Kamil Siedlikowski

W Patronite od 02.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3361

Liczba Patronów: 2101

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
9 miesięcznie
27 łącznie
Najprzystojniejszy twórca filmów o grach a do tego początkujący autor książek i kanał "Commentary ale nie Commentary"

Link do mojego Twitcha:
https://www.twitch.tv/kaczorinax

Link do mojego YouTube:
https://www.youtube.com/c/kaczorinax

O Autorze

Cześć, nazywam się Kamil i jestem początkującym pisarzem, kanałem commentary i streamerem. Od zawsze marzyłem o tym, by dzielić się swoimi historiami oraz pasją do gier z innymi ludźmi. Dzięki moim patronom na Patronite mogę robić to, co kocham i zarażać innych swoją radością z tworzenia.

 

Jeśli jesteś osobą, która lubi czytać i oglądać gry, to zapraszam Cię do wspólnej zabawy. Razem będziemy mogli rozwijać się i dążyć do wspólnych celów. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojej załogi na, będę bardzo wdzięczny i obiecuję Ci dostarczać jak najlepszej zawartości oraz być zawsze blisko, by odpowiedzieć na Twoje pytania i sugestie.

 

Będę też na YouTube edukował społeczeństwo dlaczego dramy w interncie i tzw. freak fighty to nic dobrego.

 

Przez ostatnie 9 lat mojego życia prowadziłem wiele biznesów, głównie związanych z gastronomia. Odkryłem, że to nie dla mnie a koniunktura w tym kraju tylko pomogła mi podjąć decyzję i zakończyć przygodę!

 

Chciałbym skupić się na tworzeniu książek oraz treści w internecie. Opisy dotacji skupione są głównie na treściach internetowych - z tym wiąże przyszłość a książki to cudowne Hobby. 

 

Wsparcie na Patronite to dla mnie nie tylko źródło finansowania, ale przede wszystkim możliwość dzielenia się z innymi swoimi pasjami i tworzenia razem z nimi. Każdy patron jest dla mnie ważny i wiem, że to właśnie dzięki nim mogę realizować swoje marzenia. Razem będziemy mogli tworzyć coś wyjątkowego!

 

Całuje,

Kamil


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Czolg
Krzysztof Czolg
Próg: 3 zł
Bartek Caban
Bartek Caban
Próg: 3 zł
SiedlikYT
SiedlikYT
Próg: 3 zł