KiedyMsza.PL - Piotr Podstawski

W Patronite od 06.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3275

Liczba Patronów: 2449

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
900 łącznie
Projekt KiedyMsza.PL stworzony w 2015 z myślą o wygodzie tych, którzy czasami szukają mszy św. w innym kościele, bo są na wakacjach, lub w innym miejscu niż zazwyczaj.

O Autorze

https://www.KiedyMsza.pl/

W 2015 roku stworzyłem stronę, która miała pomagać mi, mojej rodzinie i znajomym w szybkim znajdowaniu informacji o Mszy w okolicy, w jakiej się akurat znalazłem. Okazało się, że pomysł spodobał się szerszemu gronu odbiorców i serwery zaczęły kosztować więcej niż zamierzałem pierwotnie na to przeznaczyć z własnej kieszeni. 

Przejrzyjcie proszę potencjał aplikacji, jeżeli uznacie, że pomysł jest wart kontynuacji i rozwoju, to mam prośbę o drobne wsparcie.

Wielu z Was z powodzeniem korzysta co niedzielę z możliwości szybkiego znalezienia Mszy, nie tylko w czasie wakacji. Dziś są takie czasy, że cały rok się przemieszczamy i w niedzielę nie zawsze jesteśmy w domu, dlatego KiedyMsza.pl pomaga cały rok.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika