W Patronite od 23.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2127

Liczba Patronów: 2495

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
65 miesięcznie
6 485 łącznie
jestemAlpha. Charyzmatyczny raper w dreadach, umiejętnie łączący świeże flow z charakterystycznymi bitami. Cechuje go autentyczność misji, mocne teksty i nietuzinkowa barwa głosu. jestemAlpha. to także psycholog, podróżnik oraz kreatywny operator filmowy.

O Autorze

jestemAlpha.

Charyzmatyczny raper w dreadach, umiejętnie łączący świeże flow z charakterystycznymi bitami.
Cechuje go autentyczność, mocne teksty i nietuzinkowa barwa głosu.
Zagrał m.in. na Pol’and’Rock Festival, Hiphop Mazury Giżycko oraz Slot Art Festival.
jestemAlpha. to także psycholog, podróżnik oraz operator kamery, autor teledysków m.in. dla ReTo, Adiego Nowaka, Rasmentalism, czy Peja/Slums Attack jako www.eyeonestudio.pl
“Ciekawe” – Paluch “Łooo co za wokal!” – Yurkosky “Podoba mi się!” – Bogusław Bagsik
“To bardzo jakościowy materiał pod względem produkcji muzycznej i video” – Solar (SBM)

Kontakt & Booking: management@jestemalpha.pl


English:
Charismatic rapper with dreadlocks, combinig fresh flow with distinctive beats. His qualities are authenticity, strong lyrics and extraordinary vocal tone.
JestemAlpha. played on many festivals, including Pol’and’Rock Festival, Hiphop Mazury Giżycko and Slot Art Festival.

jestemAlpha. is also a psychologist, traveller and a filmmaker, author of many well known music videos.

 

Założyłem Patronite, by skrócić dystans między mną, a odbiorcą muzyki, czyli Tobą. Zależy mi na stworzeniu silnej społeczności ludzi o wspólnej wizji. Ludzi, którzy chcą mieć namacalny wpływ na przekaz, który pojawia się w kulturze masowej. Wierzę, że nie trafiłeś tutaj przypadkiem.

Tworzę muzykę, która staje w opozycji do promowanego w mediach hedonizmu i zagubienia. Nie bierze się to z pyszałkowatego wywyższania się,  a z doświadczenia. Poznałem zarówno ciemną stronę,  jak i poznałem drogę wyjścia.  Dzielę się tym w swoich tekstach.

 

English:
I've started Patronite, to make the distance between me and you, as a recipient of my music, even smaller. I aim to create a strong community of people with common vision. People, who want to have a noticable influence on the message, that's in the mass media. I believe, that you are here not by accident.
I create music, that opposes to the all surrounding hedonism and confusion. It's not about bragging. I've experienced the dark side, but I've found a way out. And this is what my music is about.

Muzyka, którą tworzę, jest wciąż niszowa. Mimo to, dostaję bardzo dużo sygnałów, że warto inwestować czas i pieniądze w tworzenie kolejnych utworów. By robić to regularnie, potrzebuję jednak wsparcia słuchaczy. Jeśli doceniasz to, co robię, stań się jednym z patronów. Ewentualnie udostępnij kawałki znajomym;)

English:
The music I make is still a niche. Even though, I hear many voices telling me to invest time and money in creating new songs. To do it regularly, I need support. If you see worth in what I do, become one of the patrons. You can also play my tracks your friends;)

 

Pomoc patronów pomogła mi dotychczas w wypuszczeniu albumu "Ostatnie Źródło Światła"!

https://open.spotify.com/album/2Wnd3CUtV1rUb21f5ExF28?si=5qwwNzsuT6W_AKoPotffrw

English:
Patron's support helped me  release my new album "The Last Source of Light"!

https://open.spotify.com/album/2Wnd3CUtV1rUb21f5ExF28?si=5qwwNzsuT6W_AKoPotffrw


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Glewicz
Łukasz Glewicz
Próg: 10 zł
Adam Mielniczuk
Adam Mielniczuk
Próg: 55 zł
Małgosia  Orechwo
Małgosia Orechwo
Próg: 55 zł
Adam Mielniczuk
Adam Mielniczuk
Próg: 100 zł
Aleksandra Wrzosek
Aleksandra Wrzosek
Próg: 100 zł