Strefa Patrona:

23

patronów

382 zł

miesięcznie

4296 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
144
miesięczne wsparcie
107
liczba patronów

  Autor. Opisuje związki i inne złożone relację międzyludzkie od strony, do której nie przyznają się przede wszystkim mężczyźni.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
38 %
100%
osiągnięto 38%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 618 zł
Kobus w prywatnych wiadomościach!
Chciałbym dalej pozostać powiernikiem ludzkich historii i na bieżąco starać się rozwiązywać wasze związkowe problemy.

Przy obecnej wielkości fanpage dostaje ponad 140 wiadomości tygodniowo. Jak wiecie odpisuję na każdą z nich, podchodząc indywidualnie do każdego złożonego tematu, z którego się zwierzacie. Nie chce z tego rezygnować, ale bądźmy szczerzy - żeby to miało jakikolwiek sens, muszę ograniczyć prace pozaetatowe.

0%
19 %
100%
osiągnięto 19%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1618 zł
Poszerzenie bloga o nowe tematyki wpisów!
Przy utrzymaniu tej kwoty będę w stanie nie tylko pozostawać z Wami w szybkim kontakcie, ale przede wszystkim skupić się na efektownym pisaniu bloga.

Zdaje sobie sprawę, że nie samymi związkami i relacjami człowiek żyje. Chciałbym pisać więcej, dużo więcej, zwłaszcza o otaczającej nas rzeczywistości - aktualnych wydarzeniach i szeroko pojętym lifestylu. Przy 2-3 wpisach na blogu tygodniowo muszą całkowicie zrezygnować z nadgodzin i prac dodatkowych.

0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2618 zł
Kobus podbija youtube!
Wow! Musicie mnie naprawdę cenić! Dzięki takiej pomocy mógłbym zająć się produkcją filmów ściśle związaną z relacjami i lifestylem, ale także streamingiem, który miałby charakter talk-show (rozmowy na najróżniejsze tematy na żywo z widzami).

0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3618 zł
"Kobus, kiedy książka?" - ile już tych pytań było? Kochani, będzie na pewno. Pytanie tylko kiedy? I ile uda mi się ich wydać?
Utrzymanie tej kwoty to dla mnie zwrócenie kosztów pracy i życia. Dzięki temu będę w stanie spełnić swoje życiowe ambicję i marzenia, którymi jest możliwość utrzymywania się z systematycznego pisanie powieści i prowadzenia bloga. Jednym słowem? Zmieniam całe swoje życie, aby móc poświęcać cały swój czas tylko na projekty związane z internetem.

O Autorze

Hej, witaj!


Jestem autorem bloga "Kobus", na którym przeszło od dwóch lat dziele się z ludźmi swoim światopoglądem i podejściem do relacji międzyludzkich. Spotkałem się z wieloma przychylnymi opiniami na temat swojego grafomaństwa - choć osobiście śmiem twierdzić, że ludzie mnie przeceniają.W obecnej chwili mój blog skupia 300 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie, a zasięgi mojej działalności na facebooku docierają do 850 tysięcu użytkowników (tygodniowo).

Czy to dużo? Oceńcie sami.
Czy to sukces? Myślcie co chcecie.

Dlaczego zdecydowałem się na finansowanie przez swoich odbiorców?

Ponieważ doszedłem do momentu, w którym uznanie, statystyki i rosnąca liczba lajków przestaje mnie bawić. Chciałbym wykorzystać potencjał i zaufanie, którym mnie obdażono i zacząć robić w internecie naprawdę DUŻE rzeczy. Niestety nie mam już 17 lat, aby móc rzucić wszystko i sobię po prostu na to pozwolić. Jeśli uda mi się uzyskać finansowanie przez Patronów, to będę mógł zrezygnować z obowiązków i skupić się na tym co doceniacie i uważacie za wartościowe. 

Jestem realistą, dlatego mam świadomość, że marzenia się nie spełniają - marzenia  się SPEŁNIA, a to już znacząca różnica. 
 

W obecnej chwili, codziennie poświęcam po 2-3h pracy na to, aby Kobus nie zanudzał - ten czas wystarcza jedynie na wiadomości i fb statusy - nie jestem w stanie tworzyć w takiej częstotliwości i jakości jakiej bym chciał, a czasu nie rozciągnę. Dlatego jeśli chcielibyście czytać mnie więcej, to mam dla Was dobrą wiadomość! Po wielu naciskach z waszej strony, postanowiłem iść w ślady innych blogerów i założyć konto na patronite! Być może właśnie crowdfunding (systematyczne dotacje od moich odbiorców), to najlepsza i najszybsza droga do rozwoju bloga i rozpoczęcia prac nad książką. Nie mam pewności czy będziecie chcieli wesprzeć akurat mnie, ale wole się o tym boleśnie przekonać niż marnować swój potencjał i powtarzać Wam wciąż to samo marudzenie. 

 

Oczywiście nie musisz czuć się zobowiązana do wsparcia Kobusa – nie będziesz gorszym czytelnikiem jeśli uznasz, że wolisz kupić sobie paczkę chipsów czy wesprzeć zwierzatka. Ja to rozumiem i szanuję! Jeśli natomiast będziesz chciał mnie systematycznie wspierać i uznasz, że te 5-10 zł miesięcznie nie uszczupli twojego budżetu, to obiecam Ci, że wykorzystam tą szansę i dostaniesz jeszcze więcej moich tekstów – jeszcze więcej mnie w dużo lepszej formie! 

 

Będzie stały kontakt, punktualne odpisywanie na wiadomości, książka (książki), częste wpisy na blogu i materiały video! Dla Ciebie to "mniejsza paczka tamponów", a dla mnie możliwość rozwoju i wyjścia z tym na co zawsze brakowało mi czasu, bo "musiałem dorabiać".

 

Za pomoc w realizacji moich marzeń będę wdzięczny!

Kobusa dociera do miliona osób miesięcznie, a więc jeśli chcecie móc czytać moje książki i dobrze się bawić na moim blogu, to zacznijmy robić to na dużą skalę! Bo w obecnej sytuacji głupotą byłoby wciąż robić to samo i oczekiwać innych rezultatów – dlatego nie mogę stać w tym samym miejscu. Wasze lajki nie sprawią, że będzie wystarczało mi czasu, abym mógł robić, to co robić bym chciał. Mam nadzieję, że wszystko wypali, a mniejsze pudełko tampaksów na twojej pralce w zupełności Ci wystarczy. Jeśli się nie uda, to trudno – świat się nie zawali. Będę musiał szukać innych rozwiązań, które pozwolą mi działać w pełni i publikować w takiej częstotliwości w jakiej zawsze chciałem.

 

Zła wiadomość jest taka, że czas leci - dobra, że to Wy jesteście pilotem.

Zdecydujcie zatem...

 

gdzie lecimy.

 

 


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 9
Piątka dla Kobusa!

Niby nic, bo co można kupić za 5 zl? Kwiatka, czekoladę?
Bez znaczenia - liczy się GEST!

Jeśli chcesz tak po prostu docenić to co robię, to włóż mi w bokserki tą przysłowiową czekoladę. Będzie mi bardzo miło na myśl, że cenisz sobie to co robię - osobiście Ci podziękuję swoją "małą niespodzianką".

Bonus wynikający z tej subskrypcji:

- będziesz otrzymywała hasła do wszystkich niepublicznych wpisów.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 9
Limit: 500
Dycha, to już konkretna sumka - to tak jakbyś zabrała mnie na frytki, a jak bym Ci posolił, posolił, posolił! :)

A tak poważnie, wiecie jak jest - jeśli 500 osób wyraziłoby w ten sposób wdzięczność, to mógłbym zrealizować swoje największe marzenie i zająć się pisaniem na pełny etat. Dla Ciebie to tylko cena piwa w klubie, a dla mnie możliwość utrzymywania się z pasji.

Jeśli zaprosisz mnie na te frytki, to od tego momentu:

- masz pierwszeństwo w kontakcie ze mną,
- będziesz otrzymywała hasła do wszystkich niepublicznych wpisów.
- twoje imię i nazwisko (+ odnośnik do fb) pojawi się na blogu w zakładce "Patroni" (jadłem frytki z),
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 350
Podobno w Polsce można większość rzeczy załatwić za przysłowiową flaszkę. Jeśli uważasz, że zasłużyłem na taki gest, to będzie mi cholernie miło - co prawda wódki nie piję, więc zdecydowanie lepiej to wykorzystam... i dołożę sobie do whisky.

Za okazałe wsparcie:

- zyskasz pierwszeństwo w kontakcie ze mną,
- twoje imię i nazwisko (+ odnośnik do fb) pojawi się na blogu w zakładce "Patroni" - w kategorii "Kobus pił za zdrowie",
- będziesz miała możliwość zaproponowania tematu, który poruszę na blogu *,
- będziesz dostawała hasła do wszystkich niepublicznych wpisów.
- brzydko skomentuję Ci fotki ( ;> ) na insta i takie tam!

* - raz w miesiącu wybiorę jeden temat zaproponowany przez osoby z tego progu.
Zostań patronem
69 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 150
Zastanawiam się kim musiałabyś być, aby chcieć mnie wspomóc przelewami po 69 złotych? To przecież tak, jakbyś kupiła mi połowę jeansów! To przecież tak, jakbyśmy się... PRZYJAŹNILI!

Twoja kasa, twoja sprawa - wiem tylko tyle, że od tego momentu musiałbym mieć Cię na oku i poważnie zastanowić się, jaki dziwny interes będę musiał Ci wyświadczyć w przyszłości.

W tym progu otrzymujesz:

- wszystko z progu 30 zł,
- Kobusa świeżo zmontowanego butelką whisky,
- TAJEMNICZY LIST, KTÓRY NAPISZĘ CI WŁASNORĘCZNIE (W NOCY!) I WYŚLĘ POD TWÓJ ADRES.
Zostań patronem
469 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Bo Cię stać. Bo jesteś arabskim szejkiem. Bo siedzisz teraz na szóstych wakacjach w tym roku.

Bo masz bogatego męża, który jest dupkiem (i nie musi o tym wiedzieć).

Bo przede wszystkim...

MOŻESZ.


W tym progu otrzymujesz:
WSZYSTKO i więcej...
Zostań patronem

Najnowsi Patroni