Avatar użytkownika

KiedyMsza.PL - Piotr Podstawski

5
patronów
40 
miesięcznie
1 225 
łącznie
5
patronów
40 zł 1 225 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Niezmiernie się cieszę, iż dokładasz się do kosztów utrzymania serwerów.
10 zł miesięcznie
Fajnie. Twój wkład w rozwój projektu sprawi, iż będzie trwale służył całej społeczności.
20 zł miesięcznie
To jest naprawdę duże wsparcie. Dzięki temu zapewniasz stabilny rozwój systemu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KiedyMsza.PL - Piotr Podstawski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Projekt KiedyMsza.PL stworzony w 2015 z myślą o wygodzie tych, którzy czasami szukają mszy św. w innym kościele, bo są na wakacjach, lub w innym miejscu niż zazwyczaj.

https://www.KiedyMsza.pl/

W 2015 roku stworzyłem stronę, która miała pomagać mi, mojej rodzinie i znajomym w szybkim znajdowaniu informacji o Mszy w okolicy, w jakiej się akurat znalazłem. Okazało się, że pomysł spodobał się szerszemu gronu odbiorców i serwery zaczęły kosztować więcej niż zamierzałem pierwotnie na to przeznaczyć z własnej kieszeni. 

Przejrzyjcie proszę potencjał aplikacji, jeżeli uznacie, że pomysł jest wart kontynuacji i rozwoju, to mam prośbę o drobne wsparcie.

Wielu z Was z powodzeniem korzysta co niedzielę z możliwości szybkiego znalezienia Mszy, nie tylko w czasie wakacji. Dziś są takie czasy, że cały rok się przemieszczamy i w niedzielę nie zawsze jesteśmy w domu, dlatego KiedyMsza.pl pomaga cały rok.

Cele Autora

Serwery
  • 300 zł miesięcznie
  • 260 zł brakuje
13%
Razem - jako zespół - budujemy narzędzie dla katolików poszukujących Mszy św. w czasie podróży. Jestem dumny, iż jest nas już ponad 1000 osób współpracujących przy budowie strony. Jak wiecie, jest to projekt NON-PROFIT, ale nasz przyjaciel Google tego nie rozumie i za niezawodne serwery nalicza sobie niewyobrażalne wynagrodzenie, im więcej nas jest (tych, którzy korzystamy z tej niezawodności), tym więcej Google nalicza.
Weryfikacja i zdjęcia
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 960 zł brakuje
0%
Chciałbym wraz z zespołem ludzi rzetelnie weryfikować dane na bieżąco i dostarczać Wam wiarygodnych informacji. Dodatkowo chcielibyśmy poszerzyć możliwości systemu o potrzeby zgłaszane przez użytkowników.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KiedyMsza.PL - Piotr Podstawski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Eliza Czechak
Eliza Czechak
5 zł
Anonimowy patron
20 zł
Adam Soska
Adam Soska
5 zł
Piotr Marcińczyk
Piotr Marcińczyk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.