Avatar użytkownika

Kamil Siedlikowski

0
patronów
0 
miesięcznie
27 
łącznie
0
patronów
0 zł 27 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Każda kwota się liczy, więc jeżeli możesz wesprzeć mnie choćby minimalną jestem za to wdzięczny i na pewno wymienię Cię wśród Patronów a raz na jakiś czas przeczytasz całą książkę przed premierą!
5 zł miesięcznie
Każda kwota się liczy, więc jeżeli możesz wesprzeć mnie choćby minimalną jestem za to wdzięczny i na pewno wymienię Cię wśród Patronów, dostaniesz odznakę na Discordzie i moją dozgonną wdzięczność. Raz na miesiąc zobaczysz nigdzie nie opublikowany film
10 zł miesięcznie
Dowiesz się o każdym filmie przed premierą, będziesz mógł uczestniczyć w reaserchu. Poczujesz się jako współtworca i jako taki zostaniesz wymieniony!
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
50 dostępnych miejsc
Każdy z Was kto udzieli tak dużego wsparcia będzie mógł uczestniczyć we współtworzeniu filmu mając dostęp do jego kawałków. Chętnie wprowadzę wartościowe sugestia i skorzystam z uwag. Raz na jakiś czas obejrzymy coś przed premierą a wymieniony zostaniesz jako współreżyser filmu i razem zwalczymy patologie w internecie!
50 zł miesięcznie
Wszystko to co innych progach z różnicą, że każdy film będzie dla Ciebie dostępny przed premierą!
69 zł miesięcznie
Wybierz 69 zł
20 dostępnych miejsc
Wszystko co w poprzednich progach. Dodatkowo raz na kwartał spotkamy się przy dobrym alkoholu i wypijemy nasze zdrowie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Siedlikowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Najprzystojniejszy twórca filmów o grach a do tego początkujący autor książek i kanał "Commentary ale nie Commentary"

Link do mojego Twitcha:
https://www.twitch.tv/kaczorinax

Link do mojego YouTube:
https://www.youtube.com/c/kaczorinax

Cześć, nazywam się Kamil i jestem początkującym pisarzem, kanałem commentary i streamerem. Od zawsze marzyłem o tym, by dzielić się swoimi historiami oraz pasją do gier z innymi ludźmi. Dzięki moim patronom na Patronite mogę robić to, co kocham i zarażać innych swoją radością z tworzenia.

 

Jeśli jesteś osobą, która lubi czytać i oglądać gry, to zapraszam Cię do wspólnej zabawy. Razem będziemy mogli rozwijać się i dążyć do wspólnych celów. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojej załogi na, będę bardzo wdzięczny i obiecuję Ci dostarczać jak najlepszej zawartości oraz być zawsze blisko, by odpowiedzieć na Twoje pytania i sugestie.

 

Będę też na YouTube edukował społeczeństwo dlaczego dramy w interncie i tzw. freak fighty to nic dobrego.

 

Przez ostatnie 9 lat mojego życia prowadziłem wiele biznesów, głównie związanych z gastronomia. Odkryłem, że to nie dla mnie a koniunktura w tym kraju tylko pomogła mi podjąć decyzję i zakończyć przygodę!

 

Chciałbym skupić się na tworzeniu książek oraz treści w internecie. Opisy dotacji skupione są głównie na treściach internetowych - z tym wiąże przyszłość a książki to cudowne Hobby. 

 

Wsparcie na Patronite to dla mnie nie tylko źródło finansowania, ale przede wszystkim możliwość dzielenia się z innymi swoimi pasjami i tworzenia razem z nimi. Każdy patron jest dla mnie ważny i wiem, że to właśnie dzięki nim mogę realizować swoje marzenia. Razem będziemy mogli tworzyć coś wyjątkowego!

 

Całuje,

Kamil

Cele Autora

Praca nad filmami
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi spokojnie dodawać filmy na YouTube, gdyż będę miał na licencje do programów do obróbki video czy grafiki
Core i5-12400F
  • 779 zł miesięcznie
  • 779 zł brakuje
0%
Celem tej zbiórki na Patronite jest zakup nowego procesora, aby lepiej wykorzystać potencjał mojego komputera. Chciałbym, aby mój komputer działał szybciej i sprawniej, co pozwoli mi na efektywniejsze wykonywanie codziennych zadań oraz rozrywkę. Dzięki nowemu procesorowi będę mógł korzystać z najnowszych aplikacji i gier bez żadnych opóźnień czy zacięć. Wierzę, że dzięki Waszemu wsparciu uda mi się zrealizować ten cel i cieszyć się lepszym działaniem mojego komputera.
Prawdziwy twórca
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi pełnoetatowo zostać twórcą internetowym i pisarzem! Będę miał też dodatkowy czas by zainwestować w swój rozwój i dostarczać coraz to lepsze treści
Twórca i mentor
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Ta kwota zaspokoi moje wszystkie potrzeby a dodatkowo będę mógł stworzyć małą społeczność którą nauczę jak korzystać z programów do obróbki video czy grafiki i jak tworzyć wartościowe treści. W pełni poświęcę się temu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Siedlikowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Czolg
Krzysztof Czolg
3 zł
Bartek Caban
Bartek Caban
3 zł
SiedlikYT
SiedlikYT
3 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.