Tuż przy uchu | Katarzyna Bieleniewicz

W Patronite od 11.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1286

liczba Patronów: 1473

2 patronów
60 zł miesięcznie
3 345 zł łącznie
Wspieram w poszukiwaniu swojego wyjątkowego stylu działania i myślenia. Towarzyszę w odkrywaniu swoich talentów i mocnych stron. Produkuję, tworzę i prowadzę podcast "Tuż przy uchu" - ciekawe tematy, wyjątkowi goście.

O Autorze

Cześć Kreatywni!


Nazywam się Kasia Bieleniewicz. Wierzę, że świat dzięki nam może być lepszym miejscem. I Ja, Ty, każdy z nas jest w stanie czynić dobro. I wtedy jesteśmy najlepsi, gdy zajmujemy się sobą, swoimi talentami, mocnymi stronami i dzielimy tym z innymi.

Swoją pasją dzielę się już od 2017 w podcaście Tuż przy uchu, od tego czasu nagrałam ponad 41 odcinków, a podcast cieszy się powodzeniem i zdobywa nowych słuchaczy. 

Mój podcast znajdziesz we wszystkich aplikacjach do słuchania podcastów (Spotify, Player Fm, Podcast Addict, iTunes, Spreaker, itd
Więcej o tym, co robię https://katarzynabieleniewicz.pl/

Do audycji zapraszam tylko ciekawych gości, pasjonatów i ekspertów w swojej dziedzinie. Do tej pory mieliście okazję usłyszeć min. Pawła Tkaczyka, Mariusza Chrapko, Sandrę Subel, Dominika Juszczyka. W audycji poruszam tematy związane z kreatywnością, biznesem, rozwojem, mocnymi stronami, mediami społecznościowymi i życiem :)

Od jakiegoś czasu nagrywam rozmowy nie tylko audio, ale też wideo. Lubię otaczać się pozytywnymi i aktywnymi osobami, takie też zapraszam do podcastu bo poszerzają moje i wierzę, że też Wasze horyzonty. Staram się dbać o jakość dźwięku, ale przede wszystkim rozmowy, by była ona dla Ciebie interesująca, merytoryczna i praktyczna.

Z Waszą pomocą chciałabym zrealizować moje pomysły, które z braku czasu na razie czekają w szufladzie. Mam dużo planów i wizji, ale bez wsparcia i dodatkowych rąk do pracy, nie jestem w stanie tworzyć regularnych treści i robić jeszcze więcej.


Dlatego tu jestem i mam nadzieję, że wspólnie możemy robić dobre rzeczy i tworzyć dobre treści.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni