KOCIEWIE.online

W Patronite od 24.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
120 zł łącznie
Regionalny portal informacyjny – KOCIEWIE.online, na którym mogą Państwo znaleźć treści informacyjne, publicystyczne, reportażowe, fotograficzne oraz filmowe pochodzące z regionu Kociewia. Tworzone w sposób profesjonalny, rzetelny, czytelny i dostępny dla każdego.

O Autorze

INFORMACJE OGÓLNE

Nowy regionalny portal informacyjny – KOCIEWIE.online, na którym mogą Państwo znaleźć treści informacyjne, publicystyczne, reportażowe, fotograficzne oraz filmowe pochodzące z regionu Kociewia. Tworzone w sposób profesjonalny, rzetelny, czytelny i dostępny dla każdego. Znajdą tu również Państwo informacje przygotowane przez współpracujące instytucje. Informacje o nadchodzących wydarzeniach, o planowanych działaniach, o sukcesach w gminach, o tym co ważne, o tym co dobre, o tym o czym mieszkańcy Kociewia powinni przeczytać, powinni wiedzieć.

W nowym portalu duży nacisk kładziony zostanie przede wszystkim na wysokiej jakości multimediach (zdjęcia, dźwięki, materiały filmowe), kompleksowym i rzetelnym opracowywaniu informacji, oraz bliską współpracę z regionalnymi samorządami, jednostkami kulturalnymi, stowarzyszeniami, organizacjami i fundacjami.

Chcemy aby mieszkańcy naszego regionu mogli przeczytać, zobaczyć, usłyszeć o tym wszystkim o czym warto mówić. Budzący obawy społeczeństwa temat w regionie? To temat dla nas, będziemy głosem każdego z Państwa. Chcemy aby nasz kociewski serwis był tym, który wyznacza standardy lokalnych informacji. Aby było tu miejsce dla każdego.

WSPARCIE

Chcemy zaprosić Państwa do współpracy, do współtworzenia jednego wspólnego regionalnego portalu informacyjnego naszego regionu – KOCIEWIE.online. Dzięki Państwa wsparciu, będziemy mogli być wszędzie tam gdzie są organizowane wydarzenia, i będziemy mogli je relacjonować dla Państwa. Relacje filmowe, fotograficzne, transmisje na żywo, to wszystko co będziemy dla mieszkańców wykonywać, jak i angażować się w życie lokalnych małych społeczności.

Abyśmy mogli przez cały czas móc przekazywać niezależnie informacje dla Państwa, potrzebujemy wsparcia patronów na bieżące finansowanie funkcjonowania portalu. Lokalna inicjatywa jaką jest portal przynosi rzetelną, niezależną politycznie informację, która trafia do tysięcy mieszkańców z regionu KOCIEWIA. Dzięki wam - nasz region będzie mógł świetnie funkcjonować.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem