W Patronite od 23.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2234

Liczba Patronów: 2493

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
65 miesięcznie
6 745 łącznie

Właściwe tempo

1 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

935 zł

brakuje

Każda rzecz, którą wypuszczam, jest na wysokim poziomie dopracowania. Kosztuje mnie to dużo czasu i pieniędzy. Produkcje, studio, mix i mastering kawałków- przy wsparciu 1000zł miesięcznie, jestem w stanie wypuszczać nowe utwory 3 razy częściej!

English
On every track, that I release, I aim to achieve the maximum quality. It cost me a lot of effort, time and money. Studio, production, mix- with a support of 1000zł a month, i will be able to release new tracks 3x more often!

Zobrazować wizję

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 935 zł

brakuje

Teledyski. Dzięki temu, że zajmuję się tym na co dzień, jestem w stanie tworzyć świetne obrazy za ułamek ceny...ale nie za darmo. Film to praca zespołowa. Przy wsparciu 2k miesięcznie, będę w stanie opłacić resztę teamu i wszelkie potrzebne rzeczy do stworzenia naprawdę dobrych klipów!


English
Music videos. Thanks to the fact, that producing it is my occupation, I am able to create beautiful images for the fraction of the market costs...but not for free. Filmmaking is a teamwork. With a support of 2000zł a month i will be able to pay for the crew and all the other things needed to produce HQ music videos!

Kup mi CZAS

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 935 zł

brakuje

Jestem mężem wspaniałej kobiety, w przyszłości chcę być ojcem. Żonglerka czasem i dochodami domu to naprawdę trudna sztuka, szczególnie, gdy ma się tak kosztowną pasję. Przy takim wsparciu miesięcznym, będę w stanie bardzo mocno ograniczyć czasochłonną pracę zawodową i docierać z muzyką do jeszcze większej rzeszy ludzi. Czy powinni ją usłyszeć?


English
I'm a husband of an amazing woman, and hopefully a future father. Trying to supply for the family is a difficult task, especialy with such expensive passion as music. With this support, i will be able to put a reasonable limit to my working hours, and focus on creating even better music, to reach people. Should they hear it?

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Glewicz
Łukasz Glewicz
Próg: 10 zł
Adam Mielniczuk
Adam Mielniczuk
Próg: 55 zł
Małgosia  Orechwo
Małgosia Orechwo
Próg: 55 zł