Katolicka Agencja Informacyjna KAI

W Patronite od 04.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 519

Liczba Patronów: 699

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
810 miesięcznie
14 360 łącznie

„PAPIEŻ FRANCISZEK PO POLSKU”

9 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

8 190 zł

brakuje

Drodzy Patroni! Na eKAI.pl chcemy regularnie publikować wypowiedzi i oficjalne dokumenty papieża oraz Stolicy Apostolskiej. Wymaga to jednak czasu i środków. Dzięki Waszym wpłatom każdy Polak będzie miał stały, codzienny dostęp do papieskiego nauczania. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość. Możecie zatem mieć pewność, że przygotowywane przez nas tłumaczenia są najbardziej wiarygodne i profesjonalne.

Dlaczego to takie ważne? W przestrzeni publicznej pojawia się wiele papieskich wypowiedzi, które - z różnych powodów - są zniekształcone lub celowo zmanipulowane. Tym bardziej pilną potrzebą są profesjonalne tłumaczenia. Możemy to zrobić razem!

Zajrzyj i sprawdź co już zrobiliśmy!

eKAI.pl - dla Ciebie, dla wszystkich

15 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

14 190 zł

brakuje

eKAI.pl nie reprezentuje żadnej opcji w Kościele ale tylko jego autentyczne stanowisko, zatem adresowany jest absolutnie do wszystkich.

Żeby tak pozostało potrzebujemy właśnie Twojej pomocy. Nowoczesne środki przekazu są kosztowne, a ten kto się nie rozwija...

By móc docierać do coraz większej liczby odbiorców musimy (i chcemy) wciąż inwestować w portal. Sami jednak nie damy sobie rady. Twoje wsparcie jest dla nas po prostu bezcenne.

Pozyskane środki przeznaczymy na unowocześnienie eKAI.pl, jeszcze lepsze teksty i zdjęcia.

Widzieć więcej - czyli komentarze, transmisje, opinie

25 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

24 190 zł

brakuje

Materiały wideo w sieci to dzisiaj podstawa. Także portal eKAI.pl nie może się bez nich obyć. Tym bardziej, że często jako jedyni mamy dostęp do najważniejszych osobistości Kościoła w Polsce i za granicą. To my również jesteśmy organizatorami interesujących wydarzeń medialnych. Żeby móc się z Tobą dzielić tym, co najlepsze chcemy jeszcze bardziej wzmocnić nasz dział wideo.

Już teraz na naszym kanale na YouTube znajdziecie komentarze, transmisje i relacje.

By jednak mogło być ich więcej i by były coraz lepsze, potrzebujemy właśnie Twojego wsparcia. Zostając naszym patronem pomożesz nam w realizacji tego celu. Mamy sprzęt i możliwości, ale brak nam środków, by rozwijać tę działalność. Chcemy zatem zatrudnić osobę, którą będzie zajmowała się tylko materiałami wideo.

Rozwój działu wideo pozwoli nam także na przygotowywanie cyklów rozważań wielkopostnych czy adwentowych na najwyższym poziomie.

Czas zrobić kolejny krok w cyfrowym świecie. Możemy na Ciebie liczyć?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jacek Silski
Jacek Silski
Próg: 50 zł
Bogdan Chrzan
Bogdan Chrzan
Próg: 10 zł
Jacek Silski
Jacek Silski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Jerzy Limanowka
Jerzy Limanowka
Próg: 50 zł