W Patronite od 23.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1002

Liczba Patronów: 1558

Zostań Patronem
4 patronów
265 miesięcznie
4 640 łącznie

Właściwe tempo

1 000 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

735 zł

brakuje

Każda rzecz, którą wypuszczam, jest na wysokim poziomie dopracowania. Kosztuje mnie to dużo czasu i pieniędzy. Produkcje, studio, mix i mastering kawałków- przy wsparciu 1000zł miesięcznie, jestem w stanie wypuszczać nowe utwory 3 razy częściej!

English
On every track, that I release, I aim to achieve the maximum quality. It cost me a lot of effort, time and money. Studio, production, mix- with a support of 1000zł a month, i will be able to release new tracks 3x more often!

Zobrazować wizję

2 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

1 735 zł

brakuje

Teledyski. Dzięki temu, że zajmuję się tym na co dzień, jestem w stanie tworzyć świetne obrazy za ułamek ceny...ale nie za darmo. Film to praca zespołowa. Przy wsparciu 2k miesięcznie, będę w stanie opłacić resztę teamu i wszelkie potrzebne rzeczy do stworzenia naprawdę dobrych klipów!


English
Music videos. Thanks to the fact, that producing it is my occupation, I am able to create beautiful images for the fraction of the market costs...but not for free. Filmmaking is a teamwork. With a support of 2000zł a month i will be able to pay for the crew and all the other things needed to produce HQ music videos!

Kup mi CZAS

5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 735 zł

brakuje

Jestem mężem wspaniałej kobiety, w przyszłości chcę być ojcem. Żonglerka czasem i dochodami domu to naprawdę trudna sztuka, szczególnie, gdy ma się tak kosztowną pasję. Przy takim wsparciu miesięcznym, będę w stanie bardzo mocno ograniczyć czasochłonną pracę zawodową i docierać z muzyką do jeszcze większej rzeszy ludzi. Czy powinni ją usłyszeć?


English
I'm a husband of an amazing woman, and hopefully a future father. Trying to supply for the family is a difficult task, especialy with such expensive passion as music. With this support, i will be able to put a reasonable limit to my working hours, and focus on creating even better music, to reach people. Should they hear it?

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Glewicz
Łukasz Glewicz
Próg: 10 zł
Adam Mielniczuk
Adam Mielniczuk
Próg: 100 zł
Aleksandra Wrzosek
Aleksandra Wrzosek
Próg: 100 zł
Małgosia  Orechwo
Małgosia Orechwo
Próg: 55 zł