W Patronite od 19.07.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1552

Liczba Patronów: 1197

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
12 126 łącznie

DODATKOWY CZAS NA DZIAŁANIA – SYSTEMATYCZNE PROWADZENIE BLOGA

2 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 795 zł

brakuje


Po przekroczeniu tego progu będę mógł pozwolić sobie na to, aby kontynuować pracę zarobkową tylko na pół etatu. To daje dodatkowe 20 godzin w tygodniu na systematyczne pisanie artykułów, wartościowych postów w mediach społecznościowych i aktywne uczestniczenie w dyskusjach, które mają miejsce w komentarzach, prywatnych wiadomościach, jak i naszej grupie społecznościowej – Kobiety Kobusa.

KOBUS NA PEŁNY ETAT – LEPSZA JAKOŚĆ I NOWE PROJEKTY

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 795 zł

brakuje


Jedynymi pracodawcami dla mnie będziecie wówczas Wy, a praca dla Was i spełnianie Waszych oczekiwań będą moim jedynym celem zawodowym. Będzie to również dla mnie spełnienie marzeń, bo mógłbym utrzymywać się z tego, co najbardziej w życiu kocham i robię dla Was w Internecie.

DZIĘKI WSPARCIU, UDAŁOBY MI SIĘ:

🔥 profesjonalnie i na pełen etat prowadzić działalność Kobusa;
🔥 kupować na bieżąco wszystkie potrzebne materiały, takie jak branżowe książki, płatne artykuły naukowe, prenumeraty czasopism itp., a następnie dzielić się z Wami wiedzą, którą zdobędę;
🔥 opłacić platformę dzięki, której mogę powiadamiać Was o nowych wpisach przez e-mail oraz platformę do lepszego planowania postów w mediach społecznościowych;
🔥 poszerzyć ekipę współpracowników – przekazywałbym im do wykonania coraz więcej zadań, które do tej pory wykonuję sam lub dzięki uprzejmości bliskich i znajomych, oraz wszystkich godnie za ich pracę wynagradzać.

KANAŁ NA YT, PODCAST, NOWE KSIĄŻKI I STUDIA ZAOCZNE W TLE

8 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

7 795 zł

brakuje


To, o czym piszę, chciałbym również przedstawiać w bardziej atrakcyjnej i popularnej formie video.


DZIĘKI WSPARCIU, UDAŁOBY MI SIĘ:

🔥 Wszystkie dotychczasowe zadania techniczne i organizacyjne, które wykonuję sam, zlecę fachowcom, dzięki czemu będę mógł poświęcać cały swój czas pracy wyłącznie na pisanie i rozwój nowych projektów, tworzonych z myślą o naszej społeczności.
🔥 Skompletuję sprzęt (kamerę, mikrofon, oświetlenie, itp.) niezbędny do tego, abym mógł założyć kanał, w którym będę dzielił się z Wami zdobytą wiedzą w sposób atrakcyjny, zabawny i… życiowy.
🔥 Stworzę własny podcast, w którym będę rozmawiał z ciekawymi gośćmi o związkach i relacjach.
🔥 Rozpocznę prace nad kolejnymi książkami.
🔥 Rozpocznę nowy kierunek studiów, będą to studia magisterskie z psychologii, oraz zrealizuję niezbędne specjalizacje. To moje wielkie marzenie, jeśli je zrealizuję w niedalekiej przyszłości, będę mógł w sposób jeszcze bardziej rzetelny podchodzić do poruszanych przeze mnie tematów.

A ponadto publicznie relacjonowałbym i komentował cały przebieg studiów, a także udostępniał wszystko, czego się nauczyłem. Opublikowałbym chętnym wszystkie prace i projekty, których będę autorem. Prace dyplomowe i magisterskie postarałbym się przygotować na tyle dobrze, żeby były praktycznie gotowe do wydania jako książki.

Każdy mógłby „przestudiować” razem ze mną psychologię, poznać treść wykładów, bibliografię przedmiotów i treść wszystkich moich prac, od referatów po prace magisterskie. Byłbym Waszym wysłannikiem, aby wynieść z tych studiów do publicznej wiadomości jak najwięcej ciekawych i przydatnych informacji.

ZAŁOŻENIE FUNDACJI I OTWARCIE WŁASNEGO GABINETU PSYCHOLOGII

20 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

19 795 zł

brakuje


Statystyki mówią, iż 30% młodych ludzi przeżywa epizody depresyjne – jeszcze więcej chowa niechęć do życia za pozornym uśmiechem i nikomu o tym nie mówi.

Choć codziennie dostaję od Was kilkadziesiąt wiadomości o tym, jak bardzo podnoszą Was na duchu moje posty, to doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno się samemu podnieść, gdy w tym całym pędzie nie ma czasu na zainteresowanie się kimś, kto tego zwyczajnie potrzebuje, aby wziąć się w garść.

Celem mojego życia jest stworzenie fundacji oraz otworzenie własnego gabinetu psychologicznego. W ten sposób mógłbym profesjonalnie pomagać najbardziej rozbitym i pokaleczonym osobom, w sytuacjach, których same nie są w stanie unieść i zmienić, bądź rozwiązać w taki sposób, aby móc czuć się spełnionymi i szczęśliwymi ludźmi.

Jeśli jakimś cudem udałoby się osiągnąć tak wysokie finansowanie, niezwłocznie podejmę niezbędne działania do założenia fundacji pomocowej. Ta suma pozwoli również opłacić kilku psychologów, którzy będą mogli na bieżąco pozostać do dyspozycji online dla osób, które pilnie tego potrzebują.

Czasem jedna rozmowa może zmienić całe życie.
Tylko trzeba mieć kogoś, do kogo można się szczerze zwrócić.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Ania Pawleta
Ania Pawleta
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Agnieszka Zielke
Agnieszka Zielke
Próg: 5 zł
Dawid Gąsiorowski
Dawid Gąsiorowski
Próg: 100 zł