Kobus w prywatnych wiadomościach!

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

990 zł

brakuje

Chciałbym dalej pozostać powiernikiem ludzkich historii i na bieżąco starać się rozwiązywać wasze związkowe problemy.

Przy obecnej wielkości fanpage dostaje ponad 140 wiadomości tygodniowo. Jak wiecie odpisuję na każdą z nich, podchodząc indywidualnie do każdego złożonego tematu, z którego się zwierzacie. Nie chce z tego rezygnować, ale bądźmy szczerzy - żeby to miało jakikolwiek sens, muszę ograniczyć prace pozaetatowe.

Poszerzenie bloga o nowe tematyki wpisów!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 990 zł

brakuje

Przy utrzymaniu tej kwoty będę w stanie nie tylko pozostawać z Wami w szybkim kontakcie, ale przede wszystkim skupić się na efektownym pisaniu bloga.

Zdaje sobie sprawę, że nie samymi związkami i relacjami człowiek żyje. Chciałbym pisać więcej, dużo więcej, zwłaszcza o otaczającej nas rzeczywistości - aktualnych wydarzeniach i szeroko pojętym lifestylu. Przy 2-3 wpisach na blogu tygodniowo muszą całkowicie zrezygnować z nadgodzin i prac dodatkowych.

Kobus podbija youtube!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 990 zł

brakuje

Wow! Musicie mnie naprawdę cenić! Dzięki takiej pomocy mógłbym zająć się produkcją filmów ściśle związaną z relacjami i lifestylem, ale także streamingiem, który miałby charakter talk-show (rozmowy na najróżniejsze tematy na żywo z widzami).

"Kobus, kiedy książka?" - ile już tych pytań było? Kochani, będzie na pewno. Pytanie tylko kiedy? I ile uda mi się ich wydać?

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

Utrzymanie tej kwoty to dla mnie zwrócenie kosztów pracy i życia. Dzięki temu będę w stanie spełnić swoje życiowe ambicję i marzenia, którymi jest możliwość utrzymywania się z systematycznego pisanie powieści i prowadzenia bloga. Jednym słowem? Zmieniam całe swoje życie, aby móc poświęcać cały swój czas tylko na projekty związane z internetem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni