Avatar użytkownika

Katolicka Agencja Informacyjna KAI

17
patronów
402 
miesięcznie
29 424 
łącznie
17
patronów
402 zł 29 424 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Zostajesz patronem eKAI.pl! Corocznie otrzymasz od nas unikalny raport dotyczący najważniejszych wydarzeń w Kościele w Polsce i na świecie. Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie.
12 zł miesięcznie
Chcesz wesprzeć KAI, ale nie chcesz pamiętać o wpłatach? Wybierz jednorazowe wsparcie w wysokości 12 zł (to tylko 1 zł miesięcznie). To tak nie wiele a dla nas ma ogromne znaczenie.

Twoje nazwisko znajdzie się na specjalnej stronie „Darczyńcy KAI”: (https://www.ekai.pl/darczyncy/).

Zaproś do wspierania KAI przyjaciół i znajomych.
20 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu możemy się rozwijać. Każdego roku prześlemy Ci specjalny raport dotyczący najważniejszych wydarzeń w Kościele w Polsce i na świecie. Będziesz również od nas otrzymywał zaproszenia na wszystkie wyjątkowe wydarzenia organizowane przez Katolicką Agencję Informacyjną. Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w wyjątkowych, często niedostępnych dla innych spotkaniach.
50 zł miesięcznie
Jak ważne jest dla nas Twoje wsparcie niech świadczy fakt, iż Twoje imię i nazwisko pojawi się na stronie eKAI.pl w specjalnej zakładce "Darczyńcy". Oczywiście możesz również liczyć na otrzymanie corocznego, specjalnego raportu Katolickiej Agencji Informacyjnej dotyczącego najważniejszych wydarzeń w Kościele w Polsce i na świecie. Otrzymywać będziesz także zaproszenia na wszystkie, wyjątkowe wydarzenia organizowane przez naszą Redakcję.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie sprawia, że Katolicka Agencja Informacyjna - a co za tym idzie portal eKAI.pl - może tłumaczyć i publikować teksty papieża Franciszka. To ważne! Dziękując za Twoją hojność Twoje imię i nazwisko znajdzie się na liście darczyńców na portalu eKAI.pl, otrzymywać będziesz zaproszenia na organizowane przez nas wydarzenia, opracowywane przez nas raporty, ale także - po rocznym wsparciu - zaprosimy Cię do Warszawy na świąteczne spotkanie z Redakcją Katolickiej Agencji Informacyjnej. Będziemy mogli się poznać.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
50 dostępnych miejsc
Po rocznym wsparciu - oprócz tego wszystkiego co otrzymasz od nas przy poprzednich progach - zostaniesz zaproszony przez KAI na specjalne spotkanie z Prymasem Polski abp. Wojciechem Polakiem. Planujemy je zorganizować w Warszawie dla tych wszystkich, którzy pomagają nam nie tylko wypełniać naszą misję, ale także przyczyniają się do rozwoju naszej Redakcji. To dzięki Tobie możemy istnieć i pracować dla dobra Kościoła. Dziękujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Katolicka Agencja Informacyjna KAI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jedyna w tej części Europy agencja prasowa, specjalizująca się w informacji religijnej i społecznej. Pełni rolę pomostu pomiędzy Kościołem a światem mediów i społeczeństwem. Prowadzi m.in. szeroko dostępny portal eKAI.pl. To tu można poznać prawdę o Kościele.

Od ponad 25. lat Katolicka Agencja Informacyjna jest pomostem pomiędzy Kościołem a światem mediów i społeczeństwem.  To pierwsze a zarazem najbardziej profesjonalne źródło informacji o Kościele.  Codzienne serwisy informacyjne KAI, przygotowywane przez dziennikarzy specjalizujących się w tematyce religijnej, docierają za pośrednictwem Internetu i przekazu satelitarnego.

Poza dziennikarzami, KAI dociera także do szerszego grona internautów. Prowadzony przez redakcję eKAI.pl należy do najchętniej odwiedzanych w polskim Internecie portali o tematyce kościelnej. Cieszy się popularnością ze względu na profesjonalizm i rzetelność.

To właśnie na eKAI.pl nasi czytelnicy mogą poznać prawdę o Kościele, wbrew rozpowszechnianym stereotypom. Na portalu dostępne są unikalne informacje i teksty problemowe poświęcone papieżowi Franciszkowi, wydarzeniom kościelnym, ale także istotnym kwestiom społecznym, takim jak: demografia, migracje, bezrobocie, ekologia, kultura czy sztuka.

Portal eKAI.pl to także teksty źródłowe. To właśnie tutaj najszybciej znajdziesz nauczanie papieża Franciszka w języku polskim.  Stąd dowiesz się o ciekawych inicjatywach i wydarzeniach. Przeczytasz rozmowy z wyjątkowymi duszpasterzami i opinie znaczących postaci Kościoła.

Część informacyjna eKAI.pl budowana jest w oparciu o serwis Katolickiej Agencji Informacyjnej. Każdego dnia publikowanych jest kilkadziesiąt materiałów dotyczących Kościoła w Polsce, Stolicy Apostolskiej, działalności papieża, etc. Nie brakuje informacji społecznych, politycznych oraz kulturalnych, a także z zakresu duchowości.

Dzięki temu użytkownicy eKAI.pl otrzymują pełny obraz wydarzeń dnia, odpowiadający im zainteresowaniom. Publikowane materiały są tak skonstruowane, by były atrakcyjne dla każdego z internautów, z zachowaniem profesjonalizmu i rzetelności dziennikarskiej.

Dużą popularnością na portalu eKAI.pl cieszą się opinie, analizy oraz rozmowy. Materiały te powstają w redakcji Katolickiej Agencji Informacyjnej. Zwykle dostępne tylko dla dziennikarzy, którzy cenią je ze względu na wysoką jakość oraz wartość merytoryczną, tu dostępne są dla wszystkich czytelników. Często są to unikalne teksty, niedostępne nigdzie indziej w polskim Internecie.

Ważnym miejscem na portalu eKAI.pl jest sekcja „polecane”. Dzięki współpracy z wydawcami, dystrybutorami czy producentami filmowymi, możemy zaproponować odbiorcom najciekawsze publikacje książkowe, filmy oraz zachęcić do udziału w szeregu interesujących wydarzeń. W tej części strony umieszczamy również zapowiedzi wydarzeń, jak konferencje prasowe, prezentacje i promocje.

Dużą popularnością cieszą się multimedia: materiały wideo oraz zdjęcia. Przygotowywane często przez samą redakcję eKAI.pl są niezbędnym uzupełnieniem portalu. Materiały te bywają także wykorzystywane przez inne media i linkowane na ich strony.

Zespół KAI 25-lecie Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie, 4 grudnia 2018 r.
(fot.: P. Żulewski)

 

Cele Autora

„PAPIEŻ FRANCISZEK PO POLSKU”
  • 9 000 zł miesięcznie
  • 8 598 zł brakuje
4%
Drodzy Patroni! Na eKAI.pl chcemy regularnie publikować wypowiedzi i oficjalne dokumenty papieża oraz Stolicy Apostolskiej. Wymaga to jednak czasu i środków. Dzięki Waszym wpłatom każdy Polak będzie miał stały, codzienny dostęp do papieskiego nauczania. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość. Możecie zatem mieć pewność, że przygotowywane przez nas tłumaczenia są najbardziej wiarygodne i profesjonalne.

Dlaczego to takie ważne? W przestrzeni publicznej pojawia się wiele papieskich wypowiedzi, które - z różnych powodów - są zniekształcone lub celowo zmanipulowane. Tym bardziej pilną potrzebą są profesjonalne tłumaczenia. Możemy to zrobić razem!

Zajrzyj i sprawdź co już zrobiliśmy!
Wsparcie działalności KAI
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 598 zł brakuje
4%
Praca Katolickiej Agencji Informacyjnej ma podstawowe i strategiczne znaczenie dla całego religijnego krwiobiegu informacyjnego w Polsce. Z naszej pracy korzystają wszystkie duże media katolickie i wiele innych, zarówno katolickich jak i świeckich. Tak więc dysfunkcja ekonomiczna KAI, nieuchronnie pociągająca za sobą spadek jakości naszego serwisu, automatycznie odbiłaby się na kondycji mediów katolickich w naszym kraju.
Dlatego pozwalamy sobie zwrócić się do naszych czytelników z prośbą o wsparcie, aby móc w dalszym ciągu współtworzyć rzetelny i ciekawy obraz Kościoła w mediach.

Wybierz jednorazową kwotę wsparcia w wysokości 12 zł (to tylko 1 zł miesięcznie). Twoje nazwisko znajdzie się na specjalnej stronie „Darczyńcy KAI” (https://www.ekai.pl/darczyncy/).

Zachęć także swoich przyjaciół i znajomych. Dla nas każda złotówka ma znaczenie.
eKAI.pl - dla Ciebie, dla wszystkich
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 598 zł brakuje
2%
eKAI.pl nie reprezentuje żadnej opcji w Kościele ale tylko jego autentyczne stanowisko, zatem adresowany jest absolutnie do wszystkich.

Żeby tak pozostało potrzebujemy właśnie Twojej pomocy. Nowoczesne środki przekazu są kosztowne, a ten kto się nie rozwija...

By móc docierać do coraz większej liczby odbiorców musimy (i chcemy) wciąż inwestować w portal. Sami jednak nie damy sobie rady. Twoje wsparcie jest dla nas po prostu bezcenne.

Pozyskane środki przeznaczymy na unowocześnienie eKAI.pl, jeszcze lepsze teksty i zdjęcia.
Widzieć więcej - czyli komentarze, transmisje, opinie
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 24 598 zł brakuje
1%
Materiały wideo w sieci to dzisiaj podstawa. Także portal eKAI.pl nie może się bez nich obyć. Tym bardziej, że często jako jedyni mamy dostęp do najważniejszych osobistości Kościoła w Polsce i za granicą. To my również jesteśmy organizatorami interesujących wydarzeń medialnych. Żeby móc się z Tobą dzielić tym, co najlepsze chcemy jeszcze bardziej wzmocnić nasz dział wideo.

Już teraz na naszym kanale na YouTube znajdziecie komentarze, transmisje i relacje.

By jednak mogło być ich więcej i by były coraz lepsze, potrzebujemy właśnie Twojego wsparcia. Zostając naszym patronem pomożesz nam w realizacji tego celu. Mamy sprzęt i możliwości, ale brak nam środków, by rozwijać tę działalność. Chcemy zatem zatrudnić osobę, którą będzie zajmowała się tylko materiałami wideo.

Rozwój działu wideo pozwoli nam także na przygotowywanie cyklów rozważań wielkopostnych czy adwentowych na najwyższym poziomie.

Czas zrobić kolejny krok w cyfrowym świecie. Możemy na Ciebie liczyć?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Katolicka Agencja Informacyjna KAI już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Artur Andrzejewski
Artur Andrzejewski
10 zł
Jozef Wisniewski
Jozef Wisniewski
10 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.