzów Świata 🏅🥇 Ponad 20 tytułów Mistrzów Polski

O Autorze

 

Formacja Standardowa Jantar Elbląg powstała w 1995 roku. Od tego czasu ani razu nie została pokonana w walce o tytuł Mistrzów Polski. Jest najlepszą formacją standardową w Polsce, a także od kilkunastu lat znajduje się w światowej czołówce formacji tanecznych. Od samego początku zespół nosił nazwę Jantar. W okresie 2005-2015 patronatem tytularnym objęła go Grupa LOTOS S.A (wówczas formacja występowała jako LOTOS-Jantar).

Elbląska formacja to mieszanka niezwykłych osobowości, niewyobrażalnego zaangażowania i zgrania. Mimo, iż wraz z biegiem lat skład drużyny ulegał zmianie, to nieustannie formację tworzył zespół wspaniałych młodych ludzi, którzy oddali formacji część siebie. To dzięki tym ludziom drużyna wywalczyła już dwa tytuły Mistrzów Świata - w 1999 i 2010 roku.

To, co charakteryzuje Formację Standardową Jantar to niesztampowość, innowacyjność i łamanie schematów. Dwa razy, gdy zespół sięgał po najwyższe trofeum prezentował nowoczesną choreografię, która wyróżniała go spośród innych. W 1999 roku była to choreografia do muzyki z filmu "Titanic", natomiast w 2010 roku zespół zaprezentował układ do muzyki wybitnego twórcy Michaela Jacksona.

W 2021 Formacja prezentuje nowoczesną, energetyczną i porywającą choreografię do muzyki ponadczasowego zespołu Queen. Motywem przewodnim muzyki jest utwór Bohemian Rhapsody, natomiast cała choreografia zachowuje formę nawiązującą zarówno do tego utworu jak i do całej twórczości Freddiego Mercury'ego.

Chcemy znowu sięgnąć po najwyższe trofeum - Puchar Mistrzostw Świata. Chcemy porywać i zachwycać widzów na całym świecie. Aby to osiągnąć skierowaliśmy swoją uwagę na Patronite. To dzięki Wam będziemy w stanie konkurować ze światową czołówką i osiągnąć zamierzone cele!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dariusz Szreder
Dariusz Szreder
Próg: 50 zł
Paula Staroszik
Paula Staroszik
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Karolina Daraszkiewicz
Karolina Daraszkiewicz
Próg: 50 zł
Patrycja  Sokalska
Patrycja Sokalska
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł