Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Bloger, poeta, twórca trzech projektów To było i jest, rozmowy blogera i temat tygodnia.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 950 zł miesięcznie
brakuje 950 zł
Przegląd recenzencki
Pragnąc orientować się co się dzieje w Polityce, społeczeństwie ... warto zasięgnąć języka w prasie. Zamierzam zamówić prenumeratę najważniejszych dzienników, tygodników. By następnie zrobić cykl, co w prasie piszczy. Najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata.
Do tego dodatkowo recenzje filmów obecnych na ekranach kin.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Rozwój techniczny
Utworzenie, prowadzenie i tłumaczenie miesięcznika CGM prezentuje. Utrzymanie i rozwój bloga, prowadzenie newslettera. Comiesięczny konkurs książkowy i filmowy dla czytelników.
Zakup sprzętu, kamer, komputera, oprogramowania. Wszystko po to by projekty wznieść na wyższy poziom.
Portrety mieszkańców Śląska.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3350 zł miesięcznie
brakuje 3350 zł
Spotkanie autorskie
Organizacja spotkań autorskich, połączonych z wystawą fotografii. Podczas każdego spotkania, recytacja poezji, przedstawienie jednego opowiadania. W późniejszym czasie, prezentacja filmów krótkometrażowych.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 23456 zł miesięcznie
brakuje 23456 zł
Film i Spotkania
Nakręcenie serialu, na podstawie jednego z opowiadań. Rozmowy blogera na Youtube. Wyprawy fotograficzne, występy uliczne. Nagranie raz do roku filmu pełnometrażowego. Spotkania z Polonią w większych miastach na całym świecie.

O Autorze

Nazywam się Karol Michalik. Blogowaniem zajmuję się co najmniej od 12 lat. Mieszkam na Śląsku. Sośnicowice są dla mnie małą ojczyzną. Pracuję na kopalni w Knurowie. Jednak pogarszający się stan zdrowia nie pozwala bym długo tam mógł pracować.  Próbowałem swych sił w biznesie MLM, jednak dopóki walczę z samym sobą, nawet złoty biznes będzie dla mnie nieosiągalny. Dlatego piszę i mam nadzieję że z pomocą czytelników zrealizuję nie tylko wydanie jednej powieści. 

 

Oto moje miejsca w sieci:

Blog,  Facebook, Instagram, Twitter

 

 

 

 

 

Przy okazji zapraszam na materiał promujący pojawienie się postaci Horsmena

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za wsparcie mojej twórczości. Gdy pojawi się 100 patronów, nagram podziękowanie wymieniając każdego patrona z osobna. za 5 złoty miesięcznie jestem w stanie opłacić adres bloga na rok.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za chęć wsparcia mojej twórczości. Na tym progu, otrzymasz dostęp do mojej twórczości.
Poezja, proza, galerie fotografii. Wszystko to, co stworzę, w trakcie trwania patronatu. Dodatkowo tak jak w progu za 5 złoty gdy pojawi się 100 patronów nagram osobny, dłuższy materiał wideo z podziękowaniem, jak również jedną z wypraw horsmena.
Wielkie dzięki za wsparcie! Jesteś bohaterem na moim profilu – Twoje 10 zł jest dla mnie prawdziwym komplementem!
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Nagrody z poprzednich progów oraz dodatkowo dostęp do społeczności "To było i jest" na FB. E-wydanie miesięcznika CGM prezentuje. Tematyczny album fotografii.
Dostęp do społeczności patronów, nowe forum do wymiany kontaktów.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Nagrody z poprzednich progów. Miesięcznik CGM prezentuje w wersji papierowej. Spotkanie autorskie i rozmowa przy kolacji. Opowiadanie na podstawie przeprowadzonej rozmowy. Podziękowanie na blogu, nagranie materiału wideo poświęconemu patronowi.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Nagrody z poprzednich progów oraz : Twój portret na drewnie, bądź wybrana fotografia. Cykl artykułów o Twojej działalności, hobby. Artykuł z podziękowaniem za współpracę w miesięczniku CGM prezentuje.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Nagrody z poprzednich progów oraz: zrealizowanie wystawy fotograficznej na wybrany temat, napisanie scenariusza i realizacja przedstawienia teatralnego.
Film krótkometrażowy z lokowaniem produktu.
Zostań patronem